Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

Лошото е че феновете на отбора и самият отбор не са никак виновни в тоя момент... Участват в един ужасен театър. И финалната сцена предстои. И ще се запомни завинаги. Искам сега да видя момченцата дето внесоха по сметка на ЦСКА 19 лева и 14 стотинки какво ще да кажат. Както и онези дето щяха скулптури да откупуват за 1000 лева... Искам да им видя муцунките

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Защо критикувате?Не се ли виждате колко сте зле,всички до един?Сашо,от кой си?Ботев?Жив и здрав,ама можеш ли да ми кажеш кога Ботев ще играе кфалицикация за ШЛ?Никога...Локо ПД никога...Централен Склад Картофи и Арпаджик...тия няма да ги бъде...

Не съм левскар,но не мога да разбера защо се смеете на чуждите неуспехи,след като не се виждате вие,колко сте жалки с тия селски отбори.Като критикувате вижте себе си,щото нямаше срещу БАТЕ да направите нещо повече...Тва е българска работа,чорбари,левскари,буфери муфери,трафопостове.Левски в случея беше български представител в интернационален турнир и трябваше да им стискаме палци,а не да се присмивате и то кой...

Link to comment
Share on other sites

От позицията на българи критикуваме и е логично да ни е срам от поредния резил и лепнато петно на България пред Европа!

 

Ботев е поставял на колене Байерн и Барса...само мога да се радвам че не са го разнасяли като бръшнян чувал някакви анонимни отборчета, съставени от скиори,негърчета или трактористи :excl:

Link to comment
Share on other sites

Извинявай,ама коя година Ботев е поставял тези отбори на колене?

Когато вратарите са играли без ръкавици,с топка "Страйкер" и черно-бели телевизори,когато дядо ми/ти са били на нашите години...

Или може би всички фенове на другите отбори се радвате,че не сте играли кфалификации...Щото сте на същия хал.

Link to comment
Share on other sites

Защо критикувате?Не се ли виждате колко сте зле,всички до един?Сашо,от кой си?Ботев?Жив и здрав,ама можеш ли да ми кажеш кога Ботев ще играе кфалицикация за ШЛ?Никога...Локо ПД никога...Централен Склад Картофи и Арпаджик...тия няма да ги бъде...

Не съм левскар,но не мога да разбера защо се смеете на чуждите неуспехи,след като не се виждате вие,колко сте жалки с тия селски отбори.Като критикувате вижте себе си,щото нямаше срещу БАТЕ да направите нещо повече...Тва е българска работа,чорбари,левскари,буфери муфери,трафопостове.Левски в случея беше български представител в интернационален турнир и трябваше да им стискаме палци,а не да се присмивате и то кой...

 

виж ся, начинът по който се тръби около отбора на левски и изказванията на овчия и бобатков, ме накараха мен специално да се кефя от загубата/и ще си бия чекията от кеф като отпаднат ;) /. не може да плюеш противника по този начин...при положение, че се вижда, че твоето положение е направо плачевно. да не говорим, за начина по който левски се озова в шл. по принцип винаги симпатизирам на бг отбори и това беше причината вчера да не го пусна 2 в ефу. дразни ме факта, че левски се мисли за някакъв добър европейски отбор, а всъщност без подкрепата на съдиите в бг ще е около 10тото място сигурно. то се вижда като излязат в европа - бият само полуаматьорските отбори, другите все "вадат късмет" и ги отстраняват. биха изпадналия в криза киево, който нямаше нищо общо с миналогодишния си отбор, класирал се за шл, и станаха най-великите...еврошутове...

Link to comment
Share on other sites

Divaka, прочети едно мое мнение малко по-напред в темата и ще си отговориш на въпроса защо всички се настроиха така срещу Уецки. На 3та страница в отговор на Eleutherios :bgrin: Иначе моите причини са същите като на frodo, просто прекалено много говореха овчите глави как щели да се класират 100% и 'трактористите' не им били от ранга.

Link to comment
Share on other sites

ебати... стигнахме до там, че българи да се радват, че български отбор отпада от ШЛ... Причините не са от значение...

Това е все едно да се радваш, че националния отпада от световното от Беларус, щото преди това всички в БГ сме говорили как ще ги разгромим. Верно Левски не е България, ама е много по-близо до нея от колкото Бате Борисов.

мизерия...

 

Между другото що не прекръстим темата на "Анти Левски" или "Анти БГ футбол"?

Link to comment
Share on other sites

ебати... стигнахме до там, че българи да се радват, че български отбор отпада от ШЛ... Причините не са от значение...

Това е все едно да се радваш, че националния отпада от световното от Беларус, щото преди това всички в БГ сме говорили как ще ги разгромим. Верно Левски не е България, ама е много по-близо до нея от колкото Бате Борисов.

мизерия...

 

Между другото що не прекръстим темата на "Анти Левски" или "Анти БГ футбол"?

 

ами това е един от пътищата да се види, че подкрепата и бутането в първенството на определени отбори не води до нищо добро и така футболът в бг само губи и е на път да изчезне ;)

Link to comment
Share on other sites

Левски отдавна не е български отбор... И не бъркайте тима и публиката със собствениците и ръководството.... Мислете с тия глави малко

 

Между другото не забравяйте че реванш предстои :bgrin: Може да го купят и да възкръснат като едни феникси такива. Тогава ще настане големия смях вече :P

Link to comment
Share on other sites

Левски отдавна не е български отбор... И не бъркайте тима и публиката със собствениците и ръководството.... Мислете с тия глави малко

 

Между другото не забравяйте че реванш предстои :bgrin: Може да го купят и да възкръснат като едни феникси такива. Тогава ще настане големия смях вече :P

хах,ми по тая логика,кой е български?

Link to comment
Share on other sites

Причините не са от значение...

Причините винаги са от значение :excl: Помисли си защо до сега срещу Уецки не се изливаше такава злоба?

Link to comment
Share on other sites

Дивака, нали се сещаш, че заводският отбор за трактори, срещу който игра Левски вчера, няма нищо общо с футбола бе майна.По-слаб отбор за влизане в групите на ШЛ едва ли ще ни се падне скоро.В тази връзка щом тях не можем да бием за къде сме тръгнали?

 

А тази година в Лигата ще има отбори като Анортозис,Олборг,Бате евенутално...хората не се шегуват :wacko:

Link to comment
Share on other sites

почти съм убеден, че бате борисов/ако влязат в групите, щото още не са отстранили евроидиотите/, няма да си тръгнат без спечелена точка ;)

 

докато за нас това не е много сигурно. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Фродо, Стенли и компания, питам аз кой ви дава правото да обиждате отбора, феновете му и ръководстовто му? От коя миша дупка излизате, вие критици, та ще ми се правите на много оборотни!

Моля за незабавна модераторска намеса! Подал съм и report!

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има мнение, но не мисля, че трябва да обиждате Левски. Верно нищо не направиха, но поне са българи. Това,че вашия любим отбор не може да се класира (или лъже/краде и etc) не значи, че Левски ви е виновен... аз също не ги харесвам, даже изобщо, но все пак са единствения наш отбор, който се класира в ШЛ ....

Link to comment
Share on other sites

За кво пък са тия тия работи те пък с кво са ти виновни че любимия отбор е паднал от някво селско отборче както се изразяваха всички те говорат по тоя начин за Левски не за друго за щото постоянно са толерирани по един или друг начин се успяват да се намърдат тук и там посредством "връзки" винаги успяват да изкярат нещо пък даже не им млъкват и балалайките никога

На са ми любимия отбор, точно това е идеята.

 

Някои хора тука май имат голяма нужда да си сложат очилца. Половината постове са изказвания против тежките думи на Вуцов и Батков. А да сте гледали мача? Плюете като последните глупаци, сякаш не видяхте, че Левски показа, че може да прави добри положения. Вместо да ви е кофти, че ЕДИНСТВЕНИЯТ български отбор с шанс за влизане в ШЛ изгуби по такъв идиотски начин, вие продължавате с най-малоумните изказвания. Много ясно, че Батков ще е сигурен в победата, която се изплъзна само поради малшанс, а не заради "овчата глава".

'Levski outplayed us'

Having seen off RSC Anderlecht in the second qualifying round, Belarussian minnows BATE are on course for another scalp as Vladimir Rzhevskiy's 60th-minute strike earned them an invaluable away victory. The visitors were equally indebted to goalkeeper Sergei Veremko, who denied Georgi Ivanov from the penalty spot with the score at 0-0 and Likhtarovich knows that on another day it could all have been very different. "Levski clearly outplayed us," he said. "We spent most of the match defending without creating any real chances. Luck was on our side but this is only half a step. It will be more difficult for us at home."

Link to comment
Share on other sites

Фродо, Стенли и компания, питам аз кой ви дава правото да обиждате отбора, феновете му и ръководстовто му? От коя миша дупка излизате, вие критици, та ще ми се правите на много оборотни!

Моля за незабавна модераторска намеса! Подал съм и report!

А кой дава право на Бобатков да обижда Бате Борисов и да им вика трактористи и кво ли не?! Ай подай един репорт и за него де? Аз може да съм фен на тея 'трактористи' и да ме обижда по тоя начин овчата глава, аре де :lol:

Link to comment
Share on other sites

Фродо, Стенли и компания, питам аз кой ви дава правото да обиждате отбора, феновете му и ръководстовто му? От коя миша дупка излизате, вие критици, та ще ми се правите на много оборотни!

Моля за незабавна модераторска намеса! Подал съм и report!

 

Идва ми една дума на акъла ама айде....

 

Поне се посмях :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Моля за незабавна модераторска намеса! Подал съм и report!

:censored2: :censored2: :censored2:

 

Едит: Самоцензурирах се, а и в изтритото чистосърдечно си бях признал, че не разбирам нищо от футбол. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

На са ми любимия отбор, точно това е идеята.

 

Някои хора тука май имат голяма нужда да си сложат очилца. Половината постове са изказвания против тежките думи на Вуцов и Батков. А да сте гледали мача? Плюете като последните глупаци, сякаш не видяхте, че Левски показа, че може да прави добри положения. Вместо да ви е кофти, че ЕДИНСТВЕНИЯТ български отбор с шанс за влизане в ШЛ изгуби по такъв идиотски начин, вие продължавате с най-малоумните изказвания. Много ясно, че Батков ще е сигурен в победата, която се изплъзна само поради малшанс, а не заради "овчата глава".

Загубиха защото не са никакви футболисти, а имат огромно самочувствие затова! И не говоря само за футболистите на Левски а на всички български отбори, щото пият, пушат и шмъркат като разпрани, мислят се полубогове, ако играят в някой по-голям отбор, а дефакто на терена са гола вода! В темата за българския футбол е постнато едно много добро интервю...
Link to comment
Share on other sites

Пламене моля те не се връзвай на тоя цирк. Няма абсолютно никакви правила на БУЛФОРУМ, които да са нарушени в дискусията. Ако ти е по-лесно си представи, че иде реч за музика - все тая. Тоя супер смешен и палячовски report може да има място само и единствено в официалния форум на ПФК ЛЕВСКИ, не в този. Ако сме станали форум на Левски това е вече друга тема.

 

Сега ще е интересно да видим и други циркаджийски оплаквания в стил Локомотивци обиждат Ботевци в темата за Локо и обратно - Ботевци обиждат тях в своята.

 

Да не говоря в темите за чуждите отбори и първенства какви "ужасни нарушения" има!

 

Е няма такъв смях!

Link to comment
Share on other sites

Загубиха защото не са никакви футболисти, а имат огромно самочувствие затова! И не говоря само за футболистите на Левски а на всички български отбори, щото пият, пушат и шмъркат като разпрани, мислят се полубогове, ако играят в някой по-голям отбор, а дефакто на терена са гола вода! В темата за българския футбол е постнато едно много добро интервю...

Тук в тази тема става дума, че трябва да се подкрепи Левски, независимо дали са куци коне. След като са стигнали до там заслужават България да е зад тях. Аз примерно може да съм от Ботев, но ако Локо играе в евротурнирите или за купата на България пак ще си викам за тях. Не разбирам от къде идва тази злъч, която продължава да се лее срещу Левски.

Да дам пример - всеки тук говори за ужасните мачове на Левски в групите преди 2 години. Паднахме от Барса с 3 на 1. А ЦСКА не падна ли със същия резултат от Ливърпул в България през 2005? Отговора е НЯМА ЗНАЧЕНИЕ. Каквото било - било. Не разбирам какво всички мрънкат как футбола в страната няма да се оправи. Много ясно - каквито феновете, такива и футболистите - смотани да дъното на душата им.

 

Няма аз да се правя на най-прозорливия тук, само че на вас ви трябва да осъзнаете, че промяната никога не става отгоре. Всички тръгва от корените. А корените на футбола са феновете. Без фенове няма нищо.

 

Надявам се да ме разберат някои хора.

 

ПС. Стенли, паднахме от САЩ на волейбол. Сега ще псуваш ли и тях? Куци коне ли са? Говеда? Гадният Мартин Стоев? Шибания инж. Лазаров? Тъпия лекарски щаб? Неориентирания Пламен? Не, надявам се.

Май така трябваше да се отнесеш и към Левски. Ако не за друго, то поне защото си българин.

Link to comment
Share on other sites

ПС. Стенли, паднахме от САЩ на волейбол. Сега ще псуваш ли и тях? Куци коне ли са? Говеда? Гадният Мартин Стоев? Шибания инж. Лазаров? Тъпия лекарски щаб? Неориентирания Пламен? Не, надявам се.

Май така трябваше да се отнесеш и към Левски. Ако не за друго, то поне защото си българин.

Изобщо не схващаш закво става въпрос, ама проблема е, че не се и опитваш. 15 човека ти написаха защо плюят срещу Уецки, а колкото до примера ти няма нищо общо. Ако Мартин Стоев беше викал, че ще размажем ЮСА, че са трактористи, тъпи американски дебелаци и т.н. да, щях да го плюя както плюя и Вуцов и Батков и всички отворковци от Уецки. И наистина влез в темата за БГ футбола и прочети интервюто, към което са дали линк и ще видиш, че високото ви самочувствие не се забелязва само от мен, фродо, нео и компанията, която пишем срещу левски :sick :sick

 

Тук в тази тема става дума, че трябва да се подкрепи Левски, независимо дали са куци коне.

Тва също беше голяма тъпотия, феновете на Интер се радват на издънките на Милан, на Барса също се радват на тези на Реал. Това е положението, пич, това е по-силно от нас.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...