Jump to content
BulForum.com

Мъжки и Женски задължения


Задължения  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ъ? На мен ли така ми се струва или всички казвате едно и също по 4 различни начина, но все се оказва, че другия е иДЕот, тИле, простак и тн?

В крайна сметка всички твърдите, че било по взаимно разбирателство, помощ и тн...

Дано всички да го знаете от личен опит, щот туй нящо за мен не е истината...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply
няма гейове, има мъже под чехъл или по-точно грубо изнудвани за секс :D . зарди такива дет са готови за едната свирка дори да пребоядисат къщата отвън за да е в по-кефещ цвят, жените ни се качват на главите :lol: .

иначе няма мъжки и женски задължения. искаха жените равноправие - ето им го. когат мацката нацепи дърва за камината, тогава аз ще нарежа салатата без проблем :D. дотогава ще имам правото поне да казвам, че няма равноправие.

 

Нещо съм затруднена в разбирането тук: хем няма мъжки и женски задължения, хем няма и равноправие :confused

А това със салатата и дървата - и двамата ще се справите, но риска и за двамата е еднакъв да се порежете!

Три пъти чета и първото изречение и ми убягва смисъла. Знам ли: може антената ми да се е разстроила нещо :lol:

 

Антарес е постнал най-дългия си пост! Ама ме кефи! :punk

Link to comment
Share on other sites

Нещо съм затруднена в разбирането тук: хем няма мъжки и женски задължения, хем няма и равноправие :confused

А това със салатата и дървата - и двамата ще се справите, но риска и за двамата е еднакъв да се порежете!

Три пъти чета и първото изречение и ми убягва смисъла. Знам ли: може антената ми да се е разстроила нещо :lol:

 

Антарес е постнал най-дългия си пост! Ама ме кефи! :punk

не търси смисъл, където такъв не съществува.

нищо няма. има само ентропия.

Link to comment
Share on other sites

Ъ? На мен ли така ми се струва или всички казвате едно и също по 4 различни начина, но все се оказва, че другия е иДЕот, тИле, простак и тн?

В крайна сметка всички твърдите, че било по взаимно разбирателство, помощ и тн...

Дано всички да го знаете от личен опит, щот туй нящо за мен не е истината...

 

Ми айде дай я тая истина де... Вече втора страница мнения почна, а нея я няма и няма.... :lol:

 

За Дефлакс например, според мен, взаимното подпомагане започва след категорично и многостранно задоволяване на сексуалните потребности, дори и с нестандартни методи и съоръжения (чаршафааааа, ама що в твоя задник :confused ) И к'ва домакинска работа след див секс? Аз се изнасям или цял ден реанимирам :lol: щото ми треперят мартинките :laughing: Който има сили да чисти, ако не - ще чака!

Link to comment
Share on other sites

На теб това ли ти е задължението в леглото? :lol:

 

Досега не съм имала задължения СЛЕД леглото :lol: А в леглото все още не ми се налага да съм задължена ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Досега не съм имала задължения СЛЕД леглото :lol:

2. А в леглото все още не ми се налага да съм задължена ;)

По т.1 - поне няма ли да му запалиш цигарата след това...човекът толкова се старае... :devil

 

Т.2 - 'Айде, айде...а поръчките тип "...я се обърни обратно, че вече ме заболя лявата страна..." :lol:

Link to comment
Share on other sites

За Дефлакс например, според мен, взаимното подпомагане започва след категорично и многостранно задоволяване на сексуалните потребности, дори и с нестандартни методи и съоръжения (чаршафааааа, ама що в твоя задник :confused ) И к'ва домакинска работа след див секс? Аз се изнасям или цял ден реанимирам :lol: щото ми треперят мартинките :laughing: Който има сили да чисти, ако не - ще чака!

Не точно. Мисълта ми е че това беше просто един примерен сценарии за това как се появяват някакви задължения и решенията се взимат на момента, а не че някой те кара да чистиш. :) Мисля че в такъв момент никой не може да си спомни за целия ферман от принципни които "принципните" хора из форума се опитват да демонстрират. Зависи от много фактори които няма как да бъдат предварително взети под внимание. Живеем в настоящето все пак а не във миналото или пък бъдещето.

 

Колкото до чаршафа... това беше метафора. В смисъл нали знаеш че има такава ситуация: да се събудиш и чаршафа да ти е в задника, а не че той е бил елемент от акта. Може би само пухкавите белезници :P

 

Колкото дали подпомогането започва преди или след задоволяването... мисля че тва не би трябвало да е неприятно "съпружеско задължение" а част от... подпомагането ;) Така че не казвам кое точно ще е първо :P

Link to comment
Share on other sites

Този свят е бил, е, и ще бъде винаги МЪЖКИ!!!

Друг е въпроса дали си с турски манталитет...

А жените са си аксесоар! И то скъп.... Ако искаш добър модел - приготви си повечко пари, нерви и дипломатични реплики... ;)

 

Няма мъжка/женска работа - всичкото е мъжка. Просто някои жени са пичове, слава Богу!

Link to comment
Share on other sites

Дали пак не предстоят реплики от сорта на "всички жени са курви"? Или гроздето вече е признато за кисело и е по-удобно да се глобализира в тези нюанси ;]

Link to comment
Share on other sites

Хаха... бях готов да сложа някой лев, че следващия пост ще е на недоразбрания поет/гений/ЧОВЕК...

Гроздето на теб ако ти киселее, аз не се оплаквам, още връзват.

А че са к***и - такива са!

 

Просто изразих мнение.

Ако не си го разбрал, да го приведа в по-елементарен вид? ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-мразя обобщенията от тоз род: Всички жени са.... или Всички мъже са.... Единствено показват липса на аргументация и заинтригуваност, да не влизам в по-дълбоки води :angry1 Като всички са еднакви, какво значение има с кой точно екземпляр ще си? Хвани първия срещнат без да гледаш и си живей с него - к'во толкова цял живот избираш с такова дупе, с онакива цици, ама и да не е много глупава и т.н.

Ай сиктир! Мъжка му работа! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аре да не говорим много за 1вия срещнат, а? Щот доста често има добри попадения... Особено ако си на зор... НАЛИ, какче? ;)

 

 

Ето пък моето мнение за зора за първия срещнат:

 

К'ви задължения, к'ви 5 лева :confused

Ама май темата наистина отиде под опашката на коня... А ти, Ванка, кога ще споделиш ТВОЯТА истина? Тръпна да я науча!

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям мнението на AssassiN.

 

Най-мразя обобщенията от тоз род: Всички жени са.... или Всички мъже са.... Единствено показват липса на аргументация и заинтригуваност, да не влизам в по-дълбоки води :angry1 Като всички са еднакви, какво значение има с кой точно екземпляр ще си? Хвани първия срещнат без да гледаш и си живей с него - к'во толкова цял живот избираш с такова дупе, с онакива цици, ама и да не е много глупава и т.н.

Ай сиктир! Мъжка му работа! :angry:

 

Тези обобщения изказват общодоказали се факти, с безброй примери... Всички жени са си к***и, но и всички мъже са курвари, кой по-малко, кой-повече. Единия факт просто не е валиден без другия... Колкото до първия срещнат, то тези факти са само една от характеристиките на човека която не го изчерпва, затова може би избираш....

Link to comment
Share on other sites

Най-мразя обобщенията от тоз род: Всички жени са....

A найш ли колко ни пука кво мразиш ти а ? :tongue А истината си е една - "Да курви са", а най противни са тия дето се прават на супер интелигентни :sick

Link to comment
Share on other sites

Божичко, AssasiNе, опитите ти за жлъчност са просто смехотворни. Едно време поне можеше да обиждаш. Вече не си интересен, няма стотинки в шапката на клоуна :)

Василе, на мен ми е интересно мнението й, макар и в повечето случаи да опонирам. Така че множественото число можеш да го прибереш при себе си, там, където отидохте барабар темата... или може би там, където винаги си бил :) А за тия, хентелегентните - ми да ти кажа, радвам се, ако съм противен на хора като теб. Това ме успокоява, че какъвто и боклук да съм, поне не съм сив и безличен.

Така че оти не 'одиш у гурътъ, там нема пари...

Link to comment
Share on other sites

Това ме успокоява, че какъвто и боклук да съм, поне не съм сив и безличен.

Mи то всеки боклук е интересен на определена група хора, така ,че си прав за себе си и самоопределението ти е много точно, винаги съм те уважавал за това че си прям и честен.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че всеки трябва да си знае мястото ! Жените са дори в едни неща, мъжете в други мнаго тъпо става когато започнат да се разменят ролите. Представям си следната картинка - половинката ми награбила моят съндък с уборудване (към 35кг) при условие, че тя тежи 45 - 48кг. Или аз, как старателно бърша прах или избирам десенът на покривката за легло. Нелепо, нали ?!

Хвани първия срещнат без да гледаш и си живей с него - к'во толкова цял живот избираш с такова дупе, с онакива цици, ама и да не е много глупава и т.н.

Ай сиктир! Мъжка му работа! mad.gif

Нещо не можах да разбера, какво общо имат циците и дупето със семейният живот ?! Защо трябва да се бърка нагонът с разбирателството и съвмесният живот на двама души ? Колко жени има на които циците, дупетата, коремите, бедрата и кожата им са в перфектно състояние, след като са родили 1-2-3 деца и примерно са станали на 35 - 40 години ?(изключвам тези от т.н. хай-лайф) А и фактите доказват, че обикновенно индивидите (индивидките) които търсят точно тези неща обикновенно остават сами. Според жена ми, аз покривам всичките и изисквания на 100% (т.е. съм перфектен през нейните очи). Колко ли съм идеален обаче, като се прибера в къщи изморен като скот и с нерви направени на тарама от някой малоумен клиент който не знае кво иска и как го иска но знае , че трябва да бъде на неговото. А това се случва доста често на последък. То в такива моменти аз не мога да се понасям, какво остава за нея ?!

И след всичко това , айде пак да си поприказваме за вторичните полови белези при мъжът и жената, и значението им за здравото семейство и доброто разбирателство !

Link to comment
Share on other sites

Брех сега научих, че жена ми била от хайлайфа (дано не е нещо мръсно) :)

Бе тя и мойта за мене изглежда по- добре от повечето 18-19-20 годишни, но вече не е това което беше ;)

Прекрасно ме разбираш за какво говоря. И спокойно ! Поеми въздух , не е мръсно ! Естествен ход на нещата му викат на това.

 

Ред. Покажи този си пост на жена ти и довечера ще получиш награда за поощрение ! :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо не можах да разбера, какво общо имат циците и дупето със семейният живот ?! Защо трябва да се бърка нагонът с разбирателството и съвмесният живот на двама души ?

 

Не можа да го разбереш, защото ти говориш по темата, а много хора не го правят. С една дума да те успокоя - няма. Макар че ти вероятно знаеш достатъчно добре...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...