Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Вече съм абонат на N3- цифрова ТВ + кабелен интернет на стандартната тарифа! :punk Цифровата е с перфектно качество и има всички програми , които ме вълнуват + бонус МаксПак ( HBO, Cinemax ) за първите три месеца! Тествах набързо скороста- 7Мб и отгоре , а ъплоуда дигна спокойно 1Мб. Сравнено с Евроком Интро+ си е направо гарантиран трафик! Много съм доволен! Успех на новия кабелен оператор и...бай, бай Евроком! :))

 

a за нета за 15 лв ли става вапрос защото обявените скорости за него са 15 мегабита а не 7

 

 

furiozo може ли да ми обясниш ако се включа на цифрова + интернет за 30 лв на месец всъщност колко ще ми е реалния даунлоъд и уплоуд за бг и чужбина и как ще получавам и сигнала за цифровата и за интернета. имам предвид дали ще излизат от едно и също място двата кабела и има ли някоя програма по която дават шамипонска лига и има ли диемите в пакета за цифровата

Edited by malinakis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Що 1-во не си свършиш домашната работа и тогава да питаш :)

 

 

то във сайта знам какво пише ама дали това са реални скорости за 20 лв 20 мегабита и ако може някои да даде спиид тест за тарифата от 20 лв

Edited by malinakis
Link to comment
Share on other sites

Скоростите за точно както в сайта. Мога да дам за 15 лева тарифа:

603222355.png

 

Ето ^^ Пингът е по-малък, firewall-а ги прави тези неща :)

 

Локален имам дет се води 3 мегабайта за секунда ъп и даун

БГ - 2 мегабайта даун, мегабайт и нещо ъп

навънка - към 500-600 килобайта за секунда даун, някъде към 100-120 ъп, не знам точно. То зависи и от къде теглиш.

На 20 лева тарифата има значително подобрение на тези скорости (беден съм :)) Там външния е над мегабайт.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Скоростите за точно както в сайта. Мога да дам за 15 лева тарифа:

603222355.png

 

Ето ^^ Пингът е по-малък, firewall-а ги прави тези неща :)

 

Локален имам дет се води 3 мегабайта за секунда ъп и даун

БГ - 2 мегабайта даун, мегабайт и нещо ъп

навънка - към 500-600 килобайта за секунда даун, някъде към 100-120 ъп, не знам точно. То зависи и от къде теглиш.

На 20 лева тарифата има значително подобрение на тези скорости (беден съм :)) Там външния е над мегабайт.

 

 

мерси брат

Link to comment
Share on other sites

a има ли програма по която дават шампиоска лига защото в саита пише за цифровата че има тв2 а то тя вече е про бг така че какво е положението защото искам да гледам мачове

ако някои знае пишете плс. :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има ги всичките - про, ринг + диемите. Само ТВ+ го няма с испанското, аз пак да питам с него как стоят нещата?

 

 

значи в цифровата има и диемите и про бг така ли

Link to comment
Share on other sites

От началото на месеца вкъщи се прехвърлих на N3 LAN. Само хубави неща мога да кажа. Перфектна постоянна скорост, както БГ, така и международна :excl: Като добавя и това, че бях включен буквално за 1 час след заявката... Мога само да кажа, че екипът от бившия Евроком си казва думата. Перфектен нет, както в началото беше GGBit в далечната 2003г. :)

 

410411654.png410413031.png410410261.png

 

Нета е повече от перфектен и удовлетворява напълно нуждите ми. Много по-добър от EK ЛАН. Сега искам да видя само как ще са при дъжд - ако и там няма проблеми мисля, че договорът ми с тях ще е за повече от година :)

 

 

lucky tiq skorosti na koq tarifa sa

 

E как да не съм доволен от нета? За 2 месеца едно прекъсване за около 10мин (punk)

screenshottorrent182.th.png

 

на каква тарифа си

 

Току що ме включиха, доста почаках обаче.От даването на заявление( събота ), та чак днес ама поне екипа беше любезен и чистичко работи.

488264834.png

 

host на коя тарифа си

Link to comment
Share on other sites

Първите 2 са на 15лв, третата е на 20лв, но искам да отбележа, че скорости от рода на 3+mb са по-скоро изключение отколкото правило ;)

Link to comment
Share on other sites

604047464.png

 

ами аз съм много доволен, не знам рядкост ли е, какво е. Няма нищо общо с ЕК.

 

Само искам да питам ще може ли за в бъдеще да се избира кои канали да има човек?Примерно само 15 канала но сам да си ги е избрал и да си плаща колкото струват конкретно те - щото дори сега е ок както е на пакети ама все пак :) има какво да се желае. Нещо от сорта на 10 канала фиксирани + 10 избор (между спортни, модни, образователни, музикални и т.н.). За цифровата говоря. И цифрите са условни, просто пример давам.

Link to comment
Share on other sites

На аналоговата няма Диемите, иначе на цифровата се падат 9-ти, 10-ти и 30-ти канал.

 

 

а за постоянно ли ги има диемите или са само на промоция за няколко месеца

говоря за цифровата защото и аз смятам да се включа

пишете плс :D

Link to comment
Share on other sites

На петнадесетлевовата тарифа са :)

Не, няма проблеми никакви. Само при една буря изчезна, но след час и половина момчетата дойдоха, смениха суича и всичко тръгна.

Ако правиш сравнение с ГГБит или Визио - нищо общо.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Не ти ли стана малко неудобно да имаш 8 поста на 2 страници? Вземи си формулирай въпростие в 1 пост както трябва вместо да пишеш на всеки поотделно .. тва не е мирката ползвай лични

Link to comment
Share on other sites

Не ти ли стана малко неудобно да имаш 8 поста на 2 страници? Вземи си формулирай въпростие в 1 пост както трябва вместо да пишеш на всеки поотделно .. тва не е мирката ползвай лични

 

абе пич тва е форум

мога да задавам колкото си искам въпроси и мога да пиша колкото си искам

нали за твае форум

просто искам да разбера как са n3 за да знам дали да се вклу4вам към тях и искам да проуча как стоят нещата

нещо против имаш ли

Link to comment
Share on other sites

Само ТВ+ го няма с испанското, аз пак да питам с него как стоят нещата?

Булсат го държат само за тях си

 

Ако може да пуснете звука на БТВ Комеди на аналоговата, в последните 4-5 дни често липсва.

Вече стават около 6 дни.

Link to comment
Share on other sites

В понеделник подададох молба по телефона за пресъединяване към мрежата на N3.

До днес нямам обаждане да се разберем кога ще дойдат хората да ме свържат.

Питането ми е колко време се чака по принцип.

Така или иначе утре ще се обадя пак ама все пак да си питам аз.

 

Мерси предварително за отговорите Ви.

Link to comment
Share on other sites

Furiozo ,разбрах ,че тръбите за оптиката до нашия блок( Тракия бл9) са прекарани вече ,остава само да се пусне влакното имаш ли представа кога ще стане това за да очаквам вече ЛАН в къщи и да махна модема!!!???

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...