Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Изчезна ми филмовия пакет. Само фокс крайм има звук, а мир кино работи. Но аксените и тв1000 ги няма!! А на телефоните в сайта никой не вдига.

Има ли други, на които да им липсват канали?

Link to comment
Share on other sites

Изчезна ми филмовия пакет. Само фокс крайм има звук, а мир кино работи. Но аксените и тв1000 ги няма!! А на телефоните в сайта никой не вдига.

Има ли други, на които да им липсват канали?

 

Колегите ъпдейтваха мултиплексорите и процедурата се комплицира, довършителните работи ги отложиха за утре сутрин за да не се насере съвсем работота в най-гледаното време.

Link to comment
Share on other sites

днес техниците дойдоха да ме в

ключат и разбрах, че цифровата телевизия е без сателитна чиния, а всички цифрови телевизии които знам имат. някой може ли да ми каже как стават нещата

Edited by malinakis
Link to comment
Share on other sites

днес техниците дойдоха да ме в

ключат и разбрах, че цифровата телевизия е без сателитна чиния, а всички цифрови телевизии които знам имат. някой може ли да ми каже как стават нещата

Евроком и ДЦЦ също нямат чинии. Нещатастават като при тези с чинията, само че вместо от чиния сигнала в приемника идва от кабела.

Link to comment
Share on other sites

... разбрах, че цифровата телевизия е без сателитна чиния, а всички цифрови телевизии които знам имат. ...

Значи не знаеш всички. Сателита е само един от многото начини (не най добрия между другото) за пренасяне на цифрово видео. След 2 години на теория всички ефирни телевизии трябва също да са цифрови според изискванията на евросъюза. Разпитай гугъла за "DVB-C" и "DVB-T" и ще ти се изясни.

Link to comment
Share on other sites

Привет!

Знаещите дали знаят кога ще стигнат до 265 бл. в Тракия...щото от офиса девойката не можа да ми каже...

 

няма да е скоро, някви компликации със строително разрешение.

 

Абе да попитам в Изгрев на преспите (№8 ако е от значение) кога ще има покритие ?

 

Изгледите са до края на месеца голяма част от квартала, включително преспите да са покрити.

Link to comment
Share on other sites

Миналата вечер bTV прекъсваше от време на време както наскоро когато имаше централни проблеми. Нивото на Link не е паднало - да звъним ли на съпорта ако продължава или проблемът е някъде в техническия център?

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

за тези два региона в тракия нямаме разрешение за окабеляване за момента, "Скобелева майка" и "Лаута"/"новия квартал".

Така че за момента са в неопределеното бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

Също така забелязвам на някои канали картината да върви на паузи. Т.е върви сек. две замръзне, черен екран и пак сек-две, замръзне черен екран. А звука си върви без проблем. Тоя номер го прави най-често на National Geographic канала. Като по някога със забавянето се забавят и субтитрите, друг път суб. и звука са си наред само картината прекъсва.

 

другото не е, кажи адрес че тъкмо колегите тръгнаха към тракия за подобен проблем.

Малко развитие по въпроса. След като тогава дойдоха колегите ти и оправяха буксите, проблема пак се появи. И тогава го усетих, че е нещо в приемника, а не в сигнала или буксите/кабела. Какво ставаше. Имаше един диапазон канали, от който ако превключа директно на канала, започваше да сече и да прави описаните проблеми. Беше нещо от сорта - от 6 до 17 канал, като включа на 18(тогава NGC) и почваше да сече. И ако минех на 19 и се върна се оправяше. След като се върнах от отпуската излезе, че докато ни е нямало е станало онова обновяване на софтуера и каналите се разбъркаха. Подредих ги наново колкото можах по стария начин и нямаше проблем. Но днес пак започна този номер с накъсването, само, че сега става за 2 канал, където ми е btv. От 6, 8 и нагоре канали, ако избера btv и почва да прескача картината. Звука върви без проблем. Макар да ми се струва, че на самото btv в момента леко се разминава с картината като цяло. Сега ще пробвам какво ще стане ако махна картата и спра захранването.

Ако продължи, да звъня ли за подмяна?

 

И искам да попитам, сега гледах някаква реклама за канал btv cinema. Има ли някаква информация какво ще е това? Платена ли ще? Ще се излъчва ли от N3?

Link to comment
Share on other sites

недей да звъниш че ще има да обясняваш наново, пиши си тук + PM кой клиент си.

 

bTV Cinema ще бъде нов филмов канал ( не е стар със сменено име ).

N3 ще го излъчва щом го пуснат.

Дали ще е платен ... те всички са платени, въпроса е с основната такса или с допълнителна...

Планира се да е в основния пакет канали.

Link to comment
Share on other sites

здравейте, днес станах абонат на н3 марак и с доста мъки (казаха ми че е частен случаи за мен) та исках да попитам защо уплоуда ми е 30-40 килобайта към български сайтове с много сиидъри

Edited by malinakis
Link to comment
Share on other sites

N3 отново доказаха, че са най - добрите ! Вчера подадох молба за преместване и днес вече съм с интернет на новия адрес !

 

malinakis сигурно наистина си частен случай защото съм техен абонат от близо година и интернета ми не е падал под тези стойности.

618230246.png

618233845.png

Link to comment
Share on other sites

здравейте, днес станах абонат на н3 марак и с доста мъки (казаха ми че е частен случаи за мен) та исках да попитам защо уплоуда ми е 30-40 килобайта към български сайтове с много сиидъри

 

Пич, пусни един спийдтест да ти видим ъплоуда. Щото нали знаеш, че като има сийдъри, пък няма лийчъри, нормално ъплоуда да е нисък.

Link to comment
Share on other sites

здравейте, днес станах абонат на н3 марак и с доста мъки (казаха ми че е частен случаи за мен) та исках да попитам защо уплоуда ми е 30-40 килобайта към български сайтове с много сиидъри

Това с колко дърпат от теб няма общо с реалната ти скорост. Имам предвид, че като няма кой да дръпне от теб и със 100 ГБ да ъплоадваш все тая.

Аз на сериялите съм така - почти никой не дърпа от мен или е с малко К(Особено ако се сийдва от 500+ народ)

Обаче примерно DMC4 или Alias - дърпат с по 400-500К

Link to comment
Share on other sites

http://www.speedtest.net/result/618325751.png

и това не са реални цифри току що свалих един филм от замундата (щети със стив остин) и свалях с 2,5 мб в сек а ъплоудвах с 30 кб в сек, малко е страно618325751.png

и съм на 20 лв тарифа

Edited by malinakis
Link to comment
Share on other sites

http://www.speedtest.net/result/618325751.png

и това не са реални цифри току що свалих един филм от замундата (щети със стив остин) и свалях с 2,5 мб в сек а ъплоудвах с 30 кб в сек, малко е страно618325751.png

и съм на 20 лв тарифа

 

 

А случайно да си видял колко са сийдърите, та се чудиш и маяш...?!?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...