Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

По-добpe,чe нe я спeчeлихмe,чe с толковa контузeни и тpудно нaчaло щeшe дa стaнe ощe по-нaтовapeн сeзонa и дa сe зaпилeeм някъдe си дeкeмвpи(мaй бeшe)за Световното клубно дa игpaeм и ощe!Чeстито нa Зeнит!Дa сe концeнтpиpaмe въpху шaмпионaтa!

Доста си назад с материала.

На Световното играе отборът,който е спечелил ШЛ,а не Суперкупата на Европа-демек пак Манчестър ще си играят :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply
Просто Зенит продължават да показват че са много приятен отбор и могат да бъдат и изненада за другите дори и когато всички вече знаят че не са случаен отбор ами са сериозен противник който играе много грамотен и добър футбол
Ти мани, ами са при нас :D
Link to comment
Share on other sites

По-добpe,чe нe я спeчeлихмe,чe с толковa контузeни и тpудно нaчaло щeшe дa стaнe ощe по-нaтовapeн сeзонa и дa сe зaпилeeм някъдe си дeкeмвpи(мaй бeшe)за Световното клубно дa игpaeм и ощe!Чeстито нa Зeнит!Дa сe концeнтpиpaмe въpху шaмпионaтa!

ако не се лъжа няма значение кой е спечелил суперкупата. За междуконтиненталната винаги играе отбора спечелил шампионската лига

Link to comment
Share on other sites

Ти мани, ами са при нас :D

За тва се надявам колото и да са ми симпатични и да са добри да не покажат толковя добра игра в групите шот и Юве и Реал са ми любимци :laughing:

ако не се лъжа няма значение кой е спечелил суперкупата. За междуконтиненталната винаги играе отбора спечелил шампионската лига

Не се лъжеш спокойно :woot

Link to comment
Share on other sites

Хаха - разбрахте ли, че БТВ ще предават всички мачове на Ман Юнайтед от груповата фаза и дербитатa от групата на Реал, Юве и Зенит ще ги пропуснем...

Link to comment
Share on other sites

а ми че те бтв кога са предавали най-интересните мачове :lol:

то сигурно и пари са дали, че да имат избор за мач всеки път да е юнайтед :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хаха - разбрахте ли, че БТВ ще предават всички мачове на Ман Юнайтед от груповата фаза и дербитатa от групата на Реал, Юве и Зенит ще ги пропуснем...

уау... голямо дерби ще е юве - зенит. А и зенит предполагам ще играят домакинските си мачове по-рано, така че няма как да ги дават тях...

 

а ми че те бтв кога са предавали най-интересните мачове :lol:

то сигурно и пари са дали, че да имат избор за мач всеки път да е юнайтед :lol:

 

Общо взето много повече хора ще гледат Бербатов от колкото "грандове" като Юве и Зенит... Това че на за вас най-интересните мачове са тези на Реал тях не ги касае

Link to comment
Share on other sites

група Д ще бъде в пъти по-интересна от мачовете на юнайтед ;)

на мен ще ми писне след 3тата победа на манчестър/ако ги направят де :laughing: /

Link to comment
Share on other sites

уау... голямо дерби ще е юве - зенит.

Юве - Зенит и Реал - Зенит не са дербита ли?! :blink:

 

след малко да не изкараш само руснаците и посредствен отбор - нищо че имат купата на УЕФА и Суперкупата на Европа и супер играчи.За мен лично един измежду Реал и Юве ще изгори от групта си за сметка на братушките ;)

Link to comment
Share on other sites

уау... голямо дерби ще е юве - зенит. А и зенит предполагам ще играят домакинските си мачове по-рано, така че няма как да ги дават тях...
Прав си няма да е дерби, Зенит ще ги размажат :D
Link to comment
Share on other sites

Абе квото и да е мен не ми се гледат само Юнайтед всичко хубаво на Бербо много ми харесв футболиста амаа да изпускам мачовете между Реал Юве и Зенит които се очертават да са най - хубавите мачове в групите заради отбор в който играе просто един българин. По тая логика преди години когато Бербо беше в Леверкузен и стигнаха до финала щоне предаваха само мачовете на Байер от групите. Незнам аз си мисля че все пак БТВ няма да го направят тва

Link to comment
Share on other sites

Преди проблема беше "тия смешници Левски, кво да ги гледаме само тях", сега проблема е "кво да ги гледам тия Юнайтед... голяма работа че са най-силният клуб за изминалата година и има българско участие в клуб от такова ниво след Стоичков в Барселона". Има си сателит, има си он-лайн телевизии - там може да си гледате Реал... Юве... Зенит и т.н. Това българите верно винаги трябва да мрънкаме за нещо и да недоволстваме, е*и му майката.

Link to comment
Share on other sites

Е*ати тамън се зарадвах, че няма да дават мачовете на ФК Калъфка, а то кво стана :wacko: bakker, на теб къв ти е проблема? Хората искат да гледат дербита, а не как Манчестър се гаврят с някви слаби отборчета :sick И това, че Бербатов играе там, изобщо не ми ги прави по-симпатични, така че ако хората от бтв си мислят, че като Бербатов е в отбора автоматично всички стават фенове на Манчо дълбоко се лъжат :angry:

Link to comment
Share on other sites

и аз като фен на Юнайтед не одобрявам да гледам как се размазва Олборг на Олд Трафорд, било то и с участието на Бербо...естесвено ще предпочета здравите сблъсъци Реал - Юве или Лион - Байерн.

 

доколкото знам и в БАТЕ има едно българско момче.Техните мачове що няма да ги предават :lol:

Link to comment
Share on other sites

и аз като фен на Юнайтед не одобрявам да гледам как се размазва Олборг на Олд Трафорд, било то и с участието на Бербо...естесвено ще предпочета здравите сблъсъци Реал - Юве или Лион - Байерн.

 

доколкото знам и в БАТЕ има едно българско момче.Техните мачове що няма да ги предават :lol:

Абе точно тоя мач може и да не го дават Ман - Олборг.

Иначе нямам нищо против да гледам Бербатов и то срещу Селтик и Виляреал. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, бТВ ли е единствената телевизия която излъчва мачовете от ШЛ ? Мисля, че отговора е не, следователно проблема ви е решен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ся като глефах програмата за мачовете в Сряда видях че когато ще дават мача на Юнайтед по същото време ще изпуснем според мен много по- интересния мач Ювентус - Зенит

Link to comment
Share on other sites

Челси - Бордо във вторник също е "мега-сблъсък" на титани :bgrin:

 

Явно са решили да предават финалистите в първия кръг ;)

 

edit:Защо да не си направят една безплатна екскурзия до Англия като предават два дни подред мачове на английски отбори и същевременно да гледат днес Ливърпул-Ман Ютд.. :lol:

Друго обяснение за НЕдаването на Байерн - Лион и Юве - Зенит не виждам просто...

Link to comment
Share on other sites

СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ ЗА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА

 

 

 

 

Челси – Бордо Питер Винк (Холандия)

 

Рома – Клуж Юри Баскаков (Русия)

 

Панатинайкос – Интер Мануел Мехуто Гонсалес (Испания)

 

Вердер – Анортозис Крейг Томпсън (Шотландия)

 

Базел – Шахтьор Тере Хауге (Норвегия)

 

Барселона – Спортинг Лоран Дюамел (Франция)

 

ПСВ Айндховен – Атлетико Мадрид Роберто Росети (Италия)

 

Олимпик Марсилия – Ливърпул Конрад Плауц (Австрия)

 

 

Манчестър Юнайтед – Виляреал Волфганг Щарк (Германия)

 

Селтик – Олборг Матео Трефолони (Италия)

 

Стяуа – Байерн Клаус Бо Ларсен (Дания)

 

Лион – Фиорентина Петер Фрьойдфелдт (Швеция)

 

Порто – Фенербахче Бертран Лайек (Франция)

 

Динамо Киев – Арсенал Луис Медина Канталехо (Испания)

 

Ювентус – Зенит Франк Де Блеекере (Белгия)

 

Реал Мадрид – БАТЕ Борисов Ален Емер (Люксембург)

Link to comment
Share on other sites

Реал Мадрид – БАТЕ Борисов Ален Емер (Люксембург)

:laughing: :lol: :laughing: :lol:

 

По-добре да дават Марсилия - Ливърпул утре отколкото,Челси - Бордо. :(

Това си е 300% победа за Челси и 500% загуба на време...

Link to comment
Share on other sites

Да се повторя, за да няма неразбрали ;)

 

Явно са решили да предават финалистите в първия кръг

 

edit:Защо да не си направят една безплатна екскурзия до Англия като предават два дни подред мачове на английски отбори и същевременно да гледат днес Ливърпул-Ман Ютд..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...