Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Едно въпросче за скаип.

 

 

Как да си сложа линк в скаип до снимката но неискам да ми показва целия адрес а само дума която искам ас имам предвид ето по този начин[link=http://google.bg]тук[/link] но в скаип не се получава.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Едно въпросче за скаип.

Как да си сложа линк в скаип до снимката но неискам да ми показва целия адрес а само дума която искам ас имам предвид ето по този начин[link=http://google.bg]тук[/link] но в скаип не се получава.

 

Стандартно май не може, но ако е голям URL-a ползвай www.tinyurl.com

 

Любопитно ми е защо все пак държиш да е така?

 

PS: С google за 2 минути намерих поне 3 екстри с които можеш да си пишеш в mood-a каквото ти е кеф - направо html код...

Link to comment
Share on other sites

Добре де колко трудно е да потърсиш в гугъл това: skype mood url и да намериш примерно ей този линк: http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1465 - точно 5тия линк отгоре надолу. Да не е първия но не е задължително първия да ти свърши работа е и? Ами това: https://extras.skype.com/1797/view (намира се на сайта на скайп и неговото търсене за екстри го намира също на първа страница като mood editor)

 

Кое не става я поясни - нищо не успя да намериш, намери но не се инсталира ли, инсталира се но въпреки, че направи всичко, както е написано то не сработи. И всъщност с коя версия си на скайп и с коя операционна система си и т.н. - имат си значение тези неща а пък ние няма да хвърляме боб да гадаем я. Не ни карай да ти "мъкнем думите с ченгел" обаче този път се опитай поне пунктуация да турнеш тук-таме че да не се напрягаме чак толкова докато успеем да те разберем какво искаш да кажеш - поне на края на изреченията слагай НЕЩО, може и да не е точка виж правописните грешки ще ги преживеем стига да се разбира :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ништо не успях да направя няма ли някои начин от този рот [link=http://google.bg]тук[/link]

Аз се сещам за понятието "рота", ама то е от ж. род, и се пише "тази рота".

Само не виждам военни понятия да имат връзка с темата.

И от одеве гледам разни линкове към Гугъл се мятат тук, линка как да намерим Гугъл е ясен на всички тук.

 

Гавраиле, за да не се гаврят хората с теб, оглеждай малко постовете си, и един съвет - вземи едни правописен речник, а още по-добре, върни се в I-ви клас.

Съжалявам, но напоследък множко ми дойде неграмотността на хората :ph34r: .

Все се каня да спра да пиша в такива теми, но така или иначе хората поглеждат в тях, а неграмотността за съжаление е ЗАРАЗНА.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
някои да бъде така добър да обесни :)

 

Да направи какво? Да те обеси ли имаше предвид?

 

Ако изобщо работи - предполага се да гледаш какво показва камерата на хората ако не са я изключили... само че много ме съмнява тази работа. По-скоро ще ти качи 2-3 троянеца тихомълком и да можеш да гледаш най-много други хора инсталирали си въпросната програма. Skype не е streaming video server и видеото е само докато говориш с друг, не може сульо и пульо да се закачи и да те гледа без да е установена връзка

Link to comment
Share on other sites

www.zabavlenie-v-skype.hit.bg

 

това кво ще рече,как така да гледам хора в скайп....някои да бъде така добър да обесни :)

нещо не се отваря това..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Как да направя в скайп да ми отваря линковете през мозилата, а не през ИЕ, мозила ми е default browser?

Link to comment
Share on other sites

Има един номер който с новата версия не става!

Ама мозилата ти е дефалт браузер на всички юзъри или само на тоя който използваш?

Щото скайп използва дефалт браузера да отваря линкове!

Това означава че ако не ги отваря с лисицата (като тя е дефалт браузера в случея) значи проблема ти е в браузера май!

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

как да скрия блокираните ????

в предната версия просто не се показват, тук с новата седят най-долу :sayjin

 

88838630.jpg

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ги премахнеш от листа, преди ги е премахвало автоматично при блокиране май, а сега само ги блокираш, обаче потребителите продължават да съществуват в листа ти ако решиш да премахнеш забраната... за това си ги премахни от листа с контакти на цяло и си готов.

:)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ги премахнеш от листа, преди ги е премахвало автоматично при блокиране май, а сега само ги блокираш, обаче потребителите продължават да съществуват в листа ти ако решиш да премахнеш забраната... за това си ги премахни от листа с контакти на цяло и си готов.

:)

 

вено :bgrin:

иначе преди ги държи в един списък при опциите

Link to comment
Share on other sites

А как мога да разбера, ако някой ме е блокирал? Пише ли си или какво?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
А как мога да разбера, ако някой ме е блокирал? Пише ли си или какво?

 

Интересно ми е как се познава когато някой те е изтрил от неговата листа с абонати без да те е блокирал?

Link to comment
Share on other sites

Как се редактира текст, който вече съм пуснал?

Със стрелката нагоре, излиза последния писан ред, и може да едитваш.

Link to comment
Share on other sites

Има един номер който с новата версия не става!

Ама мозилата ти е дефалт браузер на всички юзъри или само на тоя който използваш?

Щото скайп използва дефалт браузера да отваря линкове!

Това означава че ако не ги отваря с лисицата (като тя е дефалт браузера в случея) значи проблема ти е в браузера май!

;)

Имам обратния проблем. Опера ми е дифолт браузър, обаче ми отваря линковете с лисицата. Искам да ги отваря с опера, но за да стане това трябва да изтрия фаярфокс, която пък ми трябва... Никаква подобна опция не намерих никъде ;/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...