Jump to content
BulForum.com

Mafia 2


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Сигурно са орязали другите локализации освен английската и за това wink.gif се губят тия ГБ-ти.

 

Възможно, възможно...

 

Току що говорих с Ники и с ужас установихме, че амерканският Амазон не желае да достави до България Colector's Edition-а, а е единственото място, откъдето може да се поръча. Бесен съм! angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

И за да не съм съвсем оффтопик - излезе още по нов крак - http://scenereleases...per-meiguo.html

 

С който крак също ме изхвърли, но малко по-късно... кофти, бях се наточил за цяла вечер игра...

 

EDIT: Попрочетох разни коментари и забелязах, че страшно много хора се оплакват от крашове и други проблеми. Като отсеем плявата от малоумници, както и тия с хардуеърни проблеми, преобладава оплакването от изхвърляне при транзишъните. Явно крака не е толкова в час, НО - аз рестартирах, опитах отново и става - вярно, че вече 3-4 пъти ме мята, но с повечко упоритост - напредвам devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Тъкмно влезнах във форума със желанието да избухна от радост,че има Скидроу рилийз и ще може всички да играят на воля и спокойно и вие ми посякохте ентусиазма :D Ама пука ми...ще рестартирам и ще влизам пак

Link to comment
Share on other sites

С този крак съм - http://scenereleases.info/2010/08/mafia-ii-crackfix-proper-meiguo.html . Вече съм на 9 чаптър мисля? и имам само 1 краш като тръгнах да си вкарвам колата в гаража...

 

Иначе ето крак фикс за skidrow release-a:

http://scenereleases.info/2010/08/mafia-ii-crack-only-skidrow-crackfix-dark-slash.html

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на 10-ти. Всичко е до късмет - прави го или не го прави. Общо взето не го намирам за пречка, защото дори да ми се наложи да повтарям - все ми е приятно laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

На последната трудност установих, че е по-добре да плащаш глобите за удар на друга кола и превишена скорост. Иначе ченгелите са много упорити. И се мре много лесно.

И аз до сега съм 9-ти или 10-ти. Таман се нанесох в гъзарската къщичка и съм made man :D

Link to comment
Share on other sites

с кракфикса на скидроу всичко е песен:beer: само леко неприятно ме изненада тая новост с умирането при челен удар, точно когато се прибирах от мисията с продажба на купони за бензин:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

На мисията с китайците крашваше нон-стоп, сега сложих SKIDROW crack-fix и ми изтри сейвовете?! Някой случвало ли му се е?

 

________________

 

Ok, пише, че новия крак не бачка със стари сейвове, защото старите кракове били от демото правени.

Някой ако има моля да ми даде сейв поне до мисията SEA GIFT - но да е играл с fix crack-а.

Link to comment
Share on other sites

При skidrow явно нещата са мощно засрани... Аз преди минута видях финалните надписи, но останах озадачен... Играта приключи, а статистиката ми показва 71% - много странно. Прекалено съм уморен обаче за анализи. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

При skidrow явно нещата са мощно засрани... Аз преди минута видях финалните надписи, но останах озадачен... Играта приключи, а статистиката ми показва 71% - много странно. Прекалено съм уморен обаче за анализи. beer.gif

 

нали и при миналата мафия беше така.

Като я превъртиш и из града имаш скрити мисии от които взимаш супер коли и такива

Link to comment
Share on other sites

Ми освен пак да стартирам laughing.gif

 

Не видях нищо такова тук. Но пък може да съм пропуснал нещо...

 

ЕДИТ: Нищо не съм пропуснал...unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Е нещо или е много кратичка или вие по много играете :D Аз нямам спомен да съм превъртал Мафия за 2 дена(при първо игране)...иначе аз играта сега я почнах.А още една мисия,а още една...и станало 2 и полвина :D

 

Edit: http://arenabg.com/details.php?id=22656873f64d4389a55e021759328e23b6361732 аз съм си с този крак и всичко бачка перфектно :)

Link to comment
Share on other sites

Тоталното ми игрално време е малко над 15 часа... Аз мисля че предстоят нови неща скоро. Нямаме и великата опция FREERIDE...

 

Едно мога да кажа - щастлив съм, защото чехите отново са надминали себе си и не изневериха на Великата класика.

Link to comment
Share on other sites

Crack излезе още снощи,но рааботи само до Chapter 7 sad.gif

http://scenereleases...ck-only-tl.html

 

EDIT

Докат си пусна поста и излезе крак фикс :Д (даже guide има)

http://scenereleases...ad-nfo-ind.html

 

 

 

И за да не съм съвсем оффтопик - излезе още по нов крак - http://scenereleases...per-meiguo.html

 

Втория или третия, тествай и двата. Единият ще ти даде грешна верификация, но няма страшно - просто замести с другия. Тествай последния за начало.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че не съм превъртял играта... оценка 4.5 от 6. Сравнено с това, което ГТА 4 успя да предостави, когато излезе тази игра изглежда с огромен потенциал, а незавършена.

Слабичко като цяло. 3 радиа, само 2 периода, само 10-12 големи мисии. Много несериозно. Много линейна.

 

Разочарование на годината дори бих я нарекъл - играта въобще не е слаба, но според очакванията за нея е почти посредствена.

Енджина е прекрасен 6 от 6 за него само.

 

___________

 

Общата ми представа е за липса на дълбочина, в която да се въведе играча. Да, има много богат свят, но играча само минава покрай него - без да се потопи в него.

Link to comment
Share on other sites

Както вече казах вчера, стигнах до края на играта. Какво бих могъл да кажа като фен на MAFIA, който дълго очакваше нейното продължение - едно голямо БРАВО на целия екип на 2К. Както и да го гледам - лично аз нямам никакви забележки към новата игра, която ние, които сме прекарали стотици часове пред първата, очаквахме с такова нетърпение толкова години. И то на фона на куп спекулации относно това прави ли се продължение, дали изобщо ще има такова и прочее. Какво ли не се изписа...

 

Да припомним как преди много години MAFIA взриви гейм средите с уникалната си визия и атмосфера, както и с невиждан дотогава геймплей. Милиони се захласнаха по играта, направена от никому неизвестен чешки екип (ILLUSION), който успя да изкара от обикновените машини на средностатистическия потребител невероятна визуална емоция. В комбинация с отлична музика, ефекти и прекрасна история се получи игра, която не ти дава да станеш от стола. Никакви глупости, никакви фантасмагории и измишльотини. Няма излишни шарении и избождащи очите "ефекти". Като се има предвид каква беше техниката тогава и до ден днешен се чудя как бе постигнато толкова много.

 

Логично беше след като се разбра, че със сигурност се работи по продължение и такова ще има, редом с нетърпението и очакването да се появи и страха дали няма да се развали нещо, както много често се случва. С радост мога да кажа, че нищо такова не се е получило, напротив - развитието е само в положителна посока. Още от първите минути играта завладява и увлича, точно както и първата част. И това е най-голямото постижение на авторите. В MAFIA играещият има удоволствието да играе главната роля в един чудесен филм, който в много отношения надминава тези, които гледаме на екран. И играта си е точно това - един любим филм, който не омръзва и се гледа отново и отново... За себе си знам, че ще го гледам още няколко пъти поне cool.gif . От техническа гледна точка нещата също са изпълнени перфектно - ефектите са на много високо ниво, обърнато е внимание и на най-дребни детайли, което прави много силно впечатление на моменти. Именно такива дребни нещица, които човек не очаква да бъдат разработвани, създават положителни емоции и показват, че авторският екип не са претупвали нещата. И допълват цялостното добро впечатление за MAFIA II. Историята отново е чудесна и увлекателна и сме пак в любимия филм. По невероятен начин е свързана и с предишната игра, което ме убеди, че авторите заслужават специална награда за най-добър сценарий. Физиката в играта също е изключителна, както на статичните обекти, така и на автомобилите и персонажите - отново е обърнато внимание на всеки детайл и всяка дреболия (точно както обичат играчите). Тук е единствената ми забележка - можеше да ни спестят крашването на автомобил във фиданка с дебелината на палеца ми biggrin1.gif. Но на фона на всичко друго това е напълно незабележима подробност. Отличен и за въвеждането на ръкопашния бой, което си е чиста проба свежария. Според мен лично оттук нататък е положена отлична основа за развитие. И се надявам скоро да видим допълнения. Би било много добре ако видим отново сцени извън града, емоции като тази на пистата в първата част, на летището, битката във фермата и т.н. Да не забравяме и опцията FREERIDE.

 

Моята лична оценка е максималната възможна. MAFIA II е точно това, което очаквах, че и повече. Доволен съм, че най-после дойде времето да й се наслаждавам.

 

Не смятам че е редно да я сравняваме с бози като GTA - намирам го за обидно. GTA беше нещо отлично в първата и втората си част. Нататък вече бе нещо друго. Съвсем друго.

 

Днес избеснях отново, след като така и не открих начин да си поръчам MAFIA II COLLECTOR'S EDITION, различен от американския AMAZON. Сега занимавам хора в САЩ, които да ми свършат тази услуга и да ми изпратят пакета по пощата. Да видим как ще завърши тая епопея...

 

Сега следва да чакаме MAX PAYNE III през идната пролет devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Току що говорих с Ники и с ужас установихме, че амерканският Амазон не желае да достави до България Colector's Edition-а, а е единственото място, откъдето може да се поръча. Бесен съм! angry1.gif

 

https://www.ozone.bg/games/product/ps3/mafia_ii_collector_s_edition

 

Мога да ти я поръчам от amazon.co.uk, но трябва да я пуснат първо, че има само за PS3 и Xbox360. Или пък може да си я поръчаш от горния линк. Все пак доставката е утре. В Понеделник ще е при теб.

 

Така като гледам колко бързо я превъртате тая игра...... май няма да остана очарован. 15 часа геймплей си е смешно за подобен тип заглавие. На GTA4 съм на 70 часа и още не съм до половината. Тя просто те кара да се разхождаш из града извън мисиите.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за линка, но "ИЗЧЕРПАНО КОЛИЧЕСТВО" уби първоначалния ми ентусиазъм... Отделно гледам е за PS3. В английския амазон я няма - проверили сме.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...