Jump to content
BulForum.com

Mafia 2


Lil Scrappy

Recommended Posts

Организирах поръчката на COLLECTOR'S EDITION. Ха да видим как ще се получи ph34r.gif

Защо препираш толкова да се ръсиш за игра, която има 10-11 часа геймтайм, никакъв мултиплейър и е МНОГО под очакванията на феновете на единицата?

 

За играта... превъртях я на hard. Не е трудна. Единственото, което ми хареса беше добрия геймплей, лесното управление и много добре измисленото криене зад стени и промъкване. Толкова много минуси има, че не знам от къде да започна.

 

- Почти двойно по-кратка история от първата част.

- Много слаба история. В началото добре тръгна, но след това се осра много, след затвора.

- Глупави и слаби куки, дори на hard.

- Двойно по-малък град от единицата, което е просто необяснимо.

- Никакви странични мисии.

- Плейбоя не изчука дори една пичка...

- Като завива не включва мигач ( на първата го прави )

- Малоумни AI-та на пешеходците и колите, като за нова игра

- Не можеш да купуваш апартаменти, фирми... нищо

- Никаква динамика и разнообразие.

- Безсмъртност... все едно играя call of duty. на мисия изяждам по няколко пълнитела, а вечерта спа кат новороден.

 

Според мен историята е такава... Нахвърлили са набързо играта с комерсиална цел, благодарение на очакването на феновете и апокалиптичният успех на първата. Поне ние - пиратите им го натриваме доволно, така че сме квит.

 

Спомням си преди доста години чувството да играя и превъртя първата... сега.. нищо подобно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Защо препираш толкова да се ръсиш за игра, която има 10-11 часа геймтайм, никакъв мултиплейър и е МНОГО под очакванията на феновете на единицата?

 

Защото примерно мнението ми е точно обратното на твоето.

Link to comment
Share on other sites

и при мен е хидън фолдър няма страшно. мерси за бързата реакция:beer: играта обаче е своеволна, в чаптър селект ми ги изписва твоите мисии но като започне да зарежда и ме изхвърля. майната и, и без това не е кой знае какво, изтрих я и ще започна отново първата версия

Link to comment
Share on other sites

Това е защото сте с различни крак-ове. Твоят е бил от екзе от демото, а този с който няма забивки е от пълната версия (последния излязъл). Той обаче не поддържа сейвове от екзе на демото.

ВГЗ :)

И да ти кажа, не се юркай да я превърташ. Това което пуснаха като "пълна" версия на играта е има-няма 1/2 от историята ;) не очаквай въобще завършек на последния чаптър.

Лакомията тотално е превзела гейминг индустията. Истинската пълна игра ще е сигурно оригинала + 3-4 части DLC по 15-на долара всяко. Смятай сам за какво иде реч.

Спокойно ако не бързаш може да не я доиграеш и като излезе всичко DLC, с което става вече завършен продукт, тогава да си я дръпнеш и превъртиш.

Link to comment
Share on other sites

Първите 2 длц-та ще са костюми и коли. 3тият мисля ще добавя и 1 мисия. Така че... ще ти са с 5 длц-та да видиш завършек. Играта си е просто кратка.

Link to comment
Share on other sites

Не говорете глупости. Играта е всичко, но не и претупана. Работи се вече няколко години - може би 5. Колко други такива познавате? Оттук нататък предстои да се развива. Не вярвам някой да я остави така.

 

Паковете с дрехи и коли са бонуси в зависимост от кого си поръчаш играта. В момента има GREASER и RENEGADE. Това са общо взето дреболии, навремето направиха куп подобни модове за първата част.

Link to comment
Share on other sites

Не говорете глупости. Играта е всичко, но не и претупана. Работи се вече няколко години - може би 5. Колко други такива познавате? Оттук нататък предстои да се развива. Не вярвам някой да я остави така.

 

Паковете с дрехи и коли са бонуси в зависимост от кого си поръчаш играта. В момента има GREASER и RENEGADE. Това са общо взето дреболии, навремето направиха куп подобни модове за първата част.

Първото длц е Made man, включва 2 костюма и 2 коли в гаража. Или може би да са били 3... 2то длц му забравих името, но като идея е същото. Мисля обаче беше ексклузивно за конзолите. 3то ще включва мисия. Обърках се да влезна в една тема на фенбойчета на играта та от там ги знам нещата. Made man, го проверих... верно се оказа само това. Duke nukem се разбработва от повече... не знам дали след края на календарната 2010 няма да си остане с повече фенове спрямо мафия 2. Понеже виждам, че по няква непонятна за мен причина... тази игра всъшност ти харесва, аз нямам намерение да ти соча проблемите и и да те убеждавам колко е глупава. Все пак имаш собствен вкус - Забавлявай се.

Link to comment
Share on other sites

Всички DLC-та ги има за РС и даже си вървят с последния ъпдейт на екзето на Скидроу ;) и не са нищо особено (всичките са налични за сваляне за РС и ги пробвах) - само яките коли и гъзарското костюме от Мейд Мен става.

Link to comment
Share on other sites

Първото длц е Made man, включва 2 костюма и 2 коли в гаража. Или може би да са били 3... 2то длц му забравих името, но като идея е същото. Мисля обаче беше ексклузивно за конзолите. 3то ще включва мисия. Обърках се да влезна в една тема на фенбойчета на играта та от там ги знам нещата. Made man, го проверих... верно се оказа само това. Duke nukem се разбработва от повече... не знам дали след края на календарната 2010 няма да си остане с повече фенове спрямо мафия 2. Понеже виждам, че по няква непонятна за мен причина... тази игра всъшност ти харесва, аз нямам намерение да ти соча проблемите и и да те убеждавам колко е глупава. Все пак имаш собствен вкус - Забавлявай се.

 

Не знам на какво си попадал и къде си влизал, но влез в официалния сайт, иди в секцията КУПУВАНЕ и ще ти стане ясно. Както казах - това са дребни неща. И си прав - няма нужда да ми сочиш нищо.

Link to comment
Share on other sites

Заповядай:

Убеди се сам какво представляват въпросните длц-та. Ако погледнеш официалният форум, ще намериш и хора които ги обсъждат дори.

П.С. Официалният форум е на официалният сайт.

 

Едит...

host, аз говорих за първите 2 длц-та... че са костюмчета и колички. Демек, за мен поне, пълен шит... който по никакъв начин не ти дава нещо в повече като игра. За другите длц-та... спрях да се интересувам, понеже играта ми дойде много праволинейна и се радвам, че я свърших. С 2 думи, и 100 длц мисии да изкарат сега, играта повече няма да я кача на компа, просто защото тази идея ми е адски противна. Навремето съм си купувал игри, дори не се занимавах да ги ъпдейтна освен ако няма някакъв дразнещ бъг... а сега да ми искат още пари за 1 мисия или 2-3 костюма. Никав шанс, превъртя ли игра, която не ме впечатлява.. ънинстал, черта, че съм я превъртял и продължавам със следващата в списъка.

Link to comment
Share on other sites

Дам това го знаем, вЕрно "не струват нищо" и без "допълнително". Все тая. Не е играта на годината, но пак е една много добра игра.

Link to comment
Share on other sites

Следи внимателно неговите движения - всичко ти е обяснено. Веднага след като замахне - замахвай и ти с къс прав, след което редувай. Накрая имаш довършване - и то е описано. Общо взето ръкопашния бой е въпрос на рефлекси.

Link to comment
Share on other sites

Следи внимателно неговите движения - всичко ти е обяснено. Веднага след като замахне - замахвай и ти с къс прав, след което редувай. Накрая имаш довършване - и то е описано. Общо взето ръкопашния бой е въпрос на рефлекси.

Аз се оправих вече. Иначе ставаше дума за най-първия бой.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Както обещах - специално за неверниците laughing.gif

Между другото съвсем скоро се очаква да излезе JIMMY'S VENDETTA, което като гледам си е цяла още една игра. Много хитро измислено, по този начин могат да се пресъздадат маса истории в EMPIRE BAY city beer.gif

Link to comment
Share on other sites

JIMMY'S VENDETTA e наличен, струва 8 евра laughing.gif

 

Успях да мина мисията с марките без да включвам алармата на сейфа ph34r.gif

 

Предстои много досада около разпродаването на марките на хард в режим симулация....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...