Jump to content
BulForum.com

Mafia 2


Lil Scrappy

Recommended Posts

Mafia 2

 

mafia_2_pc_pbox.jpg

 

*Homepages: Link

*Publisher: Take-Two Interactive

*Genre: Historic Action Adventure

*Release Date: TBA

*Trailers, Game-Play: Click Here, Mafia 2 E3 Gameplay Footage

*Also On: Xbox 360, PS3 and PC

 

Анонс на Mafia 2 (PCMania)

Take 2 Games най-накрая анонсираха разработката на Mafia 2 - продължението на мафиотската игра на Illusion Softworks, за което се заговори още през 2003 г. Тo отново ще ни потопи в един огромен жив град от 40-те, 50-те години и ще ни превърне в истински, безцеремонни мафиоти. Нейният сайт е онлайн и на него са качени първите пет скрийншота от играта. Авторите обещават "wow" факторът във визуално отношение да бъде изключително висок. Каквато и да съществена информация за геймплея обаче на този етап все още не е изнесена.

Screenshot:

Gamespot, IGN

 

Незнам за вас но аз имам големи очаквания от тази игра първата част беше невероятна

по всичко личи че и 2-рата ще е хитова

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Сериозно ли ще има 2ка.

Тая геймка повече ме кефеше и от ГТА :D :D

Чакам с нетърпение

Лична оценка на 1цата 9/10 :)

 

едит: Надявам се графиката (не се съмнявам) отново да е революция за времето си. Скрийновете са направо луди...

Link to comment
Share on other sites

Дай боже това да не е някоя от поредните флашиви тревоги...

Колко години чакаме, колко години се надяваме.....

Мафия завладя навремето всички с уникалната си атмосфера и настроение, прекрасно изпипания сюжет и невероятните графични висини, които постигна с минимални изисквания към хардуеъра.

Младият чешки екип написа страница в историята на игрите през онези години. Уникално постижение със смешен бюджет.

Поне 4-5 пъти с удоволствие съм изигравал цялата единица, а 2 години фрийрайда ми е била играта за разпускане в офиса...

Дано не ни подведат този път отново...

Link to comment
Share on other sites

Е-Е-Е тая новина ме зарадва супер много.. Просто тая игра я обожавах :love :love :love .. толкова време съм прекарвал пред нея че.... направо съм се забравял....дано просто дано 2-ката е толкова яко колкото първата част че пак да има заседяване... че чак пускане на корени пред пц-то.... и да се надяваме че скоро ще излезе :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Една от любимите ми игри. Още от както я превъртях чакам втора част, а докато излезна първа чаках пак с толкова много желание, че... изобщо играта е невероятна. Очаквам още повече от тази втора част. И още един прекрасен саундтрак :)

Link to comment
Share on other sites

Няма начин играта ще е върха

остава ни само да чакаме повече инфо около нея шотове и видеота с гейм-плея на това тъй очаквано заглавие

и поради тази причина смятам да си сваля The Godfather да е изиграя на Х360

че след тази новина за Mafia 2 ми се играе нещо от този жанр

Link to comment
Share on other sites

Брей, брей. Значи наистиа ще има втора част от играта наредила се в личният ми топ 3. Много не ме радва периода, в който ще се развива действието. Не ме кефят таратайките от 50-те, ама предполагам, че Мафията ще ме накара да ги заобичам. Иначе да не се радваме още. Може да я видим и за Коледа 2008.

Как мислите, дали главният герой е същия? Бях чел, преди време, че във втората част ще стане ясно, че това която става на края на първата е сън. И съоветно това ще е продължение на "приключенята" на Том. Но това е само един от малкото слухове относно играта.

Графиката е ясно, че ще е убиец. За геймплея е рано да се говори, но едва ли ще бледнее.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Първата част наистина беше шедьовър, във всяко едно отношение :beerchug вчера четох ревюта за ГТА4, но дори и тя ще бледнее пред втората част на MAFIA.Наистина много обещаващи игри се анонсираха в последните месеци, остава ни само да чакаме и да събираме пари за ъпгрейди :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
http://www.gametrailers.com/player/24386.html <--- Ето го и трейлъра. Играта наистина ще е феноменална или поне така се надявам. Щом първата част ме грабна миналото лято толкова години след появаването й значи играта наистина е била изключително силна. Надявам се идеята да е доразвита с умикална графика и нови интересни мисии. Тогава играта ще е добра, ако се впуснат в нови измишльотини ще я усерат. Чесно казано и мен ме дразниха таратайките, които са толкова грозни и мудни, но няма как. Всичко трябва да е атмосферата. :)
Link to comment
Share on other sites

В wikipedia пише, че играта ще излиза през 2009 г. но дали в началото или края... и дали няма да я забавят?

Тая игра чешка ли е? Щото се разработва от 2K Czech.

 

Първата част ми е сред трите любими игри. Дано не прецакат втората. Аз вече повече от година съм играл само една нова игра, която ме е грабнала и не ми е омръзнала до края - FlatOut 2. И Half-Life 2 Episode 2 заслужава малко уважение.

Link to comment
Share on other sites

http://arenabg.com/details.php?id=fa4bc581...647fb0476a5809d

 

Aбе не съм чел за кво става въпрос, но ми намирисва на фейк...точно преди 10 сек. го видях... :bgrin:

 

едит:

The beta version has a few bugs but it\'s playable and you get a good idea of what the full game will be like.

[NUKED]Reasons :
Bugs like :

- Not starting the game
- No crack or serial
- No gameplay[/NUKE]

:lol: .zix :lol: как се хванах без да погледна си тръгнах да го свалям. 100% е фейк, сори за коментара.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Стига си ме дразнил бе момче :devil

 

---------------------

 

And considering that most of the original Mafia team is reportedly working on the sequel, fans of the first game can expect the same level of storytelling and attention to detail

 

---------------------

 

Направо отсега започва душевната мастурбация :punk

Link to comment
Share on other sites

От чешко списание:

 

- There will be about 80 different car models in Mafia 2

- The game has been in development for almost 5 years, or "almost as long as it took Bunige to release three Halo-games".

- The animations iin the game are incredible. There are 122 different animationsspots in every humans face.

- The plan is not to be in the shadow of GTA 4. They're going to revolutionize the genre. "Our game is serious".

- "This is a playable movie. A playable, interactive gangterflick, a linear game, extremely storyheavy and with a more serious and mature tone than any other game in the genre. Including the first Mafia.

- 2K Czech thinks that all more games are focusing on the scale of the gamingworld. The bigger the better. 2K Czech however, is going the opposite way, by making Mafia 2 70% of the first game's area.

- The Graphic Engine that is running Mafia 2 has taken nearly 5 years to develop. The details in the game are on the same level as Crysis.

- The Story is centered around Vitor Scarletta. Home from the war, where he got hurt badly, and with not that much money, he and his friend Jerry Barbaro goes on a crime spree. Before Vitor knows what happened, he is doing work for one of the city's Mob-families.

- Empire City is modeled after New York and San Fransisco.

- It is mentioned far to many times to say, that Mafia 2 is looking absolutely stunning

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Така и така я споменахме в темата за ГТА, а и одеве търсех допълнително инфо..

 

Mentioned Features

 

1. Readable newspapers to learn about recent news between 1945 and the early '50s.

2. A completely open-ended game map of 10 square miles. No restrictions are included from the start of the game.

3. Cars will play a central role, based on models of the time, and changing with the era.

4. Laws, including traffic, must be obeyed, but the police interaction will be toned down compared to the original.

5. Although fictional, Empire City will feature familiar sights such as the Brooklyn Bridge and the Empire State Building.

6. The player can get "very high" in the city, adding a possible vertical element.

7. The player will be able to buy a home where they can store gear and use as a home base.

8. Restaurants will be accessible to buy food and drinks to increase health.

9. Stolen cars can now be upgraded at the "Empire Automobile Shop"; engines can be replaced, cars can be resprayed, and interior can be refitted, to name a few.

10. Things such as sink faucets, switches, bottles, and chairs will all be interactive, as well as radios that the player can turn on to hear a few licensed period tunes.

11. Cars can suffer panel damage, get dirty and explode. They can also run out of fuel.

12. NPCs will smoke, read newspapers, and wait for buses, while homeless people search through nearby garbage bins.

13. Interacting with objects in the environment involves two action buttons- a standard and a "violent" option- used in context-sensitive situations.

14. A map will be included as in the original, to simplify navigation.

15. The checkpoint system has been completely overhauled.

16. Gyms will be accessible to unlock new combos and fighting styles.

17. As seen in screenshots, Vito will be able to hail taxi cabs and they will take him wherever he wants.

18. Trunks can open, and weapons and bodies may be stashed there.

19. The player will own their own car that can even be customized with a personal license plate.

Link to comment
Share on other sites

Няма спор, реалистичността ще на най-високо ниво. Това прави Мафия най-добрата :punk

Дано успея да спестя стинки, за ново РС, докато излезе че тая щайга не е ъпгрейдвана от 3 години... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оффф и аз ще трябва доста до подобрявам моя комп ако искам да я играя но със сихурност играта ще е лудница

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

мм аз така и не врътнах единицата ся ще я сваля да поразцъквам като имам време. А някой някфо ново инфо да знае за нея, кога ще излезе за PS3,PC нови шотове ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

http://www.gametrailers.com/player/43635.html

the trailer is not CG. it is in-game, and what you see is what you can expect when you play through the game.
actually, some of that is gameplay footage. some of the footage comes from cut scenes, but those are again rendered in game. not a single frame of this is CG, and much of the action is actual gameplay -- as in what you do in the game.

 

you can expect for the game to look like this as you are playing it.

http://forums.2kgames.com/forums/showpost....mp;postcount=33

http://forums.2kgames.com/forums/showpost....mp;postcount=58

Link to comment
Share on other sites

Играта изглежда обещаващо!Определено ще е много,много добра конкуренция на GTA IV.И в крайна сметка някой има ли инфо кога излиза??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...