Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

Ми херцовете са добре ако са повече .

За фпс-то ако картата позволява много , а то по подразбиране е малко ще трябва да се въведе команда в конзолата за повече .

Иначе няма полза ... има само в контролния панел на видео картата .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

fps-то винаги е по-добре да ти е 100 а не 60.Причината е че някой карти са по лагави от други и да кажем ако се играе няква по наситена с детайли карта на тия дето играят с 60 fps ще започнат да усещат лаг докато тия с 100 fps няма да усетат нищо.А и незнам ти дали си jumper но за bunnyhop,longjump и т.н колкото повече fps толкоз по-добре

Link to comment
Share on other sites

Ми херцовете са добре ако са повече .

За фпс-то ако картата позволява много , а то по подразбиране е малко ще трябва да се въведе команда в конзолата за повече .

Иначе няма полза ... има само в контролния панел на видео картата .

:laughing:

Ами, аз ги правя 100 ама се прецаква графиката (не че е нетърпимо). Обаче ако няма смисъл ще ги върна 60.

fps-то винаги е по-добре да ти е 100 а не 60.Причината е че някой карти са по лагави от други и да кажем ако се играе няква по наситена с детайли карта на тия дето играят с 60 fps ще започнат да усещат лаг докато тия с 100 fps няма да усетат нищо.А и незнам ти дали си jumper но за bunnyhop,longjump и т.н колкото повече fps толкоз по-добре

За кои карти става въпрос?

Не съм jumper, ама това longjump да не е да правиш по-дълги скоци? И как се прави?

Link to comment
Share on other sites

Някой беше казал , че се получава такива бъгове , защото играта е правена пет за четири и има много грешки , но това малко ме съмнява .

Друг се беше изказал , че 100 не е кръгло число и трябвало да бъде 64 или 128 за да работи както трябва .

Аз смятам сега , че играта просто не се обновява за да използва новите функции на видео картите и като цяло новите видео карти и се получават такива неща .

Просто си карай както е било по-добре , увеличи херцовете на монитора и влезни в контрол панела ... там си нагласи дадената апликация да работи с голяма скорост .

:)

Link to comment
Share on other sites

Мойте драйвъри са с новия контрол панел и няма Refresh Rate Overrides. Обаче го написах в google и намерих една програма (RefreshForce), която върши същата работа и вече играя на 85Hz, така че благодаря за помоща.

А тези команди които си написал за какво са? От тях знам само fps_max и net_graph.

 

 

 

Сега на 85Hz на 100 FPS тея дефекти в графиката май ги няма или ако ги има са почти незабележими. Освен това на 85 е много по-приятно за окото. Все едно играя друга игра.

Link to comment
Share on other sites

На мен винаги ми е приятно да играя класическите сървари , без много модификации , освен статистиката може би и звуците , но да не е с топ 100 , защото много хакери се навъждат да се запишат .

Това си е играта и това играя .

За модата не ми пука ... то иначе ги има всякакви .

:)

Link to comment
Share on other sites

За кои карти става въпрос?

Не съм jumper, ама това longjump да не е да правиш по-дълги скоци? И как се прави?

 

да longjump е дълъг скок.Един обикновен скос с нож е 215 units.Един добър longjump може да достигне 255.Има и друга техника с която може 271(cj-countjump) да се скочи,но за да ги направиш тия неща се иска мнооооооооооооооооооогооо много тренировки.Аз вече от 1-2 години се занимавам с jump и скачам 251.8 longjump и 256 cj.Нагледно 250 не е толкова много,но на практика е съвсем друга историята.Няма да повярваш по какви места човек може да се качи из стандартните карти :wacko: .Също jump-енето те научава на толкоз много бъгове че свят ще ти се завие.Ще дам само няколко примера-edgebug( скачаш от каквата и да е височина и трябва да нацелиш точно края на ръба на няква повърхност и няма да земе нито капка кръв като се приземиш),jumpbug(същото като edge но става навсякъде) ladderbug( катериш стълби два пъти по-бързо от нормално и на върха на стълбата изскачаш доста нависоко.) bunnyhop ( поредица от скоци комбинирани с зиг заг движение.Ставаш по труден за целене и освен това се движеш малко по-бързо от другите докато bhop-ваш) crouchbug ( това е за бягане без да издаваш шум).Има още,но ми писна да пиша. :) .

Link to comment
Share on other sites

А тези команди които си написал за какво са? От тях знам само fps_max и net_graph.

Напиши ги няма да ти навредят на цс-а ^^ сега не ми се обяснява както точно правят, но са важни особено 3те команди за рейтовете.

Link to comment
Share on other sites

кажете ми някви други сървири, че тея еврокомските са просто ужасни. като добавим и малоумните админи, които са ме баннали, защото "играя с хак", а аз през живота си не съм пускал хак (даже не знам как се пуска и от де се сваля) просто всичко става идеално. то това не се случва за първи път, така че са просто смешни всичките ламери, които играят в тея сървъри :(

Link to comment
Share on other sites

Ами виж..и мен одеве ме баннаха, защото и аз "уж хакер", но не от еврокомските, ами от друг БГ сървър.Аз търся предимно да са с добра скорост и повечето от тях са БГ. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами виж..и мен одеве ме баннаха, защото и аз "уж хакер", но не от еврокомските, ами от друг БГ сървър.Аз търся предимно да са с добра скорост и повечето от тях са БГ. :)

значи "умните" админи не са само в нашите сервери. ми то като можеш да играеш и веднага те обявяват за чийтър :angry1 а аз реално не съм играл контра от 3-4 години, а ако бях добър колкото преди значи никъде нямаше да ме пускат да вляза :lol: добре че съм на бтк с динамично ип та ми трябва само рестарт на модема :D

Link to comment
Share on other sites

Някой помни ли как се казваше онази карта, където действието се развива в детска стая с компютър, а всички са малки като мишки и се навират по шкафовете? :)

Link to comment
Share on other sites

Някой помни ли как се казваше онази карта, където действието се развива в детска стая с компютър, а всички са малки като мишки и се навират по шкафовете? :)

mice_final ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ново 20 от админите в play.ek.net много мрежи са баннати включително и BTC, така че бая хора остават без цс. жалко, че не познавам никой от оня форум да та обсъдим нещата :(

Link to comment
Share on other sites

ново 20 от админите в play.ek.net много мрежи са баннати включително и BTC, така че бая хора остават без цс. жалко, че не познавам никой от оня форум да та обсъдим нещата :(

И преди имаше забранени мрежи, просто около година нямаше забранени мрежи. Само 2-3-ма могат да го направят това нещо и да ти кажа, че никой от действащите администратори или бившите на сървърите не могат. Искат се доста повече права от това просто да си админ в play-я.

Link to comment
Share on other sites

И преди имаше забранени мрежи, просто около година нямаше забранени мрежи. Само 2-3-ма могат да го направят това нещо и да ти кажа, че никой от действащите администратори или бившите на сървърите не могат. Искат се доста повече права от това просто да си админ в play-я.

визирам администраторите, които поддържат сървърите, а не админите в play-я!

Link to comment
Share on other sites

Мрежата на гроуп9 е разрешена , но на клона в Крумово не е .

Писах и сега чакам адекватен отговор на молбата ми .

Практиката да се забраняват цели мрежи не е хубава .

Трябва да се забраняват мрежите на хората , които имат динамични айпита .

Между другото това е точният замисъл на тези действия , но те почнаха да забраняват мрежи без причина .

:)

Link to comment
Share on other sites

Докато в тези ек сървъри не се въведе свястна anti-cheat програмка за да влезеш ще са винаги пълни с 13-14 годишни които са успели някакси да пуснат speed или aim и се радват, че са нещо повече от всички други .... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе не ги знам , сега си има доста добри анти чиит системи , ама проблема е там , че пак трябват добри админи .

Аз питах за разрешаване на мойта мрежа , но едва ли някой ще се сети да ми помогне .

Както и да е , това с мрежите не е лошо , но по подразбиране всички мрежи са забранени освен разрешените , което е гадно .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

абе то преди време имаше някъв CD що са го махнали не знам :wacko: а админите са много зле и тея плея и тези, които поддържат сървърите в това се убедих след последната изцепка с мрежите :/

Link to comment
Share on other sites

Еми ЦД-то вече не се поддържа и не работи с новите драйвери на нвидиа , за това го махнаха ... иначе има нова дето е копие на тая античиит и си работи добре .

Link to comment
Share on other sites

Имам малък проблем с играта .

Нямам лаг и фпс-то си е добре , пробвах всякакви настройки , но като играя продължава да се усеща леко насичане като се срещна с някой и започна да стрелям , но фпсто не пада .

Преди нямаше такова нещо , сега съм с най-новите драйвери за видеото и комодо фаеруол + ка антивирус с 169 версия на драйверите .

От когато ги сложих тея неща се получи такова насичане (гледам да сменя драйверите) и не знам от къде идва .

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...