Jump to content
BulForum.com

Мъжки и Женски задължения


Задължения  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

СПОДЕЛЕТЕ....Стига сте излизали с клишета жени - мъже :inqn

 

истината е една - който ебе, плаща :)

 

и още една поговорка - няма по по-страшно от това зъб да те боли и жена да я сърби :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply
И аз забивах пирони вчера, и то добре, но това не изглеждаше добре и той май не остана доволен от факта, че аз съм се заела с това.

 

Много грешиш. То и аз гледам лошо, когато мойта половинка хване чука и се развихри да забива пирони където трябва и където не. Едната стена в хола вече е окичена с картини от-до просто за да скриват дупките а сме боядисвали преди няма и 2 години... Остави това че половината стени са с дупки през 10см въпроса е да не уцели някой кабел (добре поне че на тази височина на която се цели кабели няма и все пак.....)

Link to comment
Share on other sites

Много грешиш. То и аз гледам лошо, когато мойта половинка хване чука и се развихри да забива пирони където трябва и където не. Едната стена в хола вече е окичена с картини от-до просто за да скриват дупките а сме боядисвали преди няма и 2 години... Остави това че половината стени са с дупки през 10см въпроса е да не уцели някой кабел (добре поне че на тази височина на която се цели кабели няма и все пак.....)

 

Тя е обсебена от нечиста сила ! Потърси екзорсист !!

Link to comment
Share on other sites

Конкретно - живея с двама мъже и едно куче, които трябва да ядат, съответно генерират голямо количество съдове за миене, дрехи за пране и пр. И трябва да се чисти. Но в нито един момент не се е случвало някой да чака специално аз да пусна пералнята, да почистя печката, защото е замърсена или пък да пусна прахосмукачката. Има неща, които мъжовете приготвят по-добре от мен, признавам си. Случва се да готвят сравнително по-рядко, отколкото аз го правя, но не бих се оплакала.

 

От друга страна обичам да домакинствам и смея да трърдя, че го правя с удоволствие. В края на краищата това е моят дом, моето си кътче за спокойствие и уют.

Но тъй наречените от вас "задължения" се разпределят. 'Щото е много важно на първо място да възприемаш човека до себе си като партньор. Не е въпрос само на обвързаност или възпитание, то си е до светоусещане.

Съжителството не се гради единствено на споделянето на едно легло. То включва общи финанси, справяне с неизбежните ежедневни битови проблеми и не на последно място разбиране. Разбиране, че и другият човек може да се умори, да има напрегнат ден или просто да си изпусне нервите. Защото е хубаво да се научите да се справяте с тея неща преди да е станало твърде късно и погълнати от злободневните глупотевини накрая да нямате какво да си кажете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...