Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Единственото което мога да кажа че въобще не е смешно и е вложена много логика в това , но все пак и на мен ми трябваше време да го разбера :) . Тъй като еврокомците развалиха от всякъде предлаганите услуги и си изгубиха клиентелата тотално. Когато отидеш ядосан в Еврокома след поредната буря и си нямал 4 дена нито нет нито кабелна и ги напсуваш и зплашваш че ще се отказваш от тях излизаш и веднага почваш да търсиш към кой доставчик да се вържеш тогава виждаш офиса на N3 влизаш предлагат ти по-хубава услуга на по-ниска цена (лично мнение) омайват те с приказки и айдеее докато се усетиш си тяхен абонат :D . Така го разбирам аз за останалите не знам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да ставам абонат на Н3,че ГГБИТ или каквито са там сега ми писна от скапания нет.Живея в Тракия Бл.3 и мисля,че имат окабеляване там.Да питам дали е сигурна,че има да мога спокойно да си пускам молбичката в ГГБИТ да го спират и края на другия месец да ставам абонат на Н3.

Link to comment
Share on other sites

Ок.Значи спокойно да си подавам молбичката за спиране.Колко време преди това да се обадя да дам поръчка,става въпрос само за нет,че съм платил Януари та ще трябва към края на месеца да става преместването.

Link to comment
Share on other sites

http://entry.bg/default.aspx?pageid=515&menu_id=1476

А дойдем и да ти сдъвчим храната?

Много си остроумен!

Картата показва, че буквално от другата страна на булеварда има покритие, става въпрос за метри и се чудех да не би картата да не е актуална или пък в скоро време да се пускат клиенти, явно обаче от ентри не се интересуват от нови такива и ще се обърна към други по-отзевчиви доставчици.

Link to comment
Share on other sites

какво стана с безплатното ползване на кам модула...

търся си доставчик на цифрова но информацията е много оскъдна на саита ви...

и да питам, аз имам PCMCIA slot na TV- то, пак ли същия модул трябва?

???

Link to comment
Share on other sites

slick, за съжаление от тази страна на булевард Руски няма да се работи скоро.

Извявам се че не съм отговорил на време. Тъй като самия аз трябва да питам рядко мога да отговоря веднага и се стига до пропуски.

Link to comment
Share on other sites

Да питам 2 неща:

Умишлено ли не се слага програмата на БТВ синема?

Нова Тв уж са пуснали телетекс, но не го виждам. В мен ли е проблема?

Link to comment
Share on other sites

Да питам 2 неща:

Умишлено ли не се слага програмата на БТВ синема?

Нова Тв уж са пуснали телетекс, но не го виждам. В мен ли е проблема?

 

 

Програмата си я има, просто, ако си си запаметил каналите чрез back up, просто трябва да направиш скан, или от сервизното меню да избереш chanel list update.

Link to comment
Share on other sites

Програмата си я има, просто, ако си си запаметил каналите чрез back up, просто трябва да направиш скан, или от сервизното меню да избереш chanel list update.

Имал е предвид EPG програмата.

Link to comment
Share on other sites

Имал е предвид EPG програмата.

То и самото EPG тия дни подава странна информация - хванах го на Диемите и вчера на Фокс лайф - към 23.00 даваха Хаус, пък пишеше някакви сериали. Което пък е странно да дават Хаус, като се има в предвид, че обикновено наистина дават от тия късите сериалчета по това време. Може самите телевизии яко да сменят програмата тия дни.

 

Отделно не знам от къде се подава информацията, но за 4 или 5 път като гледам по тв1000 Хищникът все пише Пришълецът :):)

Link to comment
Share on other sites

в последно време нета е малко нередовен (става въпрос за последните 6-7 дни)

имам предвид ,че често спира за по 1-2 часа някой друг да го е забелязан или само при мен е това

Link to comment
Share on other sites

някой има ли пален списък на каналите на аналоговата телевизия ?

Също на бл62 има ли или ще има ли покритие ?

96540500.jpg

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

в последно време нета е малко нередовен (става въпрос за последните 6-7 дни)

имам предвид ,че често спира за по 1-2 часа някой друг да го е забелязан или само при мен е това

 

При мен няма проблем иначе щях да орева махалата :) Т.е. абсолютно стабилен е и не е прекъсвал (освен може би сутрин когато спя - за тогава не мога да гарантирам... или за части от следобеда когато липсвам, но вечер и през нощта е добре)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

@po_taka, колегата предсказва че на блок 62 към март месец може и да има.

 

офисите няма да работят на официално обявените почивни дни, което е от четвъртък до неделя тази седмица и пак от четвъртък до неделя следващата седмица.

Link to comment
Share on other sites

@po_taka, колегата предсказва че на блок 62 към март месец може и да има.

 

офисите няма да работят на официално обявените почивни дни, което е от четвъртък до неделя тази седмица и пак от четвъртък до неделя следващата седмица.

Ок, тогава отивам да плащам, че мразя да го правя в последния момент :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Furiozo имам въпрос към шефовете на фирмата , Кога възнамеряват Ентри да има 24 часова подръжка!!!

Мисля ,че не е нормално в днешно време един уважаващ себе си доставчик на услуги да няма 24 ч подръжка!!!

Не е допустимо при спиране на услугата , в 20ч да чакам да стане 9ч на следващия ден за да ви уведомя ,че нямам нет!!!

Иначе като цяло съм доволен от услугата!!!

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...