Jump to content
BulForum.com

Кога за последно плакахте ?


Recommended Posts

заради жена - преди 12 години.

от болка/безсилна ярост - преди 7.

от мъка - преди 1, но само една сълза. може би не се брои?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Прокапах на "Царят Лъв" преди няколко дни:

scar_mufasa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Последно във 2клас,щото ме набиха,че чупих 4 чинии! :lol: (т'ва е съвсем сериозно)

Link to comment
Share on other sites

Ооу ми за последно доста отдавна съм плакал може би във 2-3 клас когато наще са ме набили за някоя пакост

Link to comment
Share on other sites

Леко се депресирах преди няколко месеца , иначе не се поддавам на емоции , но тогава ми се просълзиха очите , но се почувствах много по-добре след това ... да изпуснеш напрежението е много хубаво нещо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Плаках преди точно около 8 мин на един БРУТАЛЕН ВИЦ ..... така виках ... така плаках , че чак сам си са уплаших вевевев лелелел .... майка ми си помисли , че пак съм полудял :D

Link to comment
Share on other sites

Плаках преди точно около 8 мин на един БРУТАЛЕН ВИЦ ..... така виках ... така плаках , че чак сам си са уплаших вевевев лелелел .... майка ми си помисли , че пак съм полудял :D

 

Е къв е вица де :D

Link to comment
Share on other sites

днес много плаках като гледах мача Литекс - ботев.

много плаках и много се смях. луда работа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хм , преди доста време (вече ) , някъде около 3-4 месеца , като се има впредвид ,че плаках за бившата си приятелка почти всеки ден ( а сме разделени от година вече ) , дори и когато имах друга ... Не мисля ,че съм станал по-корав или нещо такова, просто времето лекува . Тя си идва в България в началото на другия месец , някак си не искам да я виждам за да не се връщам към стари неща ,а и чух да говори за неща които не искам да си представям дори .

Незнам правилно ли е да не искам да я видя изобщо ?

За да няма пак безсънни нощи - един съвет : внимавайте в кой се влюбвате ;)

 

Едит: Интересно е ,че не са се случвали тъжни неща в живота ми , за които да плача напоследък , затова съм благодарен на късмета си , щастлив съм от начина по който минава всичко около мен :)

Link to comment
Share on other sites

Пич иди виж я ;) ще получиш невероятен бонус.Едно чувство...не мога да ти го обесня ама както е била 1-ствена и "по-" от всяка друга ще намериш много интересна промяна.1 година обикновено стига за тоя бонус.Ако ли не, то поне ще си се наревеш хубаво :)

 

Edit: Абе май не ме разбра ама здраве да е.Човек не може да се справя с проблемите си ако не ги решава и не се конфронтира с тях.

Link to comment
Share on other sites

Плача само след някой филм...

По принцип гледам основно драми и понякога даже и да не е толкова драматизиран филма,пак може да пусна някоя друга сълзица,за да ми олекне на душата :D

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно бързо въпросче да задам . Олеква ли Ви когато плачете ?

В крайна сметка заслужава ли си найстина (особено ,ако е заради някого ) да рониш сълзи за някой който те е докарал до такова положение ( хм, а дали не сме си виновни само ние , не се ли докарваме сами до такова положение) ? Май въпросите станаха прекалено много :D

Link to comment
Share on other sites

ебаси , аз ли съм закоравял или форума е пълен с ревлиовци ?

и аз съм се влюбвал и са ме зарязвали , ама явно просто нещата не мога да ги приема по такъв начин , тва да седна да рева 1 седмица заради жена :wacko: ......ебаси мамата иначе мисля че на абитуренския ми бал леееко ми се насълзиха очите ма не помня от дима ли беше или от раздялата с класа понеже бях доста пиян ...... :ph34r:

незнам и други хора са ми го казвали че съм безчувствен ама просто нещата си ги приемам по мой си начин , за следващото нещо което ще кажа може и да ме линчувате ама не мога да не го споделя . Според мене мъж да плаче е изключително грозно , гейско отблъскващо и незнам си какво още не казвам че съм някой супер мъжага ама за мене нещата стоят по тоя начин . :pirate

Link to comment
Share on other sites

Хм...сега...един по един. Schmidt Happens, плачът, както и всеки друг метод, който можеш да си измислиш, който изисква много емоция, пречиства. Всичко, което те кара да изкараш емоцията и наслагванията от себе си, пречиства. Някой крещят, други чупят, някой блъска фитнес или друг физически труд, а други плачат. Някой пък се карат с други хора, други споделят, някои спят с непознати и така нататък - списъкът е дълъг. Важното е да си намериш това нещо, което те разтоварва. Може и комбинация от неща... От плачът естествено нищо не се подобрява, но човек се прочиства и след това може да гледа по-трезво на ситуацията, което може да е съответно за добро или не... На мен лично ми помага. Чувствам се по-добре след това. Не е здравословно да задържам всичко в себе си винаги.

 

Което ме отвежда към обръщението ми към Злобюл... Не си ти закоравял и не е пълно с ревльовци. Плачът е нещо много лично и съм убеден, че хората, които споделиха, че го практикуват, го правят насаме със себе си. И да, има разлика. Защото донякъде съм съгласен, че мъжът трябва да е мъж на място, но това предполага изключително външни изяви. Колкото до вътрешния мир на мъжа, тук вече не виждам защо мъжът да трябва да е безчувствен или да полудява от потискане на емоции. Колкото до това, че не си плакал за жена...не си обичал, не си бил обичан или просто не ти пука толкова. Ако питаш мен, пропуснал си (не да плачеш, а да обичаш), но вероятно за теб това си е добре. Ама то така е, нещата са индивидуални. Аз пък предпочитам да има за какво да рева, но животът ми да е цветен. И е...ако ме разбираш...

Link to comment
Share on other sites

zlobil , ако определението "ревльо" по някакъв начин си го използвал по мой адрес , ще те помоля най-учтиво да върнеш думите си назад. Определено не си ти човекът който може да прецени дали съм "ревльо" или не .

Link to comment
Share on other sites

Не мисля че да се насълзиш или разплачеш е нещо лошо,дори мисля че понякога помага аз самият не плачa често.А доколкото зa изказването на zlobil по повод дали ще плачеш за жена.Просто не си се сближавал с човек достатъчно за да отрониш една сълза за него при раздялата.Ако загубиш роднина не мисля че ще се сдържиш(това не го пожелавам на никой) просто изказвам мнение.А и да си безчувствен или да криеш емоциите не е никакъв плюс за мен дори е мноого голям минус,но нали затова сме хора всеки си има + и - .

Link to comment
Share on other sites

ебаси , аз ли съм закоравял или форума е пълен с ревлиовци ?

и аз съм се влюбвал и са ме зарязвали , ама явно просто нещата не мога да ги приема по такъв начин , тва да седна да рева 1 седмица заради жена :wacko: ......ебаси мамата иначе мисля че на абитуренския ми бал леееко ми се насълзиха очите ма не помня от дима ли беше или от раздялата с класа понеже бях доста пиян ...... :ph34r:

незнам и други хора са ми го казвали че съм безчувствен ама просто нещата си ги приемам по мой си начин , за следващото нещо което ще кажа може и да ме линчувате ама не мога да не го споделя . Според мене мъж да плаче е изключително грозно , гейско отблъскващо и незнам си какво още не казвам че съм някой супер мъжага ама за мене нещата стоят по тоя начин . :pirate

Зюмбюле, понякога прекаляваш в напъните да изградиш даден образ за себе си :] Ти просто си един краен материалист, и нещата, които могат да накарат човек да се разплаче не съществуват в твоя свят. Така че бих ти бил благодарен, ако се въздържаш от категоризации като "ревльовци", за да се въздържат и "ревльовците" от своите варианти :]

 

П.П. Пише се ревЛЬО, ако не разбираш защо - склонен съм да ти обясня на лично съобщение.

Link to comment
Share on other sites

zlobil , ако определението "ревльо" по някакъв начин си го използвал по мой адрес , ще те помоля най-учтиво да върнеш думите си назад. Определено не си ти човекът който може да прецени дали съм "ревльо" или не .

 

не не съм го казвал за тебе просто сега забелязах темата и се е случило така че твоят пост е бил последен

 

Зюмбюле, понякога прекаляваш в напъните да изградиш даден образ за себе си :] Ти просто си един краен материалист, и нещата, които могат да накарат човек да се разплаче не съществуват в твоя свят. Така че бих ти бил благодарен, ако се въздържаш от категоризации като "ревльовци", за да се въздържат и "ревльовците" от своите варианти :]

 

П.П. Пише се ревЛЬО, ако не разбираш защо - склонен съм да ти обясня на лично съобщение.

 

може и така да е иии знам как се пише просто незнам къде е буквичката "ЬО" :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз мислих преди като злобил, че мъж да реве е налепо, но живота ми показа, че всичко е до ситуация(различни за всеки, тъй като всички сме различни) - някои попадат по-често в тях други много рядко.

И тези които им се случва да е доста рядко, си мислят че са истински мъже, ама истината е че съвсем различна и това не е критерия за оценка.

Link to comment
Share on other sites

Tova che ne plachesh ne te pravi istinski myj. Daje myj ne te pravi. Vasko malko se poizcepi mislq. No jivota shte mu dokaje che e v ogromna greshka, siguren sym :) Nqkoi den shte izreve vsichko koeto ne e uspql da izreve prez godinite. Lichen opit, ne drugo...

Link to comment
Share on other sites

ебаси , аз ли съм закоравял или форума е пълен с ревлиовци ?

и аз съм се влюбвал и са ме зарязвали , ама явно просто нещата не мога да ги приема по такъв начин , тва да седна да рева 1 седмица заради жена :wacko: ......ебаси мамата иначе мисля че на абитуренския ми бал леееко ми се насълзиха очите ма не помня от дима ли беше или от раздялата с класа понеже бях доста пиян ...... :ph34r:

незнам и други хора са ми го казвали че съм безчувствен ама просто нещата си ги приемам по мой си начин , за следващото нещо което ще кажа може и да ме линчувате ама не мога да не го споделя . Според мене мъж да плаче е изключително грозно , гейско отблъскващо и незнам си какво още не казвам че съм някой супер мъжага ама за мене нещата стоят по тоя начин . :pirate

Пълен е с ревльовци. :) Колкото до закоравяването... да мисля че това е естествен процес при мъжа. В смисъл.. да... предполагам и при тебе е имало периоди когато си се просълзявал за неща които в момента ти се виждат глупави и може би не искаш да признаеш.. не че това е много важно в случая..

 

Другия вариант е просто така да си възпитан че... мъжа не плаче и точка.

 

Според мен въпроса не е какво ти казват другите.. дали си бил закоравял или безучствен. Спокойно може (и трябва според мен) да си чувствителен човек, но да го показваш само пред когото.. и когато трябва. В крайна сметка ако всички мъже ревяха като путки за щяло и нещяло.. каква опора ще са те за жената?!

 

Всичко зависи от ситуацията както много добре знаете и .. няма нищо срамно. Всички сме хора.

Link to comment
Share on other sites

Вече писах кога плаках за последно и това е самата истина, обаче ми се очертава скоро голям рев да му ударя, че нещо много ми се насъбра. Това, което ме спира да го напрвя е факта, че няма да има абсолютно никаква полза

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...