Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Мултиплата е трепач. Имах възможност да се повозя и да покарам такова чудо, направо се влюбих. Ако ми изпадне нещо по-сгодно ще го купя.

 

Ако си я купиш, няма да си много на почит в тая тема, което предполагам доста ще те затрудни, защото ще трябва да си го преместиш от единия в другия крачол. :)

 

Баси що глупости са се изписали в тая тема за 2 дена докато ме е нямало....

Link to comment
Share on other sites

Психаре вади парите, продава се в мобилето една 156 селеспийд за без пари. Ся ша диря линк. Ревизийка за 1к на мотора или малко отгоре и после само да й щракаш перата покрай руската гимназия.

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11278700216458412&f1=details&slink=3jg3w7

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Много си е хубаво. Новото Клио е по италиански дизайн (и не само то), те имаха огромни промени след ритнатата задница. :lol:

 

Клио РС в основната си цена е 46 900 лв с ДДС. :lol:  Ако накачиш всички допълнителни работи подминава 50 бона. :grin:

]

 

 

Клио за 50 бона??? Шшшш колегата за по-малко купи Пежо 508 бе.. тия газ ли са пили?

Multipla.jpg

 

Мултиплата е трепач. Имах възможност да се повозя и да покарам такова чудо, направо се влюбих. Ако ми изпадне нещо по-сгодно ще го купя.

W T F ?    Няма. Просто НЯМА по-грозен автомобил от този!

Link to comment
Share on other sites

Това са някви суперспортни коли, както каза злобила екзотики. Не ги карат много. :lol:

 

Разговарял съм с хора, които са имали Мултипла и са казвали, че са адски удобни. Какво имат предвид, идея си нямам иначе наистина са адски грозни.

 

Дедо, ти четеш от тук от там. Това е топ версията, има и Клио за много по-малко пари. Едва ли твоя колега си е взел 508 с всички възможни екстри и най-големия мотор от 66 113 лв. базова цена, което е със същата мощност с 4 коня повече от Клиото. Интересно, кое ли ще върви повече. :grin:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Аз като пенсионер предпочитам 4х4. Състезателите да си карат задното

Това беше за BMW фенс :)) Пък и колата не е точно пенсионерска :)

Link to comment
Share on other sites

По-добро 4Х4 от GT-R-а напоследък не съм виждал.

 

A най-доброто е онова дето е малко по-дълго такова, а ти си седиш отзад и си пиеш питието докато друг те вози :)

Link to comment
Share on other sites

508 е яката лимузина като нямаш пари.

Избор от 2 мотора... Айде без смешки - поне при пускането й бяха 2.

Това недоразумение е жалка история даже до е60 като го спреш. Колкото и да се самозаблуждаваш 508 се купува щото е евтино, а не щото е най-доброто в класа си.

 

50хил евро = е46 + стейдж 2 на HPF = 800кс и пари за бензин ум да ти зайде.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Това са някви суперспортни коли, както каза злобила екзотики. Не ги карат много. :lol:

Говорехме за дизайн и злобил-а каза, че Италианските коли били грозни.

Ето, тази не е екзотика. 16 000лв е.

 

0855301-b-alf.jpg

Link to comment
Share on other sites

ОК до тука имаме 2 секти - немските и по-специално БМВ евентуално съгласни и на ауди в лицето на host и zlobil и тези на италианските в лицето на DON_CHEFO и вече и на w00x :)

 

Аз съм от хората дето нищо не разбират и само гледам сеир...

 

ПС: Не казвам, че не бих си взел една 7ма серия или CLS по-скоро ако ги имах парите, даже тези биха ми били първи избор ама скоро не се очертава да ги гледам, още по-малко пък майбах - него само мога да го сънувам

Link to comment
Share on other sites

То така се почва :P

 

Ама ей го сега Чефо други не зачита. Иначе тези алфи и аз ги гледах... преди да им видя цената... 2но над тойотите бяха (говоря за нова). И хонда акорд ме кефеше много ама не като за 2но повече кинти...

 

A CLS-a пък колко ме кефи... ама 105 хилки без ДДСто... :)

 

------------------

 

В тоя ред на мисли защо е толкова евтино CLA-то? 60к е 4х4 варианта...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Говорехме за дизайн и злобил-а каза, че Италианските коли били грозни.

Ето, тази не е екзотика. 16 000лв е.

 

0855301-b-alf.jpg

 

ти до преди 2 седмици обясняваше как бмв 3-ка купе е върха на дизайна , купи алфата и рЕзко обърна в друга посока 

мен тая кола не ме кефи , никога не бих си купил алфа принципно или друга Италианска фурия , освен ако не е екзотика ..... там вече говорим за друг клас коли като цяло но масовите талянки не ги харесвам.

ОК до тука имаме 2 секти - немските и по-специално БМВ евентуално съгласни и на ауди в лицето на host и zlobil и тези на италианските в лицето на DON_CHEFO и вече и на w00x :)

 

Аз съм от хората дето нищо не разбират и само гледам сеир...

 

ПС: Не казвам, че не бих си взел една 7ма серия или CLS по-скоро ако ги имах парите, даже тези биха ми били първи избор ама скоро не се очертава да ги гледам, още по-малко пък майбах - него само мога да го сънувам

 

аз съм немски сектант

харесвам немски коли , другите като цяло не ми привличат вниманието , може да са много хубави коли но като цяло на могат да се сравняват като комплексни качества с немското трио.

 

 

ся сигурно ще наскачат да ми обясняват как рено/пежо и т.н. не отстъпват по нищо на бмв/ауди/мерцедес ама тва и малките деца знаят че не е вярно...... 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

И аз не съм сектант, и аз харесвам други коли, но не ги представям за неща които не са. Има си премиум марки има и "други" . Има и такива искащи да са премиум - инфинити. Има и екзотики - ферари, астън мартин, зонди и т.н. Има и бързи Рена-а, бързи Нисани, и бързи Шкоди... ама те са алтернативи на вече установили се класически концепции. Както Порше си е Порше и толкоз, много хора им искат дял от пазара ама не го дигат - включително и БМВ. Както каза един човек... БМВ правят от седана купе, а Порше от купето седан.

 

Но нека не бъркаме кое, кое е. 

 

_________________________________

И както и преди съм казвал, за мен един от най-добрите автомобили е Е-клас комби. Идеална концепция за мен.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

ти до преди 2 седмици обясняваше как бмв 3-ка купе е върха на дизайна , купи алфата и рЕзко обърна в друга посока 

мен тая кола не ме кефи , никога не бих си купил алфа принципно или друга Италианска фурия , освен ако не е екзотика ..... там вече говорим за друг клас коли като цяло но масовите талянки не ги харесвам.

Нещо се бъркаш. Никъде не съм го твърдял това. А и Брера-та винаги ми е харесвала. Още след първия път, когато я видях. Просто не ми е по възможностите, а и отзад могат да се возят само хора, които нямат крака.

Link to comment
Share on other sites

По-добро 4Х4 от GT-R-а напоследък не съм виждал.

 

Порше Панамера го отупва отма. Новото Ферари 4х4 е по-добра система. Общо взето не се превъзнасяй толкоз.

Link to comment
Share on other sites

И както и преди съм казвал, за мен един от най-добрите автомобили е Е-клас комби. Идеална концепция за мен.

Е класата също е яка, само че лимузината. Комбитата не ме кефят изобщо освен за работен автомобил.

 

Сега гледам Е-класата също е учудващо евтина въпреки, че е по-скъпа от CLA-то с поне 20к, гледам имат 4matic модел за 80 хилки... интересно... определено това е далече по-добре от инфинити-то за 100к... за съжаление все още не ми е по джоба (човек трябва да е оптимист обаче, един ден сигурно ще бъде) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...