Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

Един консултативен въпрос:

Челси - Бордо - 1

Рома - ЦФР - 1

Вердер - Фамагуста - 1

Манчестър - Виляреал - 1

Реал - Бате - 1

Марсилия - Ливърпоол - X2

Барса - Спортинг - 1

Как ви се струва?

ЕДИТ: Барса отпада. Някви раоти почнаха да ми говорят!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply
Един консултативен въпрос:

Челси - Бордо - 1

Рома - ЦФР - 1

Вердер - Фамагуста - 1

Манчестър - Виляреал - 1

Реал - Бате - 1

Марсилия - Ливърпоол - X2

Барса - Спортинг - 1

Как ви се струва?

ЕДИТ: Барса отпада. Някви раоти почнаха да ми говорят!

играл съм 14 мача...един приятел 15...от няколко седмици я пробвам тая система със залози на малки коефициенти. последните 2 пъти ми бягя румъния-латвия 0-3 и милан-болоня 1-2, общо за към 500-600лв с по 5лв залог :bgrin:

бухай смело и да не ти пука, но като играеш малките тоя ливърпул го махни. мача е троен за мен, не че го нямам 2 за пуул в един фиш де :laughing:

барса-кво са ти казали? ша газат...

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм за Барса - след слабия старт в първенството играчите ще са крайно мотивирани за добър старт в ШЛ. Останалите единици няма да излязат само при act of God :) Пуул не бих ги играл. По-късно ще ида да опропастя заработеното за деня :D

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм за Барса - след слабия старт в първенството играчите ще са крайно мотивирани за добър старт в ШЛ. Останалите единици няма да излязат само при act of God :) Пуул не бих ги играл. По-късно ще ида да опропастя заработеното за деня :D

Act of God. :cry

Link to comment
Share on other sites

Ето и аз какво съм пуснал за днес:

Дата Номер Заложена сума Статус Залог Печалба (Възможна печалба) Спорт Среща/Вид залог / Залог за Коеф. Хендикап E/W Статус

17/09/2008 01:54 EEST 179134565 1.00 USD Текущ Множествен залог (167.25 USD) Футбол Manchester United v VillarrealDouble ChanceTeam 2 Wins or Match Drawn 2.625

Футбол Lyon v FiorentinaMatch PricesLyon 1.85

Футбол Steaua Buchuresti v Bayern MunchenDouble ChanceTeam 1 Wins or Match Drawn 2.00

Футбол Dynamo Kiev v ArsenalMatch PricesDynamo Kiev 4.00

Футбол Porto v FenerbahceDouble ChanceTeam 2 Wins or Match Drawn 2.05

Футбол Juventus v Zenit PetersburgDouble ChanceTeam 2 Wins or Match Drawn 2.10

17/09/2008 01:54 EEST 179134564 5.00 USD Текущ Единичен залог (20.00 USD) Футбол Dynamo Kiev v ArsenalMatch PricesDynamo Kiev 4.00

17/09/2008 01:54 EEST 179134563 5.00 USD Текущ Единичен залог (10.50 USD) Футбол Juventus v Zenit PetersburgDouble ChanceTeam 2 Wins or Match Drawn 2.10

17/09/2008 01:54 EEST 179134562 5.00 USD Текущ Единичен залог (13.13 USD) Футбол Manchester United v VillarrealDouble ChanceTeam 2 Wins or Match Drawn 2.625

17/09/2008 01:54 EEST 179134561 5.00 USD Текущ Единичен залог (10.25 USD) Футбол Porto v FenerbahceDouble ChanceTeam 2 Wins or Match Drawn 2.05

17/09/2008 01:54 EEST 179134560 5.00 USD Текущ Единичен залог (9.25 USD) Футбол Lyon v FiorentinaMatch PricesLyon 1.85

17/09/2008 01:54 EEST 179134559 5.00 USD Текущ Единичен залог (10.00 USD) Футбол Steaua Buchuresti v Bayern MunchenDouble ChanceTeam 1 Wins or Match Drawn 2.00

 

До извода, че не трябва да се играе повече от 1 мач и аз съм стигнал отдавна, ама все пак съм ги пуснал и в права колнка, то веднъж ще се подкваси морето... :P

Link to comment
Share on other sites

Байерн - 1..

демек за стяуа...смело, не е невъзможно, но смело :music

аз още съм в траур за рома...но сега като се замисля и като поразгледах резултатите от мачовете на тия румънци - ми стабиляги са, а рома тръгва сезона слабо, тоя резултат някой по-смел комарджия би го играл според мен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бате-тата се справят доста добре до тук с гостуването на Реал. ФК Калъфка до 58мин бяха поели вече 4 парцала от барса, та едва ли щеше да е разлино и срещу реал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Смукача е от Ливърпуул - доказано е ;)

Абе не знам, ама наистина вика доста за Манчестър. Мен ме дразни много като почне да получава душевни оргазми - абе като цяло ме дразни тоя пич :angry:

Link to comment
Share on other sites

Алекси Сокачев

Репортер, редактор и коментатор към спортната редакция на bTV

 

Футболът винаги е бил голямото ми хоби. Любимите ми отбори са "Ливърпул" и Бразилия. Българският ще пропусна по обясними причини, не искам да рискувам здравето си

Преди ме дразнеше как при всяко минаване на центъра от страна на Левски, започваше едни оди, ако помните :lol:

Link to comment
Share on other sites

Преди ме дразнеше как при всяко минаване на центъра от страна на Левски, започваше едни оди, ако помните :lol:

Може и от тогава да ме дразни толкова много :lol:

Иначе мачът се оказва по-тъп отколкото си мислех и май ще си пускам серийката на tree hill :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...