Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

............ колко мъка има по света....

Мдам, 3500 за този абсолютен дарак. Иначе съм съгласен със собственика, че е уникат - уникален дарак е и се вижда отдалече. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Такива с много тунинг, много ме "кефят".

 

Ето още един пример:

 

http://www.cars.bg/c175719

 

Едит: Да взема да сложа кавички, че лоша работа..

Може ли да искаш 11 к на спортна уж кола и да я снимаш в калта ?!?!?!

 

Селянин не е определение от къде си, а как мислиш и колко култура имаш засадена в теб.

 

 

Тази статия  определено ми хареса, браво на Kia

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Ммм повече ме кефи Велостер ама и цената му е дебела. Карах един такъв... Доста отрепано и твърдо возеше. Дано Сийд-а не е така.

 

Иначе... Оная обява за е36 е класически случай защо са новата голф2-ка.

За е36 от 316 до 320 повече от 3000лв няма смисъл да се дават каквито и екстри да има.

Вече 2.5 до 3л (строукъри) или 2.8 до 5к ако е идеална, буквално. Вече от там нататък е лично увлечение за мен.

Link to comment
Share on other sites

Абе я кажете горе-долу какви кола може да се вземе за около 2500лв.Да е с 4 врати и климатик,и не много грозна :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Ммм повече ме кефи Велостер ама и цената му е дебела. Карах един такъв... Доста отрепано и твърдо возеше. Дано Сийд-а не е така. Иначе... Оная обява за е36 е класически случай защо са новата голф2-ка. За е36 от 316 до 320 повече от 3000лв няма смисъл да се дават каквито и екстри да има. Вече 2.5 до 3л (строукъри) или 2.8 до 5к ако е идеална, буквално. Вече от там нататък е лично увлечение за мен.

 

Колко струва тоя Велостер, след като Сийд е около 40 бона?

 

https://www.hyundaiusa.com/build-your-hyundai/?vehicle=veloster&year=2013&trim=veloster-2013-en-US

 

Това ако имах дохода разбира се, бих се класирал. От техния сайт повече екстри не могат да бъдат сложени. Може би на място ако искаш някви допълнителни неща и така :).

 

едит: Сега виждам, че калкулирания от мен Велостер не се показва, но е под 29 000 долара.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Абе я кажете горе-долу какви кола може да се вземе за около 2500лв.Да е с 4 врати и климатик,и не много грозна :D

От 6 месеца гледам коли с подобни критерии с малко по-висока цена.

Хубава кола като се появи се избиваме за нея, а всички останали обяви в Пловдив и региона ги знам наизуст даже им се обаждам да ги питам защо така ту надолу цената ту нагоре.

Но читав автомобил е трудно, много са, но климатиците на повечето определено не работят или празни (ясно е че е проблем от някъде да изтече) 

В близките няколко дни си направих експеримента и звъня с главния въпрос дали климатика работи. Работи но е празен. Ами и на моята старата работеше, празен беше и ми искаха 300 лв да му оправят пробойната и да го напълнят.

 

Гледай поне по 3 пъти на ден и ако видиш нещо което не си виждал в обявите - ново , обаждай се и започвай с въпросите.

 

 

PS Само не разбрах тези пичУи  с голф 3-ката защо си мислят че могат да ги пускат на цена от 3 к и нагоре  :lol:

Link to comment
Share on other sites

За 29К какво инфинити може да се намери...

 

Чисто ново ли? Иначе Инфинити G35 е много красива кола, а звука...специфичен и различен. Винаги я познавам като я чуя, един тембърен, но писклив...абе не мога да го обясня. Нещо като на болид, но в много по-малък мащаб ако мога така да се изразя.

 

Не гледай в САЩ. Велостера на панаира беше 19к над сийд-а.

 

Това е нелепица, за тия пари се кара М-ка и то над е46.

Link to comment
Share on other sites

10к сори. Еми почти 50 и нещо беше. М-ка само 2ра ръка.

 

А аз за 3бона бих си взел фокус. На газ. Спечелил е де що има награди като шаси. Няма как да се сбърка с него според мен.

Link to comment
Share on other sites

От 6 месеца гледам коли с подобни критерии с малко по-висока цена.

Хубава кола като се появи се избиваме за нея, а всички останали обяви в Пловдив и региона ги знам наизуст даже им се обаждам да ги питам защо така ту надолу цената ту нагоре.

Но читав автомобил е трудно, много са, но климатиците на повечето определено не работят или празни (ясно е че е проблем от някъде да изтече) 

В близките няколко дни си направих експеримента и звъня с главния въпрос дали климатика работи. Работи но е празен. Ами и на моята старата работеше, празен беше и ми искаха 300 лв да му оправят пробойната и да го напълнят.

 

Гледай поне по 3 пъти на ден и ако видиш нещо което не си виждал в обявите - ново , обаждай се и започвай с въпросите.

 

 

PS Само не разбрах тези пичУи  с голф 3-ката защо си мислят че могат да ги пускат на цена от 3 к и нагоре  :lol:

Аз дори още не съм тръгнал да гледам :D Може би ще изчакам до коледа и ще взема нещо за 3000-3500.Но първо трябва да почна работа иначе няма смисъл да взимам кола като не мога да я поддържам. 

Link to comment
Share on other sites

Аз дори още не съм тръгнал да гледам :D Може би ще изчакам до коледа и ще взема нещо за 3000-3500.Но първо трябва да почна работа иначе няма смисъл да взимам кола като не мога да я поддържам. 

 

Ако си като мен , няма да вземеш кола скоро. 

Аз и работя и ту събера пари , ядосам се и опукам една част от тях от яд на бараките. и така вече 3 пъти.

 

Но мой съвет е при твоето положение, първо да имаш приход щото са кочинки.

Link to comment
Share on other sites

Някой запознат ли е какво става ако на 7 местен автомобил съм му махнах 5-те седалки и съм го натоварил с други работи. Куките ще се заядат ли?

Link to comment
Share on other sites

Ако си като мен , няма да вземеш кола скоро. 

Аз и работя и ту събера пари , ядосам се и опукам една част от тях от яд на бараките. и така вече 3 пъти.

 

Но мой съвет е при твоето положение, първо да имаш приход щото са кочинки.

Аз съм скръндза,макар че като се видя с малко пари и съм готов за първата глупост да ги дам :D 

Link to comment
Share on other sites

Някой запознат ли е какво става ако на 7 местен автомобил съм му махнах 5-те седалки и съм го натоварил с други работи. Куките ще се заядат ли?

теоретично ако не са в настроение има вероятност да те зачекнат за неминат технотест, съответно че автомобила е технически неизправен.

практически обаче нямат основание ако само си махнал седалки и то ако тази възможност е предвидена от производителя.

Link to comment
Share on other sites

Някой запознат ли е какво става ако на 7 местен автомобил съм му махнах 5-те седалки и съм го натоварил с други работи. Куките ще се заядат ли?

 

Съвсем не. 

Link to comment
Share on other sites

Благодаря. Фабрично седалките се свалят, има едни кукички на пода и могат да се разместват или да се махат изцяло. Колата ни трябва да возим хора, но в определени моменти трябва да се пълни с кошони и искам да махам седалките. За това ни трябва пътнически автомобил, който да товарим в определени моменти.

 

Баща ми вчера е гледал автомобила, довечера и аз ще я гледам и ако я харесаме, ще се изфукам със "свежата" смяна на баба Лада. :grin:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Да дам развитие за автомобила, който питах. Бяхме тръгнали да купуваме хей този http://www.cars.bg/c371701 автомобил понеже ни трябва товарно магаре. Екстрите изобщо не бяха от значение в случая, централно да нямаше не е проблем. Поблазни ни, че има 7 места и голям мотор та няма да се задъхва. Като ни трябва за хора да ни върши работа, за багаж да махаме седалките и да го тъпчем като за световно. Имаме познат в Бош Дизел сервиз и в петък се посъветвахме с него какво мисли, за тоя мотор. Като чу, косата му се наостри като все едно 220В го е тряснало и каза да бягаме на далеч. Все пак взехме и второ мнение, от човек който работи само със Ситроен и той като чу и той реагира по идентичен начин. Така сагата набързо преключи.

 

Много ми се щеше дизелов автомобил, понеже знам как ще го товарим. Обаче нещо май няма да стане и ще вземем един бензинов Еспейс да ми е мирна главата.

Link to comment
Share on other sites

Дизел... 7 местен... с възможност да му се махат седалките...

 

1 - съединител 

2 - кулер

3 - турбо

4 - скорости

 

шанса (лично за мен) едно от тия да е лом е огромен. Но и моето мнение е, че за товарна кола дизела е по-добър, стига да е здрав. Инак... газ и пей сърце.

Link to comment
Share on other sites

Бях проучил тея неща. Съединител нормален, без демпфер, турбо без променлива геметрия, кулера не ме притесняваше, ако е пробит от 406 все щях да намеря читав, скоростите не видях някой да се оплаква от тях.

 

Като цяло се бях насочил към Ситроен Джъмпи, Пежо Експерт с 1.9 ДТурбо мотора пътническа версия. По-слабичък, но доста по-безпроблемен въпреки, по-високия разход за дизел. Нещо такова между Бус и нормален Ван ни устройва напълно. Ако не изпадне читава такава, ще вземем един бензинов Еспейс 2.0 бензин поне им знам слабите места.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...