Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply
Басиии как си го направил :confused

Супер як е  :bgrin:

А де?Да не би да си го е нарисувал сам,а?Кво ша кажеш?

Link to comment
Share on other sites

незнам обаче към firefox има едно приложение с което се добавя температурата дори в някои села в България които са към 100 или 20 човека.

Link to comment
Share on other sites

Басиии как си го направил :confused

Супер як е  :bgrin:

 

Има програма, но е много бъгава. Моето го бях направил с някакви трактори и багери. като строителна площадка, но се дразнех от бъговете и го разкарах.

Link to comment
Share on other sites

Има програма, но е много бъгава. Моето го бях направил с някакви трактори и багери. като строителна площадка, но се дразнех от бъговете и го разкарах.

Я сподели името на програмката, ако не е тайна де :P

Link to comment
Share on other sites

Я сподели името на програмката, ако не е тайна де  :P

 

Оу. не я помня вече, иначе щях да кажа :) съжалявам. сега ще се поразровя, защото сигурно не съм я изтрил, но надали ще я намеря. кой знае как е кръстен инсталационния файл.

Link to comment
Share on other sites

Я сподели името на програмката, ако не е тайна де  :P

Style XP, или поне на такова ми прилича. Единствения бъг който съм забелязал в нея до тук е че понякога не се стартира като ресна компа.

Link to comment
Share on other sites

Desktop

Ето го и моя... Обвиниха ме, че бил разхвърлян... Какво ли подредено има в живота ми...

Хайде, гледайте и щастливейте :)

Ц. М не. Нищо. Показва че нямам достъп до там. Май се иска регистрация. За съжаление сме все още нещастни. :( :)

Link to comment
Share on other sites

Чакайте да ви покажа част от моя (за съжаление не съм запазил скрийншот в пълния му блясък) на моя desktop отпреди десетина дни:

wer.JPG

Яко, а ;) ? Да знаете само колко зор беше докато го разкарам.

Ето го моя последен:

 

TransparentDesktop1%20003_resize.jpg

;)

Моите поздравления, sMARTBomber! Идеята ти е супер!

Link to comment
Share on other sites

:blink: Tрябва да имаш достъп, без значение дали си регистриран или не.  :blink:

Ц. М не. Дава ми:

Forbidden

You don't have permission to access the page at http://ic1.deviantart.com/fs7/i/2005/168/3...philiacInMe.jpg. Please consult our help library if you need any assistance.

Link to comment
Share on other sites

Style XP, или поне на такова ми прилича. Единствения бъг който съм забелязал в нея до тук е че понякога не се стартира като ресна компа.

 

Не е StyleXP. тази напълно променя абсолютно всичко. Проблема ти със StyleXP може да се реши като му зададеш да Reapply-ва темата при старт на Уиндоуса.

 

Не мога да се сетя програмата как беше точно. Опитах се, но неуспешно. Програмката отстрани с температура или голям часовник беше (не помня точно) е Sidebar. пишете в google и ще изскочи. можете дори да си избирате да ви показва как вървят нещата на борсата. ако сложите всичките опции, няма да може да се побере на височината на десктопа. има и скинове разбира се...

 

Ц. М не. Нищо. Показва че нямам достъп до там. Май се иска регистрация. За съжаление сме все още нещастни. :(  :)

 

Копирай линка отдолу и го напиши директно в браузъра.

 

Ето го и моето работно място:

 

 

 

Тапета се сменя често, но повечето са пейзажи или тигри. друго рядко се среща :)

 

Кой говореше за пълно Start Menu????

 

 

Link to comment
Share on other sites

добре де,за кво се мъчите толкова,някой да пише един ПМ на Kreideiky и толкова

Link to comment
Share on other sites

Eeee, най-сетне се добрах. Само аз ли съм толкова проблемен. :) Написах адреса ръчно и ме препрати на главната страница, само че на http://ic1.devianart.com/ (без t по средата) и накрая копирах линка от тук и го сложих там и чак тогава ми я даде. И все пак, добър тапет. :)

Ето го и моето работно място:

 

 

Тапета се сменя често, но повечето са пейзажи или тигри. друго рядко се среща :)

 

Кой говореше за пълно Start Menu????

 

Ухааа. А пък аз си мислех че имам много икони. :D То направо не се вижда тапета от тях. А старт менюто направо ме застреля. :lol:

 

Макар че като се замисля, ако изкарам и аз всичките ми икони ма десктопа както по старо му (защото сега повечето са по папки там) и моите стават горе долу толкова :P

Link to comment
Share on other sites

Това някаква тема ли е . Интересува ме по специално термометъра, отделно ли е как е  :confused  :D  :P Мерси предварително  :P

 

...ами не е тема..."компилация" е :smile:

...wallpaper-a съм си го правил на фотошоп с готови brushes с логото на групата обаче...иконите ги подменям с Icon Packager, само трябва да си харесаш някой icon pack да си го свалиш и заредиш...уинамп-а си е със скин от официалният сайт /drone се казваше май/...а за това "weather нещо" ще ти трябва Desctop X или Desctop X Pro...weather-a можеш да си дръпнеш от тук или просто да си избереш някой друг подобен...тези desctop X widgets се отварят и затварят самостоятелно, но "Widgets are mini programs that reside on your computer. You only need to have DesktopX installed in order to use them."

...а по принцип тук си има разни теми за desctop X и други, общо взето безполезни неща, които да ти красят десктоп-а, като времето, разни онлайн радио плейъри, часовници, календари, индикатори за фрий място на харда и т.н. ...както и икони за icon packager

Link to comment
Share on other sites

Моите поздравления, sMARTBomber! Идеята ти е супер!

Благодаря :)

Ще бъде интересно да се види тази идея реализирана и от други хора, особено ако има някой с TFT, където няма да блести светкавицата или с по-подходящо осветление в стаята от моето...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...