Jump to content
BulForum.com

Кога за последно плакахте ?


Recommended Posts

Къде са тея две теми бе....трябва да съм се объркал нещо :laughing:

 

Пък и веднъж вече ти чух мнението, що за фором сила те кара да повтаряш :laughing:

 

 

п.с. пък и критични мнения относно тоя пост има и от други хора....интересно що все мен забелязваш...фором мистерия, уау :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Христууу,много сарказъм бе <майна.Давай го по-леко да не пукнеш случайно жлъчката от злоба,Ицка.Че тогава става наистина лошо :lol:

 

сопи за офф-а.

Link to comment
Share on other sites

Къде видя пък злоба ти? Злобометъра ти се е повредил...

 

Чувствай се свободен да не ме занимаваш персонално с фором-особата си :laughing: Както казах и други негативни мнения имаше за визирания от мен пост...

Link to comment
Share on other sites

Баси, само не разбрах що се правите на толкова корави... Преди 3 години ми умря морското свинче, Пиги се казваше, царство му небесно на гадинчето... Цялото семейство се скъса от рев, включително хора над 50 години... Не виждам нищо лошо в това да плачеш, няма нищо срамно в това да проявиш някакви чувства...

Link to comment
Share on other sites

Къде са тея две теми бе....трябва да съм се объркал нещо :laughing:

 

Пък и веднъж вече ти чух мнението, що за фором сила те кара да повтаряш :laughing:

п.с. пък и критични мнения относно тоя пост има и от други хора....интересно що все мен забелязваш...фором мистерия, уау :laughing:

Въпроса е че не само аз се повтарям а половин форум ти говори да си оправиш дъражнието и да почнеш да пишеш по- смислени постове без по-голямата им част да са офтопик и съдържанието им да е пълно с простотии ма като глеам и ти продължаваш ;)

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

 

Деба, в тоя фором имало корави мъжаги бе. Нещо средно между Рамбо, Шварци, Брус Лий и ,разбира се, Робокоп. Баси, направо да те е страх да пишеш :laughing:

Ама забележете аргумента, бла бла бла, щот нали жените така били обичали. Значи , не заради себе си и някакви собствени възгледи, а заради жените. Брейй, за тез жени всичко правите бе, не сте плакали, не ставате за смях, не се излагате, поне не много де :laughing: . Жалко, че не съм жена...щях ти се нахвърля като венерическа болест на труженичка :laughing:

 

Кой е казал че жените така обичали бе мамин сладък? Кой си ти че да знаеш защо го правя и какви са ми възгледите? Ставаш банален вече опитвайки се да изопачиш думите на всеки... Намери си някой пред блока дето може да се върже на провокациите на тъпо лапе като теб... Ай сега тегли му един рев!

 

Баси, само не разбрах що се правите на толкова корави... Преди 3 години ми умря морското свинче, Пиги се казваше, царство му небесно на гадинчето... Цялото семейство се скъса от рев, включително хора над 50 години... Не виждам нищо лошо в това да плачеш, няма нищо срамно в това да проявиш някакви чувства...
Хахахахаха представям си картинката събрало се цялото семейство и се СКЪСВА ОТ РЕВ заради морското свинче...
Link to comment
Share on other sites

Отричането на възможността човек да изпитва подобни чувства (водещи до плач) на база полова принадлежност е по-скоро признак на дебилизъм.

Link to comment
Share on other sites

Не, просто мъжа трябва да е малко или много по-силен и издръжлив психически от жените, защото все пак едно от нещата които те искат е да се чувстват сигурни и защитени, да чувстват че имат опора до себе си. Просто не върви тази опора да я гледат как циври на Титаник примерно...

 

Къде видя изопачаване? Другия път си направи непосилния труд да си прочетеш писанията. Иначе да ти отговоря на въпросите...аз съм този, дет ти прочете простотиите и си даде мнението по тях. Не е ли просто очевадно. :laughing: И провокация е когато ти влезне малко по-навътре, отколкото ти влезна сега :laughing:

Иначе кефи това, че слагаш вече и някакви обидни епитети, уж да придобие писанието ти по-голяма тежест, нали си корав форомен пич, все пак :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Отричането на възможността човек да изпитва подобни чувства (водещи до плач) на база полова принадлежност е по-скоро признак на дебилизъм.
Гордеенето със слабостта филм да ти повлияе толкова че да ревеш е признак на лигавщина и разглезеност...
Link to comment
Share on other sites

Кой е казал че жените така обичали бе мамин сладък? Кой си ти че да знаеш защо го правя и какви са ми възгледите? Ставаш банален вече опитвайки се да изопачиш думите на всеки... Намери си някой пред блока дето може да се върже на провокациите на тъпо лапе като теб... Ай сега тегли му един рев!

 

Хахахахаха представям си картинката събрало се цялото семейство и се СКЪСВА ОТ РЕВ заради морското свинче...

 

Представям си картинката... Малък нещастен онанист пред компютъра... Ти си бахти простото хлапе, знаеш ли... Малък нещастен мухльо...

Edit: (ще си изям уарна с кеф)- БИХ ТИ СКЪСАЛ ЗАДНИКА, АКО НЕ БЕШЕ ФОРУМ, А МИ БЕШЕ КАЗАЛ ТОВА НА УЛИЦАТА... Мачо...

Link to comment
Share on other sites

Не, просто мъжа трябва да е малко или много по-силен и издръжлив психически от жените, защото все пак едно от нещата които те искат е да се чувстват сигурни и защитени, да чувстват че имат опора до себе си. Просто не върви тази опора да я гледат как циври на Титаник примерно...

Човеко, ти върховно тъп ли си? Скоро същество с по-елементарни разсъждения не съм срещала ни онлайн, ни офлайн ;)

Пък и толкоз малък не си, да се оправдае с това. Хората и доводи ти изтъкват, че не си прав, ама не - контра. Нямаш жизнения опит за такива крайни изказвания, смешно изглежда.

Жените, вервай ми, хич не се чувстват защитени със самонадеяни фукльовци, чиито "добродетели" се свеждат до коравостта и сълзичка да не проронят я за филм, я за раздяла, я за нещо по-сериозно. В хубавите моменти всичко върви, всичко е лесно, в тежки моменти разбираш кой колко струва. Дали го е грижа за стърчащата козина на врата му, гладко избръснатите му краченца, жабешките му очилца, обикалянето по кафетата...Или видиш ли, не е толкова кух, че с т'ва да му се изчерпва съществуването. По-горе ти казаха - въпрос на емоционалност...на асоциации, ако предпочиташ. Аз на такива корави мъже като теб никога не съм попадала, признавам си. И съм много щастлива от това :)

 

Успех, мъжага!

 

Доказателства за изследвания лесно ще намериш из мрежата, пробвай ;)

 

И за да не съм съвсем извън темата - за последен път плаках преди около 2 месеца, когато трябваше да приспят кучето на приятеля ми.

Link to comment
Share on other sites

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

 

3. Отправянето на заплахи (вкл. и чрез системата за лични съобщения) е недопустимо.

 

Погазването на т. 2. или 3. се счита за грубо нарушение. Пост с такова съдържание се редактира или трие, а авторът му се наказва с предупреждение (warn). При упорито и системно незачитане на тези правила участникът се лишава от права за даване на мнения в този сайт.

 

Tук има още 27 точки които е хубаво да се прочетат преди да се пише: http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=2383&st=0

Link to comment
Share on other sites

Представям си картинката... Малък нещастен онанист пред компютъра... Ти си бахти простото хлапе, знаеш ли... Малък нещастен мухльо...
Хахаха съжалявам комплексарче няма да успееш да ме обидиш. Май нещастният си ти щото като гледам вече освен глупави обиди друго не казваш. Кой е прост и кой не си пролича мойто момче! Ай сега дръпни му един рев!
Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT , стегни се , бе , пич , не осъзнаваш ли как сам се затапваш със всеки свой написан пост?

Link to comment
Share on other sites

Има неща, който можеш да подминеш... Има и такива за който да се бориш... Има и малки тъпи хлапета, който докато не ритнеш в главата не включват... Нито BTV, нито НОВА... Човек не трябва да се дава на всеки... Иначе става... Морското свинче го обичах...

Link to comment
Share on other sites

Човеко, ти върховно тъп ли си? Скоро същество с по-елементарни разсъждения не съм срещала ни онлайн, ни офлайн ;)

Пък и толкоз малък не си, да се оправдае с това. Хората и доводи ти изтъкват, че не си прав, ама не - контра. Нямаш жизнения опит за такива крайни изказвания, смешно изглежда.

Жените, вервай ми, хич не се чувстват защитени със самонадеяни фукльовци, чиито "добродетели" се свеждат до коравостта и сълзичка да не проронят я за филм, я за раздяла, я за нещо по-сериозно. В хубавите моменти всичко върви, всичко е лесно, в тежки моменти разбираш кой колко струва. Дали го е грижа за стърчащата козина на врата му, гладко избръснатите му краченца, жабешките му очилца, обикалянето по кафетата...Или видиш ли, не е толкова кух, че с т'ва да му се изчерпва съществуването. По-горе ти казаха - въпрос на емоционалност...на асоциации, ако предпочиташ. Аз на такива корави мъже като теб никога не съм попадала, признавам си. И съм много щастлива от това :)

 

Успех, мъжага!

 

Доказателства за изследвания лесно ще намериш из мрежата, пробвай ;)

 

И за да не съм съвсем извън темата - последно плаках преди около 2 месеца, когато трябваше да приспят кучето на приятеля ми.

О мое върховно умно момиченце, ако си беше направила труда да прочетеш какво съм написал можеше и да не бълваш такива простотии. Никъде не съм отрекъл плакането като цяло. Мога да разбера плач при загуба на любов, на някой близък, но не и за всяка дреболия! Едното те прави силно емоционален, другото - лиглио!!!
Link to comment
Share on other sites

О мое върховно умно момиченце, ако си беше направила труда да прочетеш какво съм написал можеше и да не бълваш такива простотии. Никъде не съм отрекъл плакането като цяло. Мога да разбера плач при загуба на любов, на някой близък, но не и за всяка дреболия! Едното те прави силно емоционален, другото - лиглио!!!

 

Да загубиш близък е най- ужаснотото нещо на този свят... Ама близък освен мама, тати, малката сестричка (или братче), може да бъде приятел, котка, куче, дори и морско свинче (с тъпото име "Пиги")... Пожелавам ти никога да не губиш подобни неща... Не е никак лигавщина да плачеш за нещо такова... Никак...

Link to comment
Share on other sites

КВО ПРАИТЕ БЕ ХОРА?

 

Еко, батко, що си хабиш нервите?

 

ДДТ - аз примерно плача всеки път като гледам Властелина на пръстените, на всяка серия по един-два пъти. И на първата Нарния почти се разплаках на една сцена с Аслан, но по причини, които не е тук мястото да обяснявам. На всеки човек различни неща му действат различно и хората плачат по различни причини. На света има много тъжни неща и колкото повече мислиш за тях, толкова по-тъжно и тежко ти става.

Link to comment
Share on other sites

О мое върховно умно момиченце, ако си беше направила труда да прочетеш какво съм написал можеше и да не бълваш такива простотии. Никъде не съм отрекъл плакането като цяло. Мога да разбера плач при загуба на любов, на някой близък, но не и за всяка дреболия! Едното те прави силно емоционален, другото - лиглио!!!

О, кухо същество, рядко пиша, ама сега е, понеже ме вдъхнови с невероятните си разсъждения, както споменах...

Тъй - всъщност да плачеш при загубата на изброените от теб неща не те прави никак силно емоционален, а показва, че си все пак нормален. Тя емоционалността, ако я има, не се появява когат' падне. "Лиглио" не те прави това да плачеш, когато нещо успее да те разчувства. Прави те нормален човек, който не робува на предразсъдъци.

Уф, нали знаеш приказката, че с глупак и там още нещо си не се спори. Ти не си от още-нещата :)

 

Лека нощ, мой коравосърдечен и извисен идоле!

Link to comment
Share on other sites

О, кухо същество, рядко пиша, ама сега е понеже ме вдъхнови с невероятните си разсъждения, както споменах...

Тъй - всъщност да плачеш при загубата на изброените от теб неща не те прави никак силно емоционален, а показва, че си все пак нормален. Тя емоционалността, ако я има, не се появява когат' падне. "Лиглио" не те прави това да плачеш, когато нещо успее да те разчуства. Прави те нормален човек, който не робува на предразсъдъци.

Уф, нали знаеш приказката, че с глупак и там още нещо си не се спори. Ти не си от още-нещата :)

 

Лека нощ, мой коравосърдечен и извисен идоле!

 

С този коментар ще заспя тази вечер... БЛАГОДАРЯ...

Едит: Верно "Лиглио" не се пише така :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да загубиш близък е най- ужаснотото нещо на този свят... Ама близък освен мама, тати, малката сестричка (или братче), може да бъде приятел, котка, куче, дори и морско свинче (с тъпото име "Пиги")... Пожелавам ти никога да не губиш подобни неща... Не е никак лигавщина да плачеш за нещо такова... Никак...
Ами без мама, тати, и малката сестричка останалите изброени съм ги губил, но не съм плакал, защото за мен лично плача не помага тъй като с него няма да променя нищо..
О, кухо същество, рядко пиша, ама сега е понеже ме вдъхнови с невероятните си разсъждения, както споменах...

Тъй - всъщност да плачеш при загубата на изброените от теб неща не те прави никак силно емоционален, а показва, че си все пак нормален. Тя емоционалността, ако я има, не се появява когат' падне. "Лиглио" не те прави това да плачеш, когато нещо успее да те разчуства. Прави те нормален човек, който не робува на предразсъдъци.

Уф, нали знаеш приказката, че с глупак и там още нещо си не се спори. Ти не си от още-нещата :)

 

Лека нощ, мой коравосърдечен и извисен идоле!

Ами като не се спори, защо ме караш да ти чета глупостите, спести ги за някой които не е от още-нещата...
Link to comment
Share on other sites

echo , RiMy_SuN , закво въобще се хабите , няа зацепи кво имате предвид ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...