Jump to content
BulForum.com

Mafia 2


Lil Scrappy

Recommended Posts

Ааа. Извинявай. Не видях, че е за PS3. Иначе изчерпаното количество е до утре.

 

Колкото за английския амазон, ще получат доставка скоро най-вероятно. Няма къде да ходят.

 

Едит: Available for pre-order. This item will be released on 27 Aug 2010.

Тя Collector's Edition не е излезла още бе приятелю. Имай търпение. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Е как като в щатите си я поръчват хората от маса време като гледам... Как да е - ще отложа тогава с няколко дни нещата там

Link to comment
Share on other sites

Е в Европа сроковете са други. Трябва да пристигнат количествата и да се разпределят навсякъде, за да се пуснат на една дата. Предполагам, че до седмица трябва да излезе Collector's Edition за PC в английския амазон.

Link to comment
Share on other sites

Странна работа да го няма предварително - видях че Амазон САЩ приемат поръчки за Макс Пейн 3 - за края на март 2011 laughing.gif

 

До няколко дни ако го няма го поръчвам оттам - нямам намерение да изпускам. Бройките са ограничени мисля.

 

В ebay също я има както и доставка до Българияtounge.gif

 

Линк веднага да видя цената? pirate.gif

 

Не виждам доставки до БГ - версия РС е само за САЩ

Link to comment
Share on other sites

 

Хвърлих им око - реалната цена е 70$. Тия освен че ти искат нагло към 100$ имаш и към 35$ шипинг от ... Австралия. Така че това са разни небивалици, един вид - не, мерси ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Превъртях е най накрая... Истински дзвер е играта,но просто колкото и да си кривя душата,жаждата на говедата за пари ще я убият... 10 часа gametime... Сега ще адват DLC-та със сигурност,защото просто няма как да завърши така играта,но кога и как... Има 2 странични мисии в цялата игра -.- Да помогнеш на 1 курва при 1 катастрофа и на една друга да си оправи двигателя :D Просот ако не бях играл 1-цата щях да и дам 10/10 сигурно,но като знам какво бижу беше тя няма как да и дам повече от 8.5-9 MAX :X Просто играта стои някак недовършена,толкова красив и голям град и някак просто нямаше нужда да го раазглеждам,защото уж отворения свят си остава доста "затворен".

 

Което ми напомня - ще си сваля 1цата пак да си е врътна и да си припомня и историята :D

 

 

П.С. Интересно е,че някой мисии имат няколко начина на минаване.. Примерно онази с обира за газовите купони има начин да не се пуска алармата... Или пък на онази в която трябва да се скриете с старчето от Хенри в къщата има начин да не ви намери,но така и не разбрах как... Под леглото и в шкафа веднага ме намери,а в банята ме застреля :D

Link to comment
Share on other sites

Абе защо няма възможност за 2-3 профила в тая игра?Аз стигнах до 6-ти чаптър...брат ми явно е цъкнал New Game и сега като искам да си пусна аз пак от 6-та част ми казва,че ако го направя прогреса по-напред ще се изтрие...Много гадно-сега тряа го чакам него да я превърти,за да играя аз :D

Link to comment
Share on other sites

Еййй няма такава тъпотия. Така ги комерсиализираха игрите, че чак се оляха. Стигнах до 13 глава и я спрях. СВРЪХ праволинейна, няма на един милиметър къде да се отклониш от историята, направо си беш екато един филм. Е ок де ама аз ако искам да гледам филм ще си пусна филм, искам да играя стойностни игри. Ама сами сме си виновни с тва пиратство......Айде да излиза The Witcher 2 вече.....

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая и аз я врътнах. Прекалено много са плюсовете, затова ще напиша минусите:

1. Малко кратка ми дойде, не съм отброявал времето с хронометър, но не беше много;

2. Недовършен край (ясно е, че ще има DLC-та), за сметка на първата, където завършекът беше феноменален;

3. По-слаба история от единицата;

4. Няма free ride, но доколкото разбрах има някъв пач...

 

И видяхте ли сега кой очисти Томи от първата Мафия :), 14 чаптър си беше направо убийствен. :)

И кое радио слушахте по принцип :), аз пусках Делта.

Link to comment
Share on other sites

Като заклет фен на Мафиа и общо взето всички мафиотски игри/филми, не съм доволен от играта. По-точно съм недоволен. Няма транспорт, не може да се плува, недостатъчно облекло на героя, малко оръжия, малко мисии, няма free ride, малък град. Трябваше да се влиза в повечето сгради, да можеш да си разполагаш мг42-то, да можеш да прибираш трупове в колите, да си викаш банда с теб, да си викаш такси, да използваш метрото. Като цяло не е лоша и и давам 6, но като я сравним с първата първата взима 12.

Link to comment
Share on other sites

В редките случаи когато не трябваше да возя някой някъде и имах възможност да обиколя магазините много ме изкефи факта,че може да убиеш продавача и да си крадеш дрехи :D .Ноо определено трябваше да ходиш и сам да взимаш мисии,че тая праволинейност наистина е в повече

Link to comment
Share on other sites

Бахти, вече е 30-ти, Амазон още не предлагат Colector's Еdition за PC! Как може човек да си го поръча да го е*а?!? Още ден два и поръчвам в Америка angry1.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

След като върна заема на онзи от 27500 става ли нещо, защото ми дава черен екран и горе как плочата зарежда... ? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Я кажете какво да правя, 10 мин. чакам и нищо не става. С фикснатия крак на SKIDROW съм.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете какво да правя, 10 мин. чакам и нищо не става. С фикснатия крак на SKIDROW съм.

 

Аз ползвам това - MAFiA.2.2010.CLONEDVD.PC-ELiTE - и както вече казах работи отлично от начало до край. С правилния крак (назад сме казали кой е) най-много да те метне 2-3 пъти от играта.

 

За Скидроу се чуха много оплаквания и не се очудвам, че вероятно е засран. Виждам там имаше някакъв фикс май... уж... Би било много тъпо да ти казвам какъв е края.

Link to comment
Share on other sites

За Скидроу се чуха много оплаквания и не се очудвам, че вероятно е засран. Вижда там имаше някакъв фикс май... уж... Би било много тъпо да ти казвам какъв е края.

Аз я превърях с първоначалният крак на скидроу и 1 път не ме изхвърли играта.

Друг въпрос е, че играта не може да се каже, че си струва особено много времето. Добре че е кратка, че да не доскучае. 5.5/10 ми се вижда реална оценка. Ако трябва да направя класация бих подредил игите така:

1. Godfather (2та част на играта е пародия и изобщо не я броя)

2. Mafia

3. GTA series

4. Mafia 2

Това, разбира се, е мое лично мнение.

@Fibaman, виж си драйвърите, Директх-са и физиката. А... и увери се, че си сложил крака на правилното място. Сега видях, че се оплакваш на 10ти чаптър. Виж дали файла не е прецакан. По възможност преинсталирай играта, като си запазиш сейвовете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...