Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Имам принципно различни разбирания за автмобили ;) не ми давай акъли моля ти се. 

 

Кола различна от е36 купе бих си взел ако е Суиф или Мини купър, но пак за тия пари. 

 

https://plus.google.com/u/0/105643993251313802283/posts/6Jz1difsNpf

 

_DSC0460.JPG _DSC0459.JPG _DSC0458.JPG

 

_DSC0458.JPG _DSC0456.JPG _DSC0455.JPG

 

_DSC0454.JPG _DSC0457.JPG

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За мен твоето "изправено" мислене е толкова релевантно, колкото това къв одеколон ползва човека подрязващ тревата на градинката срещу офиса ми. Моля ти се. Не се излагай.

 

Т'ва са си лични предпочитания. За мен нещо е хубаво, за тебе е гробник и обратното. Да се съгласим да не сме съгласни.

Link to comment
Share on other sites

Да ама нашата Селения не била като другата Селения. Определиха ми я като "да си купиш дънки Calvin Klein. Просто е модерно.

 

 

Не знаех, че било модерно. Честно казано от както имам фиат, карам само със Selenia Turbo Diesel. Точно като я взех, беше сменяно маслото с някакво безизвестно. Като дойде времето за следващата смяна и си сложих СелЯнИЙка, директно се усети как утихна тоя двигател :lol:

 

Но и ЛикиМоли и то ще ти свърши работа :) Слагай и да видим

Link to comment
Share on other sites

Не, просто си грешен. Т'ва е.

 

 

БТВ, като гледам тия снимки, почвам да си мисля, че си отишал и си я блъснал някъде другаде още 1 път, умишлено. Баси мамата.

Link to comment
Share on other sites

Кво не му харесвам?... ми тва и че жена ми не ще да го кара!??!?!

 

Аз съм грешен, ти си готЯн...всеки с косурите си Ваньо.

 

А , да... то аз ходя да я блъскам по 100пъти ...щото не си харесвах колата и исках да остана без кола и да си похабя нервите... нали... точно. Просто ламаринката от 1994г до ся все си е мислела, че ще я скраповат ама ... пусти акъл. 
И пак казвам. Становището и на майстора ми и на оня от БулИнс е, че роговете са закривени на една страна щото оная пача няма спирачен път. Ако беше спряла  или тръгнала да спира щях да имам удар само в една посока т.е. за мен при движение напред. А оная като не спира освен че я удрям за мен при движение напред, то и нейното движение по посока на дясно за мен е причината роговете да се усучат. Просот нямат такава якост на страничен удар, защото и целта им е да са яки при челен. Ама все тая вече.

 

__________________________________

Иван, за да ме разбереш и дори ти... Корсата, Ибизата и другите подобни няма да оставят шофьора на Х5 3,0д от летящ старт да се оглежда като пръднал заек в люцерна как другата кола с 3ма пасажери мъже в нея го е разпиляла на разтояние 1 светофар... капиш?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ти караше с 170 в населено място. Ти си за бесило. Не ми обяснявай кой къде си оставил.


Да го напиша ли по друг начин, за да може всички във форума да ме разберат правилно?

 

Това е автомобил! А не състезателна количка!!!

Link to comment
Share on other sites

WTF?

 

Ти иска возенето? Не съм предлагал аз?! Доколкото помня беше да се видело колко върви.

170 малко ме съмнява. Тва е за 4та. От колелото на панаира до кръстовището на Нева ако е било 170, след което и СПРЯХ на светещия червено светофар... Или колата ми върви много или гащите ти са с цвят шоколад та си видял 170 някъде.

Link to comment
Share on other sites

И 120 да е било.

 

Никога не съм искал да видя колко върви. Просто исках да видя що за чудо е.

 

Ти, както и всички сфитофарни състезатели, нямате място в картинката по пътищата.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютен факт за кучето. И съм съгласен, че нямам място в картинката по пътищата. И ако въпроса е принципен нямят място и водача дето ми предизвика катастрофата, водачите които не пускат мигачи, тия дето сменят ленти като за световно и прочие. Много материал има. 

120км/ч на булевард България (след като го преасфалтираха) си е винаги риск.

Link to comment
Share on other sites

Айде айде , всеки е нарушавал правилата.

Не е нужно да се правим на божи кравички.

 

 

Хост-е , ако имаш свободен двор почвай да я разкостваш и на части , тва с тия прехвърляния на инсталции и двигатели е по-голям филма от обръщането което в00кса мислеше да прави.

Имаш си понятие от коли , не си го набивай сам.

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Колата която карам е събирана от 2 коли - т.е. пак е ползвано само здравото шаси. Споко, знам филма имам пълно доверие на момчетата в сервиза.

 

Мен друго ми е криво. Да дам пак 4000 бона за одрана, натисната и неперфектна кола със същия или да набия моя мотор не ми е толквоа странно. Обаче да взема да правя купе с усукани рогове и да получа за 2-3 бона набити в него пак одрана, и очукана кола с никав вид не ми е приоритет.

 

Намерил съм си перфектно - буквално купе. Пребоядисано, идеално право, прекрасен цвят. В събота ще проуча в КАТ как да си оформя нещата. Ако не ми излиза сметката оставям тая да я правят в доверен сервиз на БулИнс да я изправят колкото могат и директно я пускам някой да я визма цялата за части ли ще я взима, за каране ли нз.

Въпроса е само да си изчакам оценката. Ако е добра и не ми достигат след нея до 1000лв да си направя едно ново хубаво купе ще се хвана и ще го направя.

 

___________________________

Оххх, как оглеждам едно 530д е60...  :popcorn-and-drink-smiley-emotic 265 кс, почти 600нютона след ремап... оххх.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

е60 е хубава кола

покарах близо 2 години такава ама чесно казано ми идва много чичакска , не се чувствам в нея.

 

кара ми се нещо 3хх , а4-ка и т.н. 

вчера даже гледах един а3 спортсбек 3.2 ама беше смазан от каране.

общо взето или а4 2.0Т ще е следващата или евентуално S4 B6 + ГИ

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Ахм, покриват ни се мненията. Мен честно казано след бая раздаване на газ вече усетих, че искам да си имам кола за яко газ - която освен power да е и мноого лека и мноого да спира - и да имам кола в която като седна вечер след шибания си, гнусен ден да се разложа в седалката, да си пусна музика (не много силно) и да не чувам въобще външния шум и спокойно да си пътувам. Щото в 90% от времето карам до и под ограниченията. Дори и мои познати които, често са се возили с мен първо са уплашени, че "карам бързо" и после осъзнават, че просто в колата ми като седнат усещането за скорост е друго, а като видят километража то стреклата не превишава 60км. 

Както каза един авер "просто при теб шума и усещането е друго, после като си засякох, че оказа, че аз карам по-бързо от теб в града с моята кола"... те така. 

Да не отварям дума как всички ме питаха "как си размаза БМВ"-то и никой не ми вярва, нищо и никакво ПТП беше и не е по моя вина. Просто всички си мислят, че карам като тях. 

И вече съм решил каквато и кола да реша да карам за напред й слагам видеорегистратор - къвто и да е, да има. Просто на ден преживявам поне по 2 фрапантни случая на галфони. Много е неудобно с телефона да ги записвам. А автомобила, който карам в момента не е мой и не мога да му бърникам по салона да слагам тва и онва.

Тъжното е, че същата седмица в която ме удариха почти си поръчах един регистратор, четвъртъка и петъка не трябваше да съм на работа ама просто ме извикаха до офиса и стана белята... явно така е било писано. Даже минах по друг маршрут за да не карам с тази същата кола която ме отнесе, защото забелязах, че шофьора е пълно дърво и въпреки това отново се пресякоха маршрутите на 2те коли и ме изпраска... съдбЪ.

Link to comment
Share on other sites

Иван, за да ме разбереш и дори ти... Корсата, Ибизата и другите подобни няма да оставят шофьора на Х5 3,0д от летящ старт да се оглежда като пръднал заек в люцерна как другата кола с 3ма пасажери мъже в нея го е разпиляла на разтояние 1 светофар... капиш?

 

Така си мислят повечето в България и после като видят как Клио 1-ка ги издухва като шушулка от зелен фасул и гледат все едно трима черни негъра са ги оправили едновременно. :grin: Даже единия от Х5-та викаше през прозореца, да чезваме с тоя дарак, че не може да се перчи. А Клиото не е с кой знае какъв мотор, 2.0 150 коня сток. Само едно ще ви кажа, не се лъжете по външния вид и марката, някой път са измамни.

 

Относно маслото на Ангел силно му препоръчвам Yacco, вносителя в Гагарин.

Link to comment
Share on other sites

Предполагах че ще репликираш.

Клио 1 е тотален дарак вътре. Съгласни?
Новото Клио тазгодишното е с приятна визия, приятен интериор... ама просто не е за мен. За да изкарам от този автомобил същото като от моя, еми трябва да гледам Rs версията (мисля че така е водеха). Ама там за какви пари идея реч? И като си свалиш прозореца чуваш... кухненски уред.
Може и Меган купе 150/163кс мисля имаха мотор. Изхвърлям всичко от вътре и готово. И пак като го видя спряно пред нас и вътре какво е и свършва размисъл.
И Ксара купе имаше с такъв мотор пак същото.
Вече ако говорим просто за перформанс за без пари и без никав види и удобства... CRX. Ревизия на мотора и си ти. Хем и разхода е добър като не го пържиш.

Просто въпроса е кой какво търси и Иван го знае просто се ебава.

 

________________________

И не казвам, че са лоши коли... не са за мен просто.

 

Аз си харесвам такива дараци > 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Клио1 и на мен ми е ужастно грозно вътре, Клио 2 пък изобщо не ме кефи, ама там имат заводско 2.0 172 коня мотор и върви доста прилично, та бих прежалил визията в някаква степен.

 

Новото Клио 3 поне за мен и вътре и вън изглежда страхотно. Ако си по-дълъг зад теб тея трябва да са без крака..... На Рено събора му правих тестдрайв, ама беше с малък мотор 1.5 ДЦИ 90 коня и хич не ми харесваше турбо дупката. РС версията нямаше номера и не можах да я карам, то беше и с типтроник, ама и цената беше бая солидна за Клио. Само фен на марката би си го купил според мен.

 

Там карах и новото Туинго РС ама то е атмосферка, реагира точно като моя кошник. Трябва да подминеш 3000 оборота и тогава все едно те ритват отзад, не ми допадна особенно. Хареса ми вътре как е.

 

Карах и Меган РС. Там вече е друга бира, когато да смачкаш газта излита. Просто уникална кола, върви чудесно, кофти е че тоя мотор го няма на хечбек, тогава щеше да е цункана работа.

 

П.П. Мегана по борд с всичкото ръчкане, дето му се изредиха даваше 8.8 разход бензин, което ме учуди. Дори тоя от Рено казваше, че би трябвало повече да хапва при това натискане, дето му правиха всички щото не е тяхна кола.

 

П.П.2 Взех, че послъгах малко. Клиото било 75 коня. Хей това карах http://www.cars.bg/c348261 . Мегана и другото Клио са ги продали и ги няма вече в карса.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

2013-Renault-Clio-4-front.jpg

 

Еми сори ама не е грозно.

 

Ся, вЕрно, че в клуб Алфисти ако не е италианско и произведено от Фиат груп начин е горзно ама Клиото е симпатяга.

 

____________________________

И това го казвам като човек готов да си сложи такъв фар на колата  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

319ae0a569972112.jpg

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...