Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Нещо Ring HD не се харесва със Sony 40w4000.Дава повечето време черен екран , а ако има картина върви насечено сякаш не стига процесор.(Това към Furiozo)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Нещо Ring HD не се харесва със Sony 40w4000.....

Същото беше снощи и на Coship N8750C‎ - HD бокса на близалките. Проблема май е в мрежата....

Да уточня - HD приемника е включен в кабела на N3

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Горе долу колко време ще му трябва на epay да обнови информацията за новата цена на абонамент? Че подписах договор за Nitro+, но гледам сметката за следващия месец е на старата цена.

Link to comment
Share on other sites

в нашата система излиза новата за следващия месец.

epay се боя че не знам как и за колко кешира тази информация.

има една цъчка "опресняване на информацията", не става ли от там ?

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

в нашата система излиза новата за следващия месец.

epay се боя че не знам как и за колко кешира тази информация.

има една цъчка "опресняване на информацията", не става ли от там ?

Мдааа, след ръчното опресняване се появи новата цена. Че до сега излизаше старата по-ниска цена.

Link to comment
Share on other sites

До екипа на N3

 

При мен става следното:

При ъбгрейт на програмите / или нещо от тоя род случващо се периодично/ от страна на оператора се получава заместване на някои програми от други вероятно току - що пуснати и старите просто изчезват.Най - често това се случва при TV 1000 и бившата Холмарк, сегашна DIVA май.

На тяхно място се появява някое радио или програма, която не съм мяркал в списъка си от канали.

Сега да поясня какво е неудобството:

Телевизора ми е Самсунг с HD резолюция и приемам сигнала с карта.

Всеки път при едно такова абгрейдване или каквото и да е от страна на оператора ми се налага да правя пълно сканиране за да приема ТИЯ ПРОГРАМИ, КОИТО МИ ИЗЧЕЗВАТ, НО ТОВА Е МАЛКИЯ ПРОБЛЕМ.

Както аз така вероятно и всички притежатели на телевизори приемащи с карта си пренареждат програмите по техен вкус, а всяко сканиране разбърква тоя ред до неузнаваемост.Касае се за пренареждане на 40-50 програми/зависи от това кой колко гледа най - често/ някъде но и това отнема време от поне 1 час. Изнервящо, неприятно и досадно занимание.

Надявам се, че съм се изразил правилно и дано някой от екипа на N3 ме прочете и отговори.

Опцията "любими" не я приемам за разрешение на проблема.

Чета от писалите преди мен, че в "Тракия" се наблюдава накъсване, прекъсване на сигнала периодично.Живея в същия квартал и при мен се наблюдава същото.Преди време не беше така, визирам времето преди година някъде.Връзката беше перфектна.

Link to comment
Share on other sites

Чета от писалите преди мен, че в "Тракия" се наблюдава накъсване, прекъсване на сигнала периодично.Живея в същия квартал и при мен се наблюдава същото.Преди време не беше така, визирам времето преди година някъде.Връзката беше перфектна.

Напиши от коя част на "Тракия" си, понеже и аз съм от този квартал, но при мен всичко е ОК :) (аз съм до "Акваленд")

Link to comment
Share on other sites

Колегата пренарежда 30-40, аз си оставих към 150 :). Аз също съм до Акваленд и проблеми с нета и картината нямам. Явно нашия район е стабилен.

Link to comment
Share on other sites

Бахти кефа е да гледаш мачове на FULL HDbiggrin1.gif

Не знам дали си внушавам, но на Екшъна не беше ли по-добро качеството от на Ринга?

Link to comment
Share on other sites

Напиши от коя част на "Тракия" си, понеже и аз съм от този квартал, но при мен всичко е ОК :) (аз съм до "Акваленд")

 

 

 

132 блок.

 

Колегата пренарежда 30-40, аз си оставих към 150 :). Аз също съм до Акваленд и проблеми с нета и картината нямам. Явно нашия район е стабилен.

 

Не си ме разбрал.Проблема е, че начина ми на нареждане на програмите не съвпада с тоя на N3.След всяка тяхна интервенция се налага пренареждане за да са ми удобни.Ползвам всички техни пакети с повече от 180 програми но дефакто пренареждам писаната от мен цифра.Неприятно е все пак да потърсиш някоя гледана от теб програма и да я откриеш някъде на майната си.А ако това става със всички?...

Link to comment
Share on other sites

Освен това на Ринга имаше някакво постоянно накъсване на картината. Проблема може да е и при източника...

 

Да не би да си с телевизор Сони.

При мене първия мач насичаше на Сонито, иначе имам и друг приемник -на него нямаше проблеми и на платка за компютър и там си беше добре. Втория мач по Ринга си беше ОК и на трите приемника. Сигурно е от източника нещо. Гледах битрейта на картината и на двата канала си беше 11-12 МБита/сек.

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

Не си ме разбрал.Проблема е, че начина ми на нареждане на програмите не съвпада с тоя на N3.След всяка тяхна интервенция се налага пренареждане за да са ми удобни.Ползвам всички техни пакети с повече от 180 програми но дефакто пренареждам писаната от мен цифра.Неприятно е все пак да потърсиш някоя гледана от теб програма и да я откриеш някъде на майната си.А ако това става със всички?...

Много добре те разбрах, ти мен не. И аз пренареждам програмите по друг начин <> от N3. И аз съм с 180 канала, но пренареждам към 150 - 30-на ги трия от раз, ама другите остават. Та при мен твоята болка е х3 обаче съм си пуснал една опция на телевизора да следи програмите и мисля, че като се променят в повечето случаи успява да я сложи обратно където и е било мястото.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Вчера на някой от "Скобелева майка" да му са липсвали тв и нета? Тая сутрин само цифровата я няма...

 

edit: вече всичко е наред!

Edited by Joro Filipov
Link to comment
Share on other sites

Това дали ще се отнася и за N3?

 

Днес бе добавен тест HD канал при Булсатком .

 

Канала ще бъде активен на 7-ми октомври и ще бъде bTV HD .

 

В момента канала излиза като test HD и е кодиран в системата bulcript като даже е кодиран и за абонатите .

 

Параметри на приемане :

 

Hellas Sat 2(39E) 12.647 V 30000 3/4 DVB-S2/8PSK /CA BulCrypt.

Link to comment
Share on other sites

Канала е пуснат, но за сега излъчват съдържанието на бТВ Екшън. Неговото си съдържание казват че ще тръгне на 7-ми октомври, неделя (утре), в 19 часа, с новините.

На 327 МХз е канала.

 

На сайта им има хвалби че са купили няква техника - http://www.btv.bg/za%20btv/spetsialno/story/224412754-bTV__s_obnovena_viziya_i_v_HD_kachestvo_ot_7_oktomvri.html

Студийните предавания може да се очаква да са с добро качество.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...