Jump to content
BulForum.com

Кога за последно плакахте ?


Recommended Posts

Хахаха... някакво огромно deja vu се случи току що - Ицето отново е на хоризонта и отново е "обвинен" в интелигентност:))) Не, сериозно, хора... какво толкова ви прави това дете та все му ръфате дупето като го зърнете наоколо?;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Лишен е от тактичност и не се колебае да каже какво мисли. За много хора това е грях. Особено и ако субекта проявява богохулствената тенденция да не мисли хубави неща за тях.

Link to comment
Share on other sites

Скорпус, стига глупости бе братче! И ти се заяждаш с хората, доста, с мен включително. Но ти се заяждаш по начин, който... да ти е мерак да се заяждат така, с чувство, с custom заяждания, а не просто за идеята да сме на контра.

Link to comment
Share on other sites

наистина говори и пише, липсва му възпитание и се мисли за доктор хаус или нещо от сорта, но за мисленето му мога да поспоря, особено за съществуването му.

един пост зачетох и първо ми обяснява колко съм псевдо, и как нямало копчета кат на фурна (междуд ругото, особено ме очарова обръщението "бе", дори без запетайка пред него), а няколко реда по-надолу ползва изрази като "отключване на емоционалност"...... първо отричаш съществуването на нещо, а после го ползваш като доказателство в друга теза. смислено много. и интелигентно. какво беше името на онази философска школа, която проповядва умението да докажеш собствената си теза, дори и чрез несъществуващи факти?!

 

 

ице, нема смисъл да се хабиш да ме заяждаш повече, щото няма да ти отговарям. знам, че няма да се да се сдържиш и графореята отново ще те завладее, но все пак да не кажеш, че не съм те предупредил.

Link to comment
Share on other sites

Лишен е от тактичност и не се колебае да каже какво мисли. За много хора това е грях. Особено и ако субекта проявява богохулствената тенденция да не мисли хубави неща за тях.

На мен пък ми прилича на подкукуросник и това искрено ме забавлява ;)

Но стига за него, само го четкаме от няколко поста насам. Каква беше темата, казвате?;)

Link to comment
Share on other sites

Ооо, какич, и ти се появи :)

Абе тук забелязвам, че всеки, казал дори необикновената глупост, иска да е прав. И то не щот’ го е доказал по най-убедителния начин, а просто ей така бе. Майка му, може би, му е казала, че е умно момче, погалила го е по главата и за него този довод за невероятните му качества е напълно достатъчен. И идва той у форома и очаква същото отношение. Очаква може би да му пратя фургон с курви като признателност за фором-творенията му. Може би иска и аз да си сложа рокличка и аз да бъда във фургона, знам ли.

 

И сега, като дойде момента да им кажа нещо на въпреки, все едно цялата ми холова гарнитура им влиза отзад, барабар с табуретките.

 

П.с. Много поздрави на Катето да пратиш. Освен тя самата ако не си ги види от екрана :)

 

един пост зачетох и първо ми обяснява колко съм псевдо, и как нямало копчета кат на фурна (междуд ругото, особено ме очарова обръщението "бе", дори без запетайка пред него), а няколко реда по-надолу ползва изрази като "отключване на емоционалност"...... първо отричаш съществуването на нещо, а после го ползваш като доказателство в друга теза. смислено много. и интелигентно.

Емоционалността се отключва (=хората се радват, тъгуват), но никога не е по някаква скала, диаграма, система, матрица, работно време и прочее. Колко е сложно това да се разбере от един инженер? А и обясняването намалява иронията ми, моля те...

 

Пък и да не говоря, че от край време доводите ти вървят от частното към общото, неведнъж съм ти го казвал. Твърдението ти(съвсем скорошно, между другото), че мъжете са по-добри шофьори може да бъде вярно само, ако става дума за конкретни мъж и жена на конкретен полигон и с конкретни стандарти за оценяване, дори и с що-годе еднакъв стаж и когато мъжът спечели повече точки. Всичко останало е само разпространяване на клишета. Тук редовно сравнявате крава с кокошка и се пънете над някакви твърдения, че кравата дава повече мляко от кокошката, а тя пък повече яйца. Въобще всичко се мъчите да вкарате в някакви рамки, тесни рамки, което предполага тесен и стандартен светоглед. Нищо против когато става дума за лично мнение(=боли ма фара, че ти е тесен светогледа), но за спора и когато окачествяваш другите това не важи(=ще поемеш и моето окачествяване, барабар с доводите)...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти, приятелю(позволявам си да те нарека така) за присъствието ти в този форум. Постовете ти са наслада за мен. Казваш доста неща, които съм мислел да кажа, но не съм имал времето, а може би пък и таланта(кой знае?) да ги облека в подходящите думи...

 

Продължавай все така! :beerchug

 

P.S. В казаното по-горе няма капка ирония. Отбелязвам го изрично, тъй като доста от "форомците" изпитват сериозни трудности с правилното и разпознаване...

Link to comment
Share on other sites

Ооо, какич, и ти се появи :)

Абе тук забелязвам, че всеки, казал дори необикновената глупост, иска да е прав. И то не щот’ го е доказал по най-убедителния начин, а просто ей така бе. Майка му, може би, му е казала, че е умно момче, погалила го е по главата и за него този довод за невероятните му качества е напълно достатъчен. И идва той у форома и очаква същото отношение. Очаква може би да му пратя фургон с курви като признателност за фором-творенията му. Може би иска и аз да си сложа рокличка и аз да бъда във фургона, знам ли.

 

И сега, като дойде момента да им кажа нещо на въпреки, все едно цялата ми холова гарнитура им влиза отзад, барабар с табуретките.

П.с. Много поздрави на Катето да пратиш. Освен тя самата ако не си ги види от екрана :)

Емоционалността се отключва (=хората се радват, тъгуват), но никога не е по някаква скала, диаграма, система, матрица, работно време и прочее. Колко е сложно това да се разбере от един инженер? А и обясняването намалява иронията ми, моля те...

 

Пък и да не говоря, че от край време доводите ти вървят от частното към общото, неведнъж съм ти го казвал. Твърдението ти(съвсем скорошно, между другото), че мъжете са по-добри шофьори може да бъде вярно само, ако става дума за конкретни мъж и жена на конкретен полигон и с конкретни стандарти за оценяване, дори и с що-годе еднакъв стаж и когато мъжът спечели повече точки. Всичко останало е само разпространяване на клишета. Тук редовно сравнявате крава с кокошка и се пънете над някакви твърдения, че кравата дава повече мляко от кокошката, а тя пък повече яйца. Въобще всичко се мъчите да вкарате в някакви рамки, тесни рамки, което предполага тесен и стандартен светоглед. Нищо против когато става дума за лично мнение(=боли ма фара, че ти е тесен светогледа), но за спора и когато окачествяваш другите това не важи(=ще поемеш и моето окачествяване, барабар с доводите)...

 

те тва ме съсипа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти, приятелю(позволявам си да те нарека така) за присъствието ти в този форум. Постовете ти са наслада за мен. Казваш доста неща, които съм мислел да кажа, но не съм имал времето, а може би пък и таланта(кой знае?) да ги облека в подходящите думи...

 

Продължавай все така! :beerchug

 

P.S. В казаното по-горе няма капка ирония. Отбелязвам го изрично, тъй като доста от "форомците" изпитват сериозни трудности с правилното и разпознаване...

 

Поздравления! Току що попадна в списъка ми с хора на тоя форум, чието мнение няма никакво значение.

Link to comment
Share on other sites

Curu ми Янко, включвай и мен в тоя списък, защото мнението ми не се различава от Асасиновото. Не знам, може би мегейците се поддържаме в тоя форум, или са ни набили определен мироглед, но в случая смятам, че Ицо казва доста истини...

Куру, в случая може би на теб ще ти е полезно да погледнеш нещата отвъд кофата с предразсъдъци, които ежедневно демонстрираш, и които странно защо наричаш мироглед...

Link to comment
Share on other sites

Скорпус, и ти, и Асасина сте интелигентни, общо взето разбрани хора. Не зкам как като някой каже "долу на стереотипите и калъпите", това веднага е някаква магична истина, която всички трябва да се стремим да прегърнем.

Link to comment
Share on other sites

Предразсъдъците са като главоболието. Можеш да очакваш да ти стане по-добре, ако вземеш 2 аспирина по същия начин както можеш да очакваш света да е по-отворен към теб, ако и ти си по-отворен към него. И все пак след като вие представлявате една малка прашинка от целия свят, то кое е по вероятното...вие да се нагодите към света или той към вас? Щот на света не му пука от вас...

Link to comment
Share on other sites

Последно плаках преди няколко часа, когато се ядосах, че няма кой да ме смени утре и съм 1ва смяна на работа. А утре трябваше да ми е първия урок по рисуване за кандидатстудентските изпити, който цяла ваканция :>

 

:/ ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...