Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

уф, ай 'млъкни' вече, че ми писна да ти гледам постовете, камо ли да тръгна да ги чета...

 

еми просто недей :laughing: :laughing: :laughing:

 

какво ме информираш? мислиш ли, че ми пука за теб? :laughing: :laughing: :laughing:

 

бтв - истината за най прехваления и псевдо "отбор на народа" боли :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Гонзо отдавна е изпята песен...

 

Жоро Христов се бори здраво,нахъсан,направи си дузпа,Само не занм защо Овчия не му даде да си я бие той :sick

 

тия Батета как са отстранили Андерлехт бе...два паса не могат да вържат.Класа под Тампере са...

Link to comment
Share on other sites

тия Батета как са отстранили Андерлехт бе...два паса не могат да вържат.Класа под Тампере са...

Ми ей така сигурно :laughing: :laughing: :punk :punk :punk Бате Борисов шампиоооооон, шампиооонн, овчите глави да ходят да играят с Долнонанагорнище - нямат място в ШЛ :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми ей така сигурно :laughing: :laughing: :punk :punk :punk Бате Борисов шампиоооооон, шампиооонн, овчите глави да ходят да играят с Долнонанагорнище - нямат място в ШЛ :punk :punk :punk

Айде бе, вместо да подкрепяш единствения БГ отбор правещ нещо в Европа за последното десетилетие, ти само плюеш...

Разбрахме че всички мразите Левски, то е ясно - най-успешните са винаги най-мразени...

Спрете да показвате селянията си по форумите :bgrin:

Левски определено са с класи над тези трактористи, но изпуснатата дузпа беше преломен момент в мача. Има и реванш и аз вярвам че български отбор ще играе ШЛ тази година, пък дори и само за да напълни банковата сметка на Батков.

Link to comment
Share on other sites

Айде бе, сигурно Милан, Реал, Барса и другите европейски грандове са адски мразени :lol: :lol: Повечето хора мога да ти кажа (включително и аз) се настроиха срещу Уефски от една страна заради начина, по който стигнаха до този мач, и от друга, заради изказванията на най-голямата овча глава Баботков, който пък си направи сметката без кръчмаря, дет се вика :lol: :laughing: Айде сега дано да си спази обещанието и да не се показва повече от срам :laughing: :laughing:

 

едит: има и още едни, на които просто не им се гледат безсмислени мачове с резултати от по 5-6 на 0 :-s

Link to comment
Share on other sites

Много жалко. Исках да играят в ШЛ, но просто не заслужават и това си личи от километри... дано поне втория мач направят нещо свястно, а не само да се излагат.

Link to comment
Share on other sites

Абе и стенли, и кенууд са цафуняци. Шибнах няколко репорта, барем модераторите се сетят да сложат по малко уарн. Аман от омраза.

Паднаха, кофти. И най-лошото е, че играха в пъти по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Абе и стенли, и кенууд са цафуняци. Шибнах няколко репорта, барем модераторите се сетят да сложат по малко уарн. Аман от омраза.

Паднаха, кофти. И най-лошото е, че играха в пъти по-добре.

Няма лошо, важното е, че натриха носовете на говеждите, па барем най-накрая цялото'синьо' общество млъкне :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вили вече не и треньор на Левски - подал е оставка :)

 

що ли си мисля че на Герена няма да сме обречени в неделя.Ако не друго поне ще сме повече като публика след резила днес :lol:

Link to comment
Share on other sites

Томов - най-големият левскар

Вуцов - най-големият цесекар

;)

101% Вуцов е бил подкупен със щедра сума, за да измисли тази тактика, способна да се конкурира с импровизацията на бавно-развиваща се маймуна :ph34r:

 

Провалиха двата най-добри отбора на България... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Абе имам спомен някой бе предвидил тоя резултат. Не гледах мача, че имам друга работа, но пък чух, че Овчата тиква е изгонен моменталически. Който е гледал късната емисия на новините да каже какво са излъчили по въпроса. Жалко, наистина жалко... Така мечтаех тъпакът да ги води до още по-големи висини... :P

 

Но има Господ де - не е случаен този резултат и обстоятелствата около него... Пробваха се нагло, загубиха позорно. Точно както заслужават.

 

Честито на прибралите пари от залагания

Link to comment
Share on other sites

Сещай се колко внимание трябва да обръщаш на този "писател" Сашко. И когато ти казвам да внимаваш какво четеш в нета да знаеш какво имам предвид... Че редовно се връзваш на подобни

Link to comment
Share on other sites

Много болни мозъци са се навъдили нещо-вижте коментара...

Е(БАТЕ )БОРИСОВ :sick

По-точно не мога да го изкоментирам и аз :lol: :lol: :punk :punk В интерес на истината за първи път се излива такава злоба от мен към Уецки и аз не мога да си го обясня :bgrin:

 

едит: поздрав за всички, които се радват за Бате Бирисов: Metallica - 07 - The Memory Remains.mp3 :punk:

Link to comment
Share on other sites

Еми не ме изненадва много много резултата те тия наще са пънаха пънаха говореха ги едни големи на Батков много му знаеше устата и ся незнам къде трябва да се покрият след като паднаха от такъв отбор нищо против българския представител (по принцип) в Европа ама поне да си бяха държали затворени устите и да говореха по смирено трябва не само треньора си подава оставката ми и да земе и президента да се изнесе

Абе и стенли, и кенууд са цафуняци. Шибнах няколко репорта, барем модераторите се сетят да сложат по малко уарн. Аман от омраза.

Паднаха, кофти. И най-лошото е, че играха в пъти по-добре.

За кво пък са тия тия работи те пък с кво са ти виновни че любимия отбор е паднал от някво селско отборче както се изразяваха всички те говорат по тоя начин за Левски не за друго за щото постоянно са толерирани по един или друг начин се успяват да се намърдат тук и там посредством "връзки" винаги успяват да изкярат нещо пък даже не им млъкват и балалайките никога

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...