Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

искам да попитам ако има някой с Vista Inspirat, дали знае какъв код трябва да напиша за да ми показва времето в Пловдив. Кво ли не опитвах, Plovdiv, Bulgaria , Bulgaria, Plovdiv и всичко което се сетих. То там си пише да се вкара зип кода ама не го знам какъв е тоя зип код. Някой ако ми подскаже кво да напиша ще съм много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам ако има някой с Vista Inspirat, дали знае какъв код трябва да напиша за да ми показва времето в Пловдив. Кво ли не опитвах, Plovdiv, Bulgaria , Bulgaria, Plovdiv и всичко което се сетих. То там си пише да се вкара зип кода ама не го знам какъв е тоя зип код. Някой ако ми подскаже кво да напиша ще съм много благодарен!

 

 

 

за тоз зип код, мисля че трябва да напишеш 4000 :)

Link to comment
Share on other sites

за тоз зип код, мисля че трябва да напишеш 4000 :)

аз пък мисля, че е 4004, но може и да бъркам... :D

Link to comment
Share on other sites

:off: 4004 е кода на Изгрев ;) :off:
Незнаех, че живея в Изгрев толкова дълго време. :D Все си мислех че съм в кичука и парка Белите брези е до нас.

И за да не става голям офтопик, ето това е десктопа, който ми беше до вчера. А този е от днес. :) Много съм разхвърлян, ама така ми харесва. :P

Link to comment
Share on other sites

я дайте някоя добра програмака за да мога и аз да си снимам моя бардак :bgrin: и ще го покажа

 

Не ти трябва...цъкаш на копчето, на клавиатурата, Print Screen, след това си пускаш paint и цъкаш ctrl + v.Save-ваш картинката в .jpg, качваш я някъде и я постваш да я видим. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...