Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Почна много да ме дразни тоя skype.Ще взема да си го сменя

Link to comment
Share on other sites

яка програмка, лафим си по 4-5 човека в конферентна връзка, без лагвания и такива работи. кофтито е че когато говоря с повече от един човек компютъра лагва супер много, но това ми е от процесора явно, щото е слабичък.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

А имам един проблем.Когато си говоря с 1 приятел казва че понякога му насичам,а пък аз го чувам добре.Той е на Гигабит,а аз съм на Евроком-Икономична и съм с Windows98!А като си говоря с друг приятел той ме чува перфектно и аз го чувам перфектно. :confused :)

Link to comment
Share on other sites

А имам един проблем.Когато си говоря с 1 приятел казва че понякога му насичам,а пък аз го чувам добре.Той е на Гигабит,а аз съм на Евроком-Икономична и съм с Windows98!А като си говоря с друг приятел той ме чува перфектно и аз го чувам перфектно. :confused  :)

 

Еми ако си теглил нещо докато си говорил , може и да насича ! Аз съм на най-смотаната тарифа и ако тегля на другия му се прецаква :zzz

Link to comment
Share on other sites

ша ми са смейте ама той гожори по слушалките

Тоя пич да не е няк`ъв извънземен,ние пък с един приятел се виждаме без камери,а той е от Англия :woot

Link to comment
Share on other sites

А имам един проблем.Когато си говоря с 1 приятел казва че понякога му насичам,а пък аз го чувам добре.Той е на Гигабит,а аз съм на Евроком-Икономична и съм с Windows98!А като си говоря с друг приятел той ме чува перфектно и аз го чувам перфектно. :confused  :)

 

Emi az imam nabludeniq 4e stava lagvene kogato se razminavat versiite na Windows,i az go imam tozi prob s edin priqtel,koito e s Win'98 :confused

Link to comment
Share on other sites

имам един проблем.Когато си говоря с 1 приятел казва че понякога му насичам,а пък аз го чувам добре.Той е на Гигабит,а аз съм на Евроком-Икономична и съм с Windows98!А като си говоря с друг приятел той ме чува перфектно и аз го чувам перфектно

 

Ако си говорите и през това време той примерно сърфира или тегли нещо мже и да почне да става неясен говора.

Link to comment
Share on other sites

Еми за теглене и сърфиране не ама чатим IRC в и някой път играем CS!

 

Eми като играете CS нормално да ви лагва... Аз като говоря почти нищо друго не правя...

Link to comment
Share on other sites

Да ве, ако искаш и филм онлаин си пусни да гледаш и пак говорете, ясно че ще насича :P .Иначе като си сърфираш из нета няма начин да не насича, освен, ако не си на някоя готина тарифа. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ама ние и да играем и да неиграем ЦС пак някой път му лагва на моя приятел.така че не е от ЦС.Та ние само така игрем.Малко спектрим! :D :)

Link to comment
Share on other sites

Човек ко през това време теглиш нешто може да ти прави проблем или ако сканираш със антивирусна или нешто от сорта(аз съм на достъпна и нямам никакви проблеми дори и като тегля) :wub:

Link to comment
Share on other sites

Тоя пич да не е няк`ъв извънземен,ние пък с един приятел се виждаме без камери,а той е от Англия :woot

 

Ми май ти си извън земен, но няма значение. Много ясно че е възможно да се говори през слушалки(устройството на говорителя и микрофона е почти едно и също), но трябва да ти са до устата и да гожориш по високо и звука не е мн качествен (това става само с едната мисля че по стандарт е лявата)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли инсталирана версия 1.1.0.61.При нея е подобрен дизайна,добавен е мулти-чат и нови Smilies към него,също мисля че можеше до 5 човека конферентна връзка. Аз съм много доволен от нея :love

Link to comment
Share on other sites

Ми май ти си извън земен, но няма значение. Много ясно че е възможно да се говори през слушалки(устройството на говорителя и микрофона е почти едно и също), но трябва да ти са до устата и да гожориш по високо и звука не е мн качествен (това става само с едната мисля че по стандарт е лявата)

Все още съм на земята,когато излетя ще постна.

Link to comment
Share on other sites

Аз сам на Д и се 4увам с който и да е било по перфектен на4ин,искам да ви кажа 4е ако другия срещу вас ако си е вклю4ил колонките и микрофона му е отделно няма да се 4увате така добре от колкото ако секи си е с микрофон свързан към слушалките,това е доказано,с един пи4 т'ка напраихме,тои си зе слушалки с прикрепен микрофон,аз също и се 4уваме много,много перфектно,а с един друг пи4 който ме слу6а през колонките и микрофона му си е отделно се 4уваме много по лошо,аз някакси така си 4ужам ЕХОТО на гласа си.Ина4е много съм доволен от програмката,компактна,лесно се работи и на мен ми върши голяма работа аз ся сам с в1.1 изтеглена от официалния саит на СКАЙП които е www.skype.com ако не се лъжа :zzz :zzz

Link to comment
Share on other sites

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/Skyp....0.79%20+%20BG/

 

ето и най-новата версия на Skype ;)

 

А има ли голяма разлика от 1.0???Някакви подробности.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

А има ли голяма разлика от 1.0???Някакви подробности....  :blink:

 

Между 1.1.** и 1.1.** примерно, да не очаквате големи разлики. В смисъл не виждам нищо ново, но нали е най-новото да го видя. А тея от скайп са много надъхани. Помня, че на 5.01.05г. теглих някъква версия и на 18.01.05г. имаше друга. Това са 13 дена. Тея от скайп са бързаци.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...