Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

Тук в тази тема става дума, че трябва да се подкрепи Левски, независимо дали са куци коне. След като са стигнали до там заслужават България да е зад тях. Аз примерно може да съм от Ботев, но ако Локо играе в евротурнирите или за купата на България пак ще си викам за тях.

Това го няма никъде по света.Как си представяш например феновете на Барса да подкрепят Реал в европа и обратно?Или Милан и Интер?Ами Рейнджърс и Селтик,които се колят заради различните си религии в Шотландия?Те дали си пият кротко биричката в някой пъб,гледайки мач на шотландски отбор в УЕФА а?

 

Айде да не правим на по-католици от папата :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Ясно ми е какво казваш, ама не са ли наистина смотани трактористи? Добре ли играха?

Както и да е, щом не схващам :lol:

 

А ти, саше, много зор си даваш...

Link to comment
Share on other sites

Цялата истина е,че Левски си е отбор за местна консумация.Колкото и да се пънат и плюнчат разни мустакатковци и овчи глави,тва е самата истина.А истината боли,и то много...

Ако ще и 300 положения да бяха създали вчера,пак същата работа.Винаги ме е дразнело тяхното поведение:много приказване,огромно самочувствие в България,защото тук ги подпират всячески.Ама тея неща в цивилизована Европа не минават.

Само си задайте въпроса защо никой българин не е против другите български участници в евротурнирите? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако лефски беше станал шампион със 16 точки пред ЦСКА.И бяха извадени от ШЛ за сметка на ЦСКА,сините фенчета щяха да зареват като мазни женички и да се радват на провал на ЦСКА.Така че не ми говорете сега за морал и патриотизъм.

Link to comment
Share on other sites

Ако лефски беше станал шампион със 16 точки пред ЦСКА.И бяха извадени от ШЛ за сметка на ЦСКА,сините фенчета щяха да зареват като мазни женички и да се радват на провал на ЦСКА.Така че не ми говорете сега за морал и патриотизъм.

Щеше, биха били, най-вероятно, евентуално, може би, сигурно...

 

Аз не бих се радвал. Хаха, ама много ме радвате така, едно си баба знае и това си баба бае. :punk

 

http://topsport.ibox.bg/comment/id_958069483

Link to comment
Share on other sites

Аз лично си подкрепям моя отбор и не ме интересуват особено останалите. Не се правя и на патриот като доста от хората по всякакви форуми, сайтове, медии и т.н. Играе Левски, а не националния отбор. Има огромна разлика. Не виждам какъв е проблема и да се радвам в дадения случай. Даже ми е густо като слушам как по новините на БТВ пускат интервюта с разни фенове хванати на улицата и се чудят коя била причината за провала. И това по новините, да не си помислите, че става въпрос за спортната емисия. Не! Загубата на Левски е национален проблем, който заслужава внимание във всички предавания. Може и по времето да са казали нещо, ама бях до тоалетната, тъй че сигурно съм пропуснал.

Как да не се радвам при цялата тая пропаганда, която продължава през останалите 364 дена в годината колко велик ми бил Левски и как мачкали наред в първенството. Същото се отнася и за ЦСКА до известна степен. То и на мен да ми свирят по 20 дузпи на сезон също ще мачкам. Е, стига Гонзо да не иска да изпълнява де. Густо ми е, убийте ме :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Основният въпрос днес е дали ще има нова порция смях, или левскратие са си взели поука и ще смачкат заводското отборче за трактори,което доста трудно ми се вижда.Комбайнерите ще се окопаят здраво... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Основният въпрос днес е дали ще има нова порция смях, или левскратие са си взели поука и ще смачкат заводското отборче за трактори,което доста трудно ми се вижда.Комбайнерите ще се окопаят здраво... :wacko:

Сашо, има и то много смях, най-вече от овчия, дет са го викнали да коментира :lol: Бахти самочувствието, бахти чудото. И продължава да говори как Бате са по-зле от отборите ни в А,Б,В групите ни :laughing: :laughing: Айде Бате мачкай овчите и тоя коментатор няма ли да си затвори шибаната уста, да му занеса малко люцерничка да апне па белкем млъкне :D

Link to comment
Share on other sites

родилни мъки на левски...ще има ли дузпа?...или е по-добре тук да приключи агонията :bgrin:

 

гонзалдо излезе...има шанс

Link to comment
Share on other sites

Играе се за 7 млн евро в момента.

 

От една страна ще е ме е яд и ще е крайно несправедливо тези пари да идат при Говедата (макар че това им бе основната задача с атаката срещу ЦСКА)...

 

От друга страна ще си умра от смях като ги зачекнат после сериозните отбори. Израза "шкембе в дувар" ще придобие нови измерения. Но те са толкова нагли, че пак ще има "исторически загуби". И ще са свили парите. В крайна сметка за това беше целия панаир.

 

Факт е обаче че са ТОТАЛНО зле и мога само да кажа браво на тия незнайни момчета от тоя никому неизвестен отбор, които все още мъжки удържат фронта :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

крум савов напълно прекалали :sayjin

след цялата помия, която изляха заедно с дебила явор недев, нахрани и цска, че нямало на 100% да отстранят бате борисов...наглостта им няма граници :sick

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството че ние то Warez отбора ще смачкаме тези комбайнери :lol:

 

Сега мишокът георги атанасов се е насрал от кеф...да видим какво помия ще излее този път...

Link to comment
Share on other sites

Двамата сини коментатори в момента могат с рогата си да изринат гипсокартона в студиото - нищо друго разумно не могат да свършат.

 

Кражбата на СЕДЕМ МИЛИОНА ЕВРО - неуспешна. Има явно някаква справедливост все пак... Сега синовете на т.нар. трактористи ги взеха, шефовете им ще ги вложат в отборчето си и ще го направят известно поне в региона. Защото така правят умните хора. А нашите не са се доказали с такива действия.

 

Развоя на събитията е справедлив и по други причини - това щяха да са поредните милиони, изкарани чрез, но НЕвложени в български спортен клуб. Отново щяха да заминат по джобовете на Нахалниците.

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА и до там не стигнаха... Да ва имам в разбирачите...

Щото май не бяха допуснати дотам по административен път...да та имам във футболния капацитет..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...