Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Не знам какво става с тях , мрежата не ми е в списъка с разрешените .

Сложих си малко по-стари драйвери и проблема се оправи .

Защо не се сложи една добра античийт система и всичко ще се оправи ... няма да има нужда от такива забрани .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам проблем, с XP 64bit и 4г рам цс-а не тръгва(дава някакъв error свързан с рама -15MB avaibale) - налага се да махам 2плочки по 1г, някакво решение има ли този проблем

Link to comment
Share on other sites

Нкой дали не знае какво става със сърварите на Евроком. По-точно ме интересува cs3 :) . Във форума на play.evrocom.net е безсмислено да се търси отговор, то онова там на нищо не прилича. Поне тук някой може да сподели.

Link to comment
Share on other sites

Нкой дали не знае какво става със сърварите на Евроком. По-точно ме интересува cs3 :) . Във форума на play.evrocom.net е безсмислено да се търси отговор, то онова там на нищо не прилича. Поне тук някой може да сподели.

Сървърите в момента са пуснати, ама пак са забранили мрежите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сървърите в момента са пуснати, ама пак са забранили мрежите :lol:

Мда, интересно. От две-три седмици ги няма, а ся като питах и се появиха. Дали някой не ми е прочел мнението и се сетил да ги пусне :P .

Се тая. Утре най-накрая ще поиграя на някоя по-интерена карта в cs3.

Link to comment
Share on other sites

Kak moga da razbera dali mi e bannato IP-to,6toto sq kato iskam da vlezna taman vliza i me izhvarlq i pi6e-REASON:Could not complete conection attempt!Ili ne6to ot toq sort!

6toto neznam da sum bannvan!Mersi predvaritelno :confused

Link to comment
Share on other sites

Kak moga da razbera dali mi e bannato IP-to,6toto sq kato iskam da vlezna taman vliza i me izhvarlq i pi6e-REASON:Could not complete conection attempt!Ili ne6to ot toq sort!

6toto neznam da sum bannvan!Mersi predvaritelno :confused

Малоумният админ забрани пак всиччки мрежи, щото го мързи да сложи един античийт и 2-3ма нормални админа в сървърите. Възможно е и твоята мрежа да е забранена :)

Link to comment
Share on other sites

Не че го мързи , просто трябва да се направи пакет от плъгини , който да е изгоден за слагане на сърварите .

Еми ...

High Ping Kicker

sXe (същото като Cheating Death и се обновява)

AMX 0.9.9

и сърварите са готови .

Ама няма кой да го направи явно или той не разбира много от тея програмки .

п.п. Преди всеки изпозваше чиитинг дет , а сега има същата прграма ама само някой сървари е ползват .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Трагедия. Сървъра cs3 на Евроком са го направили за 1.6. Както и друг път съм споменавал това е сървъра с най-яките карти. По-добре да бяха махнали cs2.

Ако някой, който се занимава със сървърите чете това го моля да върне cs3 за CS1.5.

Link to comment
Share on other sites

Просто е време да се махнат сървърите на 1.5. :) Играта остаря прекалено много, вече масово се играе 1.6 от години насам, даже вече на места (USA, Canada) започнаха да играят Source. :)

Link to comment
Share on other sites

Просто е време да се махнат сървърите на 1.5. :) Играта остаря прекалено много, вече масово се играе 1.6 от години насам, даже вече на места (USA, Canada) започнаха да играят Source. :)

Докато има хора и фенове, които я играят няма нужда да се маха. А те са доста. Не разбирам защо толкова много им пречи 1.5 на някои хора. За мен 1.6 е по-калпава, а Source е доста различна.

Link to comment
Share on other sites

Докато има хора и фенове, които я играят няма нужда да се маха. А те са доста. Не разбирам защо толкова много им пречи 1.5 на някои хора. За мен 1.6 е по-калпава, а Source е доста различна.

 

Какви хора ?? Аз не съм виждал сървърите пълни от месеци, преди по залите имаше поне 2ма които да играят 1.5, а сега неможеш да видиш никой. Играта умря и то си личи. Нямам какво да спорим, играй си 1.5, игра която никога повече няма да се играе на професионално ниво. :)

Link to comment
Share on other sites

Какви хора ?? Аз не съм виждал сървърите пълни от месеци, преди по залите имаше поне 2ма които да играят 1.5, а сега неможеш да видиш никой. Играта умря и то си личи. Нямам какво да спорим, играй си 1.5, игра която никога повече няма да се играе на професионално ниво. :)

Ами на мен не ми трябва 32/32, даже предпочитам да не е така. Иначе хора си има. Например тук.

А аз засега не съм замислил да ставам професионалист, и си пукам 1.5 за кеф :D .

 

А да забравих. Още една огромна причина да не мина на 1.6, е че досега не съм открил свястен сървър с някво разнообразе в картите. Стига с тея dust, aztec и inferno

Link to comment
Share on other sites

Наистина , защо пускат само дъстове и се оплакват след това ?

Има толкова хубави карти , които заслужават да са всеки ден играни поне по пет пъти !

Аз мисля да се ориентирам към сурс , но пък няма много нашенски сървари .

п.п. Ето и евроком нямат такива .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Искам да попитам, тъй като не съм играл CS от бая годинипък наскоро се зарибих по 1.6, та въпроса ми е какви команди се пишеха в конзолата, в смисъл по-популярните дет по-принцип си ги правиш кат влезнеш спомням си едисствено gl_spiteblind 0 и тва е... А и има ли някъде където са описани всички команди в конзолата ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Хора, само при мен ли има проблем при зараждането на играта директно се затваря и не тръгва.С Виста съм. Да не е от нея? Говоря за 1.6 версията.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Хей, има ли още хора дето е играят ?

Еврокомските сървъри вече отново работят и са по добри от всякога, сменени са им ип-тата както следва:

evrocom.Deathmath.1000FPS : 89.215.75.57

evrocom.Classic.1000FPS : 89.215.79.99

evrocom.Aim.1000FPS : 89.215.75.52

evrocom.5vs5.1000FPS : 89.215.72.222

айде идвайте да ги напълним :)

Link to comment
Share on other sites

За последно в тея сървъри беше пълно с лапета играещи с по 4 хака и комплексирани админи. Какъв е смисъла?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...