Jump to content
BulForum.com

Кога за последно плакахте ?


Recommended Posts

знаех си че не трябва да пиша подобно нещо и определено направих грешка като го написах ама назад не мога да се върна само моля както аз не ви определям какви сте не се опитвайте и на мене да ми правите психоанализа , за мене нещата стоят по тоя начин независимо дали съм в тотална заблуда или не .

и още нещо както казах още в горният пост не се смятам за супер мъж , мачо или както там си го дефинирате не се опитвайте да ми преиначавате думите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply
Това, което ме спира да го напрвя е факта, че няма да има абсолютно никаква полза
Полза има, олеква. Същото е и когато дръпнеш казанчето в тоалетната след тежък и продължителен престой поради диария - потича вода и в края на процеса тоалетната чиния (ако седиш на нея нормално) остава чиста, а вонящите гадости - в канализацията. Може да помирише още малко, но няма да е задълго (ако пазиш хигиена в тоалетната). Всичките сравнения могат да се транслират и в емоционалната действителност ;]

 

@zlobil, уважавам начина, по който излизаш от ситуацията. Казвам го без капка ирония.

Link to comment
Share on other sites

Плаках за последно преди малко ! В момена, в които разбрах, че в следствие на абсолютно нелеп инцидент и без време, почина мой много близък приятел.

 

Почивай в мир, Елияне !

Link to comment
Share on other sites

Бях свалил няколко филма и колкото и да ми се искаше да ги гледам (пак), реших, че при тая самотия на края на света не мога да си позволя да мисля и трябва да съм силен. Тая вечер се престраших да гледам Reality Bites отново и всичко си мина нормално и тъкмо да си помисля, че вече не мога да чувствам и на финалните надписи пуснаха Lisa Loeb - Stay и трябваше да пусна една сълза. Защото е хубаво да си млад, защото почти вече не съм, но все още съм, защото обичам и съм обичан и затова съм тук... А да, и заради Generation X, бях забравил...бях минал в скапания 21ви век.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Днес... Тъжна работа... Гледах отново "Реквием за сън"... Баси депресиращия филм е това...

Link to comment
Share on other sites

Днес... Тъжна работа... Гледах отново "Реквием за сън"... Баси депресиращия филм е това...

"Реквием за една мечта", всъщност.

Link to comment
Share on other sites

"Реквием за една мечта", всъщност.

 

Абе зависи... От превода... Ама се сети кой е филма... Много тъжен... Баси...

Link to comment
Share on other sites

Пълен е с ревльовци. :) Колкото до закоравяването... да мисля че това е естествен процес при мъжа. В смисъл.. да... предполагам и при тебе е имало периоди когато си се просълзявал за неща които в момента ти се виждат глупави и може би не искаш да признаеш.. не че това е много важно в случая..

 

Другия вариант е просто така да си възпитан че... мъжа не плаче и точка.

 

Според мен въпроса не е какво ти казват другите.. дали си бил закоравял или безучствен. Спокойно може (и трябва според мен) да си чувствителен човек, но да го показваш само пред когото.. и когато трябва. В крайна сметка ако всички мъже ревяха като путки за щяло и нещяло.. каква опора ще са те за жената?!

 

Всичко зависи от ситуацията както много добре знаете и .. няма нищо срамно. Всички сме хора.

Май наистина е пълен с ревльовци... Тва мъж да плаче на филми е смешно...
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 седмици и половина, когато почина познат. За пръв път в живота си плаках...колкото и да не е за вярване...доста ми беше мъчно, въпреки че човека не ми беше близък приятел.

пп можеби като малък съм плакал за кучето си :(

Link to comment
Share on other sites

Май наистина е пълен с ревльовци... Тва мъж да плаче на филми е смешно...

 

Всичко е въпрос на емоционалност...

Това, че някой се е разплакал на филм, защото му е въздействал по някакъв начин не означава, че същия този човек не може да те разплаче теб за 10 секунди! Недейте да бъркате двата щата. Мога да запозная който иска с един мой приятел, който си поплаква, ама освен това е 120 килограмова горила със сума ти години боен опит и искам да видя кой ще е този от вас, който ще го нарече ревльо...

МНОГО бих искал да видя... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Всичко е въпрос на емоционалност...

Това, че някой се е разплакал на филм, защото му е въздействал по някакъв начин не означава, че същия този човек не може да те разплаче теб за 10 секунди! Недейте да бъркате двата щата. Мога да запозная който иска с един мой приятел, който си поплаква, ама освен това е 120 килограмова горила със сума ти години боен опит и искам да видя кой ще е този от вас, който ще го нарече ревльо...

МНОГО бих искал да видя... :lol:

Няма значение, ако ще и Дан Колов и Боб Сап в едно да е, пак е смешно...
Link to comment
Share on other sites

Нео, ти си Мъж, така ли? Смисъл... Мъж - Лъв? От онези.. Мачовците? Железните?

Не се заяждам, и предпочитам отговор само с "да" и "не".

Не, просто мъжа трябва да е малко или много по-силен и издръжлив психически от жените, защото все пак едно от нещата които те искат е да се чувстват сигурни и защитени, да чувстват че имат опора до себе си. Просто не върви тази опора да я гледат как циври на Титаник примерно...
Link to comment
Share on other sites

Няма значение, ако ще и Дан Колов и Боб Сап в едно да е, пак е смешно...

 

Предполагам ти е от набора...

Или от опита...

Или не дай си Боже е нещо с дълго наименование на латински...

 

Просто искам да му се изхилиш на въпросния ми познат. Да му обясниш, как той е смешен и не е мъж, а ти си Mr NoTears - Man of the century... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Предполагам ти е от набора...

Или от опита...

Или не дай си Боже е нещо с дълго наименование на латински...

 

Просто искам да му се изхилиш на въпросния ми познат. Да му обясниш, как той е смешен и не е мъж, а ти си Mr NoTears - Man of the century... :lol:

Изгарям от нетърпение :)
Link to comment
Share on other sites

NEO, ще ти кажа нещо, което сигурно няма да ти хареса, но жените психически са много по-издръжливи от нас. Невероятно, но факт, дет се вика. Относно темата не виждам нищо лошо човек да си поплаква от време на време, на мен за последно ми се случи миналото лято, но няма да ви кажа по какъв повод :lol: Не съм плакал от мъка или нещо подобно... някак си, не знам дали ви се е случвало да събирате негативни емоции, събирате, събирате... и изведнъж, когато всичко свърши просто да се сринете :wacko: Най-странното е, че на филми пък никога не плача, а реално някои филми направо те смазват. Примерно "Requiem for a dream" ми подейства много зле, след края му сигурно 20-30минути стоях и гледах монитора, без да смея да помръдна, ама пак не се разплаках :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

NEO, ще ти кажа нещо, което сигурно няма да ти хареса, но жените психически са много по-издръжливи от нас. Невероятно, но факт, дет се вика. Относно темата не виждам нищо лошо човек да си поплаква от време на време, на мен за последно ми се случи миналото лято, но няма да ви кажа по какъв повод :lol: Не съм плакал от мъка или нещо подобно... някак си, не знам дали ви се е случвало да събирате негативни емоции, събирате, събирате... и изведнъж, когато всичко свърши просто да се сринете :wacko: Най-странното е, че на филми пък никога не плача, а реално някои филми направо те смазват. Примерно "Requiem for a dream" ми подейства много зле, след края му сигурно 20-30минути стоях и гледах монитора, без да смея да помръдна, ама пак не се разплаках :bgrin:
I respectfully disagree :D Това си е твое мнение защо да не ми хареса :) Не съм сигласен с него обаче...
Link to comment
Share on other sites

I respectfully disagree :D Това си е твое мнение защо да не ми хареса :) Не съм сигласен с него обаче...

Това не е мое мнение, а мнение на разните му там психолози, ама кво ли разбират пък те :lol: Може би се дължи на това, че жените по-лесно изразяват чувствата и емоциите си, един вид изпускат парата. А мъжете събират, събират (точно поради мисленето "Аз съм мъж и трябва да се правя на мачо") и накрая избиват семействата си или отиват в някое училище, убиват 10-15 лапета и после се самоубиват :D

 

едит: не помня къде съм го чел/гледал беше доста отдавна.

Link to comment
Share on other sites

Това не е мое мнение, а мнение на разните му там психолози, ама кво ли разбират пък те :lol:
С удоволствие бих прочел тези научни материали, кажи някви линкове :)
Link to comment
Share on other sites

Аз плаках последно на филма Click преди няколко месеца. Сцената на края на филма е много добре направена и лично на мен ми дойде като гръм от ясно небе, защото филма беше непретенциозна комедия до този момент ;)

 

 

 

П.С. Не виждам нищо срамно в това един мъж да плаче. Лично за мен това не означава слабост, а демонстрация на емоции, а все пак всички сме хора и изпитваме чувства ;)

Link to comment
Share on other sites

Не, просто мъжа трябва да е малко или много по-силен и издръжлив психически от жените, защото все пак едно от нещата които те искат е да се чувстват сигурни и защитени, да чувстват че имат опора до себе си. Просто не върви тази опора да я гледат как циври на Титаник примерно...

:laughing:

 

 

Деба, в тоя фором имало корави мъжаги бе. Нещо средно между Рамбо, Шварци, Брус Лий и ,разбира се, Робокоп. Баси, направо да те е страх да пишеш :laughing:

Ама забележете аргумента, бла бла бла, щот нали жените така били обичали. Значи , не заради себе си и някакви собствени възгледи, а заради жените. Брейй, за тез жени всичко правите бе, не сте плакали, не ставате за смях, не се излагате, поне не много де :laughing: . Жалко, че не съм жена...щях ти се нахвърля като венерическа болест на труженичка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

До ся най- много в две теми да съм те видял да изкажеш мнение конкретно по темата на всякъде другъде си търсиш с кой пост да се заядеш и да изсереш сумати простотии и вече започвам сериозно да се замислям ква ли е причината да влезнеш в тоя форум изобщо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...