Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

На Уецки трябва да им забранят да играят в ШЛ, за да спрат да позорят страната :excl: Надявам се след като се укротят страстите да преминем към дискутирането на истински футбол какъвто ще гледаме занапред в турнира :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

10-12 години фен на Левски. От днес за мен БГ футбол не съществува :sick Тя каквато държавата...

Срам от олимпиадата, срам от политиците, ся и трактористи ни бият :lol:

Само Барса :punk

Link to comment
Share on other sites

:D :D Евро боеца пак го заклаха и го отнесоха като куцо пиле домат по супер смешен начин ай да ни е честит Великия български Гранд хахаах
Link to comment
Share on other sites

Щото май не бяха допуснати дотам по административен път...да та имам във футболния капацитет..

Ха откога пък вас ви интересува какво става из София? тц тц

 

Странна раота,щом хора от Пловдив почнаха да защитават чорбари и говеда,хаха ясна ми е раотата...

Link to comment
Share on other sites

Ха откога пък вас ви интересува какво става из София? тц тц

 

Странна раота,щом хора от Пловдив почнаха да защитават чорбари и говеда,хаха ясна ми е раотата...

тука става въпрос за български отбор като цяло. няма деление на сини, червени и зелени

а вашата групировка...нека прочете 102 бр. от 27 Ноември 2001 год. на ДВ.

 

и сега, след като са попреминали емоциите - яд, жал, смях...коментара ми за мача: бате борисов играха на върха на възможностите си. колективно, борбено, не се предадоха през целия мач. левски се опита да покаже нещо, но не успя. никаква идея в атака, балонни центрирания по фланговете и това е. не се опитаха да направят нещо изненадващо, чакаха противника да сгреши и да отбележи автогол. това не стана и левски отпадна. а може би така е по-добре, агонията да свърши преди да е почнала...жалко, че сега предстои уефа и там ще наблюдаваме същото "нещо". пожелавам успех на литекс и черно море, дано успее поне единият отбор да продължи.

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул и Стандарт Лиеж играят продължения...

Някой гледа ли го ?

 

Бих се радвал за Ливърпул при едно отпадане :D

И аз, ама те за пореден път доказаха, че са най-калитарският отбор - гол в 118мин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз, ама те за пореден път доказаха, че са най-калитарският отбор - гол в 118мин. :lol:

118' [1 - 0] D. Kuyt

 

Нямам думи ХАХАХЬНАНВЬХАВНХЬАХАХА :laughing:

luckypool

Link to comment
Share on other sites

а вие, за кои отбори сте драги господа? сигурно сте за нещо от сорта на реал мадрид, барселона, милан ... :unsure:

 

аз съм доволен от тази вечер. 4 "мои" отбора са в шл - рома, атлетико, марсилия и ливърпул :P

Link to comment
Share on other sites

Манчестър Юнайтед, ест... Сега и Роналдо като го няма направо ми е кеф да седна да им гледам мачовете.

 

Иначе, постнах го в "Да се посмеете малко", тук също, поздрав за Левски: http://www.vbox7.com/play:1aa4a57b

Link to comment
Share on other sites

Браво на Атлетико супер мач.

 

Браво и на Ливърпул. Но те играят равностоен футбол с най-различни инивиди. Бих казал, че има шанс да отпаднат от групите.

Link to comment
Share on other sites

Гледах мача и смело мога да кажа, че Стандарт играха много ама много грамотен футбол. Такъв футбол играят само 4 отбора в Англия. Всъщност в началото на този сезон... само 2.

Отбора играеше подчертано дефанзивно, на контратаки. Всичко им беше премерено. Когато виждаха, че Ливърпул се нахъса много накъсваха играта с умерено груби и леки фалове. На контри бяха сравнително опасен отбор.

Ливърпул от своя страна се опитваха да играят атакуващ-практичен футбол. Абсолютно типичен за Рафа Бенитез. Отбора обаче се сблъскваше с гъстата защита на гостите, която не оставяше празно пространсто за нападателите на домакините... и най-вече Торес. Място за комбинации също нямаше. Към краят на редовното време и продълженията домакините натиснаха по-сериозно, а гостите се прибраха и започнаха да чакат дузпите. Ливърпул наредиха 2-3 по-опасни положения при едно от което имаше претенции (може би основателни) за дузпа срещу крилото Ел Жар, но те бяха подмината от съдията.

Гола стана след типичен пробив по крилото на Райън Бабел, който събра 2ма защитници, центрира остро към далечната греда, къдто Кайт изпревари прекият си пазач и на празна врата вкара победният гол.

В заключение мога да кажа, че бях изключително приятно изненадан от чудесната тактическа постройка на белгийските играчи, които демонстрираха игра, на която могат да завидят отбори като Нюкясъл, Евъртън, Астън Вила... да не говорим за Тотнъм.

Link to comment
Share on other sites

Класирането на Ливърпул е благодарение на голяма доза късмет не само заради късния гол, но и заради едва измъкнатото равенство в първия мач в Белгия. Тогава вратарят Рейна бе герой за своя отбор, спасявайки няколко чисти положения.

 

http://liverpool.gol.bg/article.php?id=39480

Link to comment
Share on other sites

Преди малко разгледах форума на ЦСКА и припаднах от смях...

 

След резилите, които създадоха говеждите фенове по време на подлата кампания на шефовете им срещу ЦСКА явно червените фенове са озверяли и сега отговарят на тогавашните сини простотии (ако някои не ги помни да разгледа подробности отпреди няколко месеца по време на скандала).

 

Ще цитирам само някои постове на юзъри от там:

 

---------------------

Абревиатурата/т.е. съкращението/ БАТЕ/Борисов/ означава следното:

Борисовски Авто Тракторен Електрозавод/Борисов/.

 

От говедата кой ли сега си спомня за Завод 12,а?

------------------------------

В Беларус: Левски е уредил мача!

27 август 2008 11:25

Автор: Ивелина Николова

Според местната преса съдията Плауц ще осигури победата на сините

Беларуската преса гръмна днес с разкритие, че Левски е уредил мача срещу БАТЕ в третия кръг на Шампионската Лига. Както е известно сините паднаха в първата среща с 0-1 и това накарало ръководството на вицешампионите ни да потърси помощта на съдята, който да удари едно рамо на българите, твърдят в Беларус.

------------------------------------------------

Феновете на ЦСКА не пропуснаха да се заядат с Левски

27 август 2008 11:05

Автор: Филип Димитров

Привържениците на ЦСКА подариха 94 тениски с трактори преди мачът на сините с БАТЕ

Фенклубът на ЦСКА раздаде 94 фланелки с трактори на най-запалените привърженици на клуба преди мача на Левски с БАТЕ, научи db. Тениските имат щампи от двете страни, като отпред е президентът на сините Тодор Батков, придружен от надпис "Левски пада на футбол от БАТЕ Борисов, отбор на един тракторен завод". На гърба тениската има щампа с вече бившия наставник на вицешампионите Вили Вуцов и картинка на вехт трактор.

 

"Синдикатът на трактористите е поискал разрешение веднага след мача да шества от околовръстното шосе до стадиона Георги Аспараухов", пошегува се шефа на фенклуба на ЦСКА - Димитър Ангелов-Дучето.

-------------------------------------------------------------------

Знам само 4е БАТЕ Бойко влизат във ве4ния фолклор и повод за не4овешки гаври с говедата минимум за 1 петилетка.

----------------------------------------------------------------------------------------

 

"Поздравите", освен този публикувания малко по-назад в темата от наш съфорумец, включват и щуротии като ТОВА, както и култовото - ТОВА

 

Въпреки всичко мога да кажа че тези неща се намират в една темичка от 2 страници, намираща се в секция "Световен футбол" и именуваща се "БАТЕ Борисов". Като си спомня какви неща бяха изпедепцани в синия форум след загубата на ЦСКА от турците - това си е направо поздравление. И все пак - каквото повикало - такова се обадило. Хайде сега някой пак да внесе в касата на ЦСКА 19,14 лева....

Link to comment
Share on other sites

В тази игра късмет няма... има грешки. Всеки късметлийски гол е груба грешка на защита или вратар, което пък е следствие на техните индивидуални качества. А Пепе Рейна е нормално да спасява удари... все пак 3 поредни сезона печели златните ръкавици (вратаря с най-много сухи мрежи през сезона) в премиершип.

Подобни коментари в редица сайтове са ми били винаги смешни, то и самият сайт за сефте го виждам.

Да не говорим, че обсъждат глупости, които един разумен човек едвали го интересуват. Предположение и прогнози се правят по игра, а не по резултат от единичен мач... пък бил то и преди седмица срещу същият съперник.

Да не говорим как говорят за Стнадарт... все едно са някакво малко отборче от 3та глуха. Този отбор показа класа, която в момента отбори като Барселона и Вердер например могат само да сънуват. Изобщо не е казано нищо за достойнствата на двата отбора и реално как се е движела играта. Отбелязани са ударите и т'ва е... да им имам и рапорта.

Link to comment
Share on other sites

В тази игра късмет няма... има грешки. Всеки късметлийски гол е груба грешка на защита или вратар, което пък е следствие на техните индивидуални качества. А Пепе Рейна е нормално да спасява удари... все пак 3 поредни сезона печели златните ръкавици (вратаря с най-много сухи мрежи през сезона) в премиершип.

Подобни коментари в редица сайтове са ми били винаги смешни, то и самият сайт за сефте го виждам.

Да не говорим, че обсъждат глупости, които един разумен човек едвали го интересуват. Предположение и прогнози се правят по игра, а не по резултат от единичен мач... пък бил то и преди седмица срещу същият съперник.

Да не говорим как говорят за Стнадарт... все едно са някакво малко отборче от 3та глуха. Този отбор показа класа, която в момента отбори като Барселона и Вердер например могат само да сънуват. Изобщо не е казано нищо за достойнствата на двата отбора и реално как се е движела играта. Отбелязани са ударите и т'ва е... да им имам и рапорта.

1-во

Не мислиш ли,че късметът на Ливърпул последните години им дойде малко в повече?

 

2-ро

Барселона тази година ми се виждат променени и едва ли щяха да имат проблеми с Стандарт.

Link to comment
Share on other sites

Те по принцип Барселона се смяташе че и още минлата година са променени- първото, второ- да вземем един манчестър който миналия сезон не стартира много много убедителнпо ма накрая на сезона всички се скъсаха да ги хвалят, трето- сигурен съм че всички помните как стартира и миналата година Ливърпуул в групите и после кво стана и четвъро- впреки че в моемнта до някъде защитавам Ливърпуул не мога и да не призная честно, че наистина до моемнта почват сезона с доста измъчени и слаби мачове на всякъде което не им прави особенпо голяма чест

Link to comment
Share on other sites

Първа урна

 

Челси, Ливърпул, Барселона, Арсенал, Манчестър Юн, Олимпик Лион, Интер, Реал Мадрид

 

Втора урна

 

Байерн М, ПСВ Айндховен, Виляреал, Рома, Порто, Вердер, Спортинг, Ювентус

 

Трета урна

 

Олимпик Марсилия, Зенит, Стяуа, Панатинайкос, Бордо, Селтик, Базел, Фенербахче

 

Четвърта урна

 

Шахтьор, Фиорентина, Атлетико М, Динамо Киев, Клуж, Аалборг, Анортозис, БАТЕ Борисов

 

Мачовете в груповата фаза са на 16/17 септември, 30 септември/1 октомври, 21/22 октомври, 4/5 ноември, 25/26 ноември и 9/10 декември. Жребият за директните елиминации е на 19 декември.

 

 

 

Жребият ще се тегли в четвъртък, от 19 часа българско време в Монако.

Link to comment
Share on other sites

1-во

Не мислиш ли,че късметът на Ливърпул последните години им дойде малко в повече?

 

2-ро

Барселона тази година ми се виждат променени и едва ли щяха да имат проблеми с Стандарт.

1-вото ... в тази игра късмет няма. Всеки един гол е грешка или съвкупност от грешки на допусналият отбор гола. Това не ти е руска рулетка да не знаеш в кое гнездо е патрона. Това, че Ливъпъл постигат драматични успехи в края на мачовете може да е свързано с феникса на емблемата им... но мен това изобщо не ме интересува. Резултат се гледа след последният съдийски сигнал.

2-ро, не Ливърпул играха слабо, а Стандарт играха силно. Отбора от града на Битълсите игра много по-добре отколкото срещу Съндърланд и Мидълзбро (които пък са отбори, които ущипаха много лошо миналият сезон Ман Юнайтед... т.е. съвсем не слаби отбори). Изобщо не съм удебеден, че Барселона щеше да се справи със Стандарт... още повече, предвид че според мен отбора им е по-слаб от миналогодишният. А и резултатите от миналият сезон на белгийците говорят сами по себе си... отбора не е случаен (33 мача без да бъдат победени). Мача беше тактическо надиграване между 2та отбора, като накрая по-високата индивидуална класа на няколко играчи на Ливърпул им донеси победата.

Link to comment
Share on other sites

а докато ние берем срам <КИПЪР> вкарват отбор в ШЛ... при това след победа над отбор в пъти по-добър от Бате... мъка, мъкa... :unsure:

 

http://topsport.ibox.bg/news/id_464961462

Link to comment
Share on other sites

Ти остави Кипър ми неска като гледах отборите по урни в ШЛ гледам че Румъния са вкарали два отбора

 

два пъти по-високи заплати, два пъти повече отбора :rolleyes:

 

от другия сезон ако не, от по-другия май ще изгубим място в евротурнирите. според мен на там вървят работите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Откровено казано положението в целия български футбол е трагедия. Жалко, наистина жалко. Като се замисля не съм си представял че толкова надолу може да паднем... Представете си Националния какви ще ги твори...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...