Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Колко са "смешни" тези от Cooolbox.... На картата на покритие, пишеше един район, че ще се стартита от 20-ти октомври, другия от 10 ноември, сега за "изненада" пише на 10 ноември и 20-ти октомври... :laughing:

 

 

Нещо аз май не разбрах кое е смешното..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко са "смешни" тези от Cooolbox.... На картата на покритие, пишеше един район, че ще се стартита от 20-ти октомври, другия от 10 ноември, сега за "изненада" пише на 10 ноември и 20-ти октомври... :laughing:

 

Или може би ти си смешен! 20 октомври в момента никъде не пише! Преди имаше три бъдещи зони - 20 окт, 10 ное и 20 ное. Лилавата зона на 20 окт вече е зелена. Подготви се преди да се изказваш ;)

 

И така и така съм почнал да пиша - да има някой свързан от новото квадратче?

Link to comment
Share on other sites

Или може би ти си смешен! 20 октомври в момента никъде не пише! Преди имаше три бъдещи зони - 20 окт, 10 ное и 20 ное. Лилавата зона на 20 окт вече е зелена. Подготви се преди да се изказваш ;)

 

И така и така съм почнал да пиша - да има някой свързан от новото квадратче?

 

Значи и ти толкова си гледал преди...Както и да е.

Link to comment
Share on other sites

Значи и ти толкова си гледал преди...Както и да е.

 

Гледал съм да! 100% съм сигурен в това, което съм написал... а ти продължаваш с тъпите си изказвания! Като си толкова отворен влез във форума на кууулбокса има теми точно за карето в кичука и питай модератора как беше преди. И пак подчертавам: никъде в момента не пише зона със срок на пускане 20 октомври, както ти си написал! :fubar: Като кликнеш на зелената зона в район южен може и да забележиш, че тя е "last updated 5 days ago", за разлика от тази в центъра, която последно е обновявана на 25 септември, 2009 година.

Edited by platis
Link to comment
Share on other sites

Или може би ти си смешен! 20 октомври в момента никъде не пише! Преди имаше три бъдещи зони - 20 окт, 10 ное и 20 ное. Лилавата зона на 20 окт вече е зелена. Подготви се преди да се изказваш ;)

 

И така и така съм почнал да пиша - да има някой свързан от новото квадратче?

Мисля че към началото на ноември може и да ме огрее - тръбите са на предната пресечка и май си седят там от няколко дни.

Не обичам да казвам на черното - Бяло.

Когато ме включат ще се разбере :D

И без това си чакам от месеци - седмица-две в повече - не е загуба :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

Абсолютно! След 3г на ДЦЦ..

 

Не трябва ли локалния да е 100мбит? И дори да не трябва, не трябва ли ъплоуда да е колкото даунлоуда?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Не трябва ли локалния да е 100мбит? И дори да не трябва, не трябва ли ъплоуда да е колкото даунлоуда?

 

Ето тук можеш да попиташ: http://cooolbox.bg/home/contactus/

Благодаря за помощта!

Поздрави!

Edited by david_launcher
Link to comment
Share on other sites

Интернетът тази вечер е под всякаква критика!!!

Някой да знае дали връщат предплатени такси, ако човек се откаже?

Ако искаш да прекратиш договора... трябва да пуснеш двумесечно предизвестие (при безсрочен договор, разбира се). Колкото до връщане на такси... може и да стане, но се планира някъде към 69 век :laughing:

Иначе при мен скоростта си е без промяна, в момента имам недозареждане на страници (вече не ми прави впечатление), имаше някакъв кратковремен срив в ранния следобед (мисля) за около 30-на секунди до минута... и това е.

 

От вчера и приятелката ми е на абонат на кулбокс. Нейният сеттопбокс е явно от новите им модели, пак е Моторола, но е друг модел, с далеч по-малки размери. Какво да ти кажа, на някои канали има доста шум (предават на "снежинки"), на други има ясно изразена пикселизация. При мен поне това го нямаше. Иначе приемника го оцених по достойнство. За разлика от моите, този не забива тотално, а картината и звука спират (за около секунда, две), после сам тръгва... което е много по-приемливо от включване и изключване на захранването.

 

Някой ми изтри леко шеговития коментар :) Някой пък вероятно ме е изказал :P Виктори :D

Ако аз можех да наказвам... отдавна щеше да си щастлив пенсионер. Справка следващото изречение:

Що се касае до твоите постове... като ти се прочете 1-я... с 1 млн. процента със същото съдържание ще бъде и последният. Т.е. - 100% спам.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

sharkbg, дори за мен вече ставаш доста досаден с тоя постоянен запис за обаждането на поддръжката. Нямаш ли никакви спирачки?!

 

Ако имаш проблем, моля те обърни се към поддръжката на 0700 45 0 45!  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Моля, моля последния коментар не го разбрах. Превооод? :D

 

Теди конкретно с теб по никакъв начин няма да се конфронтирам. Респект към теб :)

 

Иначе да, как ще разрешим ние проблема, когато той е локален и не сме част от компанията освен sloter? Да е глобалеn и всички да мрънкаме съм съгласен. То просто един глобалем проблем не може да се прикрие, както се случва с някои други доставчици. Или мрежата е качествена, или не е качествена. Следствие от или персонала е некадърен, или е кадърен. Но бъдете сигурни че ако има гафове, пръв съм в бойните редици начело ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес ми се обадиха след година и нещо че са готови да пуснат интернет на приятелката в кичука стана ми приятно но за съжаление вече не живее на адреса от заявката.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да пусне един тест до Търново, защото от 20мин. се опитват да ми пратят един файл и на средата забива.

При мен теста показва това: 1009484319.png

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...