Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

Ето как изглежда мойто десктоп4е ....

desctop15tx.th.jpg desctop9ql.th.jpg

мирката е допълнение към десктопа :) вървят ръка за ръка ... наблегнал съм на шрифтовете и размерите на всичко .... + изчестен изцяло десктоп ..

А така изглеждаше преди няколко седмици .. не 4е съм фен на Ку4ака :tongue :tongue :tongue ама снимката съм е правил пред нас и ми ареса :punk :punk

desctop3ob.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

ей тва е,все същите иконки,все същата темичка,бе къде ви е въображението.

Айде сега всички линуксари на форума да им видим сметката с наши скриншотове на кде,гном и другите графични среди,че това тука няма кой знае колко разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

В оная тема май бях сложил моя десктоп, но сега ще дам линк към един друг (не е мой) - тоя пич нещо не е добре май... :wacko:

 

десктоп?!?

хахаха...това ме уби...

гати лудницата... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

онова долу до скайпа ти тиква ли е? Или само така ми се вижда? B)

 

 

М-м-м тиква е. :P Скрипт на mIRC.

 

Офф:

 

KILLERINCHO Искам да преброиш колко хора преди мене са написали Desk (или Desktop ) в постовете си :D Правилно мислиш,аз съм си показал десктопа,а не колекцията с картинки :D

Link to comment
Share on other sites

Офф:

 

KILLERINCHO Искам да преброиш колко хора преди мене са написали Desk (или Desktop ) в постовете си :D Правилно мислиш,аз съм си показал десктопа,а не колекцията с картинки :D

 

За тебе нищо не съм казал си мисля :) Що си помисли че за тебе говоря не знам :) Говорех общо, който си сменя картинките и пуска като за нов десктоп се надявам да се усети сам :) Абе кво ви става в тоя форум не знам. Всеки от две приказки и вече е готов да отстоява някви позиции дето даже не му е ясно кви позиции отстоява. Ше спра да пиша нацяло тука. Говориме си нормално не се караме един от друг опитваме се да се уважаваме и да не си говорим простотии. Толкова ли е сложно да се постигне не знам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...