Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

За първи път в живота си, но и завинаги оттук нататък открито ще поддържам всеки чуждестранен отбор, който застане срещу Левски. Това, което сътвориха с едничката цел да приберат милионите евро покрай ШЛ няма да бъде забравено и няма да бъде простено. Дори голяма част от феновете на Левски този път осъзнаха какво се случи и порицаха извършителите.

 

По най-нагъл начин говеждата управа натика куция си отбор в ШЛ и сега само с усмивка ще им гледам "постиженията"...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Не ми се влиза в излишни полемики, но според теб като цскар Томов няма ли едно 90% от вината?Тоест за Батков колко остава ;)

Link to comment
Share on other sites

Сашо, за мен лично въпросът е по-скоро принципен, а не чак толкова какво е направило главното говедо в обора... опа, отбора. Стои с тая мазна усмивка и разправя колко съжалявал за ЦСКА. Ако говеждите бяха отбор на място щяха да откажат участието си, защото реално не са го заслужили. И пак да кажа - какво да очакваш от говеда безмозъчни. Искрено ще се накефя ЦСКА да ги ударят и в двата мача тоя сезон, че може тогава Батков да си затвори голямата уста :angry1

Link to comment
Share on other sites

Как да откажат участие, след като ще има солени глоби, пак ще се изложим пред Европа, а и това е уникален шанс, който не винаги се предоставя.Това по никакъв начин не оправдава тоталния луузър Лупи, който вместо да плаща данъци, прави селекция от многомилионни чернилки, само и само отборът да стане шампион на 60-годишнината си.Жалка работа. :sick

 

Сега за този лек жребий цскарите трябва да обесят публично Томов пред стадиона...виж какъв шанс изпуснаха,а и имаха сработен отбор.

 

А че Батков е профан - то е ясно.Виж какви мъдри слова струят

 

"Предпочитам съперникът ни в третия предварителен кръг да е БАТЕ Борисов. Дори и Андерлехт да бъде, длъжни сме да го преодолеем. Ако това не стане ще ме е срам да се показвам на улицата", добави Батков.

:lol: :lol: :lol:

 

едит - Видене,много лесно е да се говори наизуст а не с приложени факти...

Link to comment
Share on other sites

Не ми се влиза в излишни полемики, но според теб като цскар Томов няма ли едно 90% от вината?Тоест за Батков колко остава ;)

 

По-голяма тъпотия не съм чувал последните месеци...

Link to comment
Share on other sites

За първи път в живота си, но и завинаги оттук нататък открито ще поддържам всеки чуждестранен отбор, който застане срещу Левски. Това, което сътвориха с едничката цел да приберат милионите евро покрай ШЛ няма да бъде забравено и няма да бъде простено. Дори голяма част от феновете на Левски този път осъзнаха какво се случи и порицаха извършителите.

 

По най-нагъл начин говеждата управа натика куция си отбор в ШЛ и сега само с усмивка ще им гледам "постиженията"...

Mного ясно, че като Томов не плаща и Батков знае, такива последици ще има. Баси и логиката, ако беше станало това ама с разменени роли на Уецки и чорбата, да не ми казваш, че господин Ал. Томов щеше да си замълчи? Ей така, от куртоазия.

ТРЪНКИ

 

Не разбирам защо всички цесекари сега търсят вината у други, вместо да се вгледат в мижавата си управа. Батков може да е долен гадняр, обаче този гадняр е платил всичко по клуба и заради него отбора му ще играе за 2ри път в ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

или ще бъде смачкан от беларуската чета на БАТЕ. Аре БАТЕ, Аре Борисов, смачкай крадците !

Link to comment
Share on other sites

аз пък искам да влязат и в групата да ядат пердах наред - както миналия път. да нямаме вкаран гол и спечелена точка, и всички загуби да са от 2-0 нагоре. нека после са затюхкат къде им била грешката и че следващия сезон ще е друго. за съжаление при нас е винаги следващия сезон...

Link to comment
Share on other sites

Моето мнение съвпада с това на NEFARIOUS. Още когато стана това с ЦСКА казах, че от една страна ми е супер готино като Левскар, а от друга е гадно, че отбор като ЦСКА(за разлика от повечето аз уважавам ЦСКА като име) беше изяден отвътре с галвно действащо лице А. Томов.

А сега хората който подкрепят някак си ЦСКА се мъчат да прикрият факта пред себе си, че не Левски, Батков или който и да е друг е виновен за лайната който се случват в отбора. Проумейте го това.

А относно всички останали коментари истински се надявам Левски да влезнат в групите за 2-ри път, не че нещо ама отбора за да стане нещо като предишния Левски който игра на 1/4 финал в УЕФА и след това влезе в групите, трябва да играе такива мачове, а не с отборите от А група. Това си е моето мнение и както ви казах като толкова искате да се провали отбора - купувайте си билетче за гостуващия сектор на 13 август и викайте колкото искате за БАТЕ ;)

Живи и здрави ! :)

Link to comment
Share on other sites

да играе такива мачове, а не с отборите от А група.

мисля, че идеята на повечето хора тук е, че левски получава подаръци...когато не може сам да бие някой, а това не бива става, щото навън няма кой да му свири дузпа за да спаси Х-са ;)

и да хейтър ще съм. завинаги ще съм против левски и цска. смятам, че ако бяха спряли да си уреждат първенствата преди поне 4-5 години, както стана и в русия, и в турция и дори в циганската румъния вече не се уреждат толкова мачове...та мисълта ми беше, че левски и цска са най-големия цирей за бг футбола и ми е болно като гледам на къде отиват нещата - и национала провалиха и всичко. няма футбол в България, всичко отдавна е само и единствено интереси - уреждане на сделки за закупуване на анонимна маймуна за милион, след 2 месеца-продаден за 100хил...и така нататъка

Link to comment
Share on other sites

^+1

 

Нямамше как да го кажеш по-точно

Link to comment
Share on other sites

ето какво прави отборът, който се очаква да подкрепяме първите 25минутки само ;)

25' Реферът Цветан Георгиев изгони от пейката треньора на Вихрен Филип Филипов, който след продължителна дискусия с рефера, седна при феновете на Вихрен 22' Грешка в отбраната на сините, домакините искат дузпа, след предполагаема игра с ръка на Минев в наказателното поле 20' Играта е спряна, тъй като Христов удари неволно играч на домакините 19' Жоазиньо центрира остро, но отбраната на домакините чисти в тъч 16' Миланов нахлува в наказателното поле, пас към Гонзо, но Лучини чисти в корнер 13' Въпреки лекото териториялно предимство, сините не успяват да стигнат до чисто голово положение пред вратата на своя противник 11' Грешка в защитата на Левски, Иво Димитров подава към Шукардиня в наказателното поле на Левски, бразилецът шутира, но топката среща Рабех и опасността преминава 4' Георги Христов успява да спечели корнер в полза на сините след солова акция 2' Рабех центрира, Христов към Гонзо, но в крайна сметка домакините се справят с опасността

Фаул срещу Балтанов в центъра на терена 1' Вихрен започва първи от центъра

Начало на мача коментарът според мен е излишен. още повече, че така е всеки мач навън и всеки 2 у дома ;)

Link to comment
Share on other sites

Тука само хора с жълто-черни, черно-бели, зелено-бели и т.н очила има явно. За който приказката за гроздето май много добре приляга. Винаги всичко е уредено, винаги съдията е купен, винаги мача е продаден, докато го има това мислене скоро не футбол, ами и смислена държава няма да има. Аз приключвам със спора тук, защото очевадно е безмислен.

Със здраве.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Тука само хора с жълто-черни, черно-бели, зелено-бели и т.н очила има явно. За който приказката за гроздето май много добре приляга. Винаги всичко е уредено, винаги съдията е купен, винаги мача е продаден, докато го има това мислене скоро не футбол, ами и смислена държава няма да има. Аз приключвам със спора тук, защото очевадно е безмислен.

Със здраве.. ;)

то темата така и така е в дивака...изкоментирай нещичко първия ви мач - гонят им треньора, дават ви дузпа и накрая 1-0 за тях...87минута е бтв, очаквам дузпа № 2 :laughing:

та това ли е отбора на народа :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

А Гонзо изпуснал дузпа преди гола...очаквам Вуцините терзания да се посмея малко от сърце :bgrin:

То Гонзо ако не пропусне....,кой друг?А може да е някаква тайна стратегия на Батков за влизане в Шампионската лига.Още във вторник отивам да сложа 50 лева за Бат Бойко в еврофутбол :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

трябва да играе такива мачове, а не с отборите от А група.

Виж сега, трябва първо да почнете да биете отборите от "А" група и след това да ходите да се правите на велики в ШЛ. Не може ЦСКА да стават с 16 точки преднина и да ми разправяш, че не трябва да играете с отборите от "А" група. Да не говорим, че и новия сезон го започнахте подобаващо със загуба, а се пънете да влизате в групите :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

off

Според мен вече е време да се прехвърлим в другата тема за българския футбол щото тая вече бая се разводни пък и не искам да мърсим хубавата темичка за ШЛ :lol: с помийте на целия БГ футбол Левски и т.н

Link to comment
Share on other sites

off

Според мен вече е време да се прехвърлим в другата тема за българския футбол щото тая вече бая се разводни пък и не искам да мърсим хубавата темичка за ШЛ :lol: с помийте на целия БГ футбол Левски и т.н

Защо да я мърссим коментираме участието на говедцата в ШЛ :lol: В тоя ред на мисли главното говедо пак изсра една камара ****** в посока Бате Борисов :angry: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Сашо, за мен лично въпросът е по-скоро принципен, а не чак толкова какво е направило главното говедо в обора... опа, отбора. Стои с тая мазна усмивка и разправя колко съжалявал за ЦСКА. Ако говеждите бяха отбор на място щяха да откажат участието си, защото реално не са го заслужили. И пак да кажа - какво да очакваш от говеда безмозъчни. Искрено ще се накефя ЦСКА да ги ударят и в двата мача тоя сезон, че може тогава Батков да си затвори голямата уста :angry1

 

Кой бяга от пари?

Link to comment
Share on other sites

селякът батков отново се посра - бате борисов били заводско отборче, а левски били отбор с история ;)

ех, какво ли ще измъдри утре след мача при евентуално 0-0 или както аз предвиждам 0-1 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

селякът батков отново се посра - бате борисов били заводско отборче, а левски били отбор с история ;)

ех, какво ли ще измъдри утре след мача при евентуално 0-0 или както аз предвиждам 0-1 :laughing:

уф, ай 'млъкни' вече, че ми писна да ти гледам постовете, камо ли да тръгна да ги чета...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...