Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

@Psihara^^...гледай да не се отпускаш много както правиш като ходим в Азията или на Рахата, че там са малко по-резервирани за такива изпълнения и наистина могат да ни изгонят (това важи особено за бойния ти вик... :woot ...запазената ти марка :lol: ). А ако дойдеш с шапката няма нужда да си взимаш маска - ще й резнем един отвор отпред и си готов. :D

Link to comment
Share on other sites

айде , пилоти , само да не завали , че нещо се мръщи , гледам че доста желаещи има вече и може да си остана на скамейката с бироманите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз вече се приготвям, хапвам и скоро съм там.

Ще се пусна една 5-ца да загрея. Не си забравяйте боненцата който има такива

Link to comment
Share on other sites

Супер весела тумба бяхте :D Що ли ми се струва , че ако имаше един дрегер на входа там преди картовете повечето щяха само да са зрители :lol: ( това в кръга на щегата :) ) Отивам аз в 8 и 5 на пистата и гледам - 2-3ма само на бара , и видях едни приятели и те ми викат - Айде чакаме 6-ти за състезание :wacko: Карахме и после като свършихме гледам тумбата се събрала на касата и не могат да съберат парите нещо :lol: Кой имал да зима - кой да дава , даже едно момче с бяла тениска(сори , но не познавам никой) си искаше парите обратно :lol: Общо взето е имало емоции :punk Пък бяхте 9 или 10 човека и за тва не се включих :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

и аз не бях от предварително заявените,дори не обичам да влизам във форума,но сме приятели с раптор и той ми каза за идеята да направите състезание.много добре се получи,доволен съм ;)

Link to comment
Share on other sites

веселба беше, завърших към края някъде, предпоследен ако не се лъжа, но като за начало добре беше ,

малко едни 30 килограмови направо ме минаха все едно съм спрял , но карай , а zlobil го признавам , по-тежак от мен и как ме минаха с RaPtoR май двамата ме минаха , но беше яко пищене на гумите :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Прекрасен ивент се получи! Двете дечица ни скъсаха шортите общо взето, но със Злобил бяхме на ниво. Подобрих си личните рекорди. Завършихме с него съответно аз 3-ти той 4-ти. Чудесно състезание, много веселба и екшън. За справка - 4 часа е - току що Мидекс и жена му ги изпратих :punk Страхотна вечер си направихме

Е ТАКА СЕ ПРАИ :devil

 

ЕДИТ: Не забравяйте че идеята е форумната гонка да стане редовно събитие

 

ЕДИТ 2 : Обсъжда се вариант шапката-прасе на Психара да се преправи на каска за картинг

 

ЕДИТ 3 : Смятам че е удачно да се познаваме и поименно не да се крием зад никчета :

 

Psihara a.k.a Иван

Zlobil a.k.a Васил

Laury75 а.к.а Ангел

Midex а.к.а Пламен

 

Останалите дето се покриха да допълнят списъка

 

Лични поздрави за Иван, който дойде за подкрепа на групата и БЕЗ шапка :)

Link to comment
Share on other sites

Пуу другия път зема и аз да дойда...таман ще съм взел заплата:)

Я кажете времената си да знам г/д аз къде съм и какво има да уча още по карта;)

Link to comment
Share on other sites

56 secs...

Аз, че съм Иван... Иван съм. 2 мнения по въпроса няма... А transporterpld ти кой беше? От приятелите на Тошо ли?

@Видин(РаптоР) Ми ти поне да беше казал кой си?

ИИИиии.. Тъй като всички ме юркат за тая шапка.. решено е. Следвашия път съм С шапката!!!

Link to comment
Share on other sites

PiTT BuLL - Стоян ,

малко ме е яд , че мацето на касата ми е цъкнала обиколките на някой друг Стоян на името , но карай

бях на 4 бири преди гонката и много работа, кофти каталясал и умирах за сън, искаше ми се да остана, но като се прибрах пак , пих още някоя и тогава легнах :wacko:

но състезанието е много отпускащо , някои казват че ръцете ги болели после ,но нищо такова не почусвах , може би от упойката да е незнам :P

Компанията където бяхме беше супер весело, само следващия път нещо такива категория муха, дето ме минават все едно съм спрял , да си сложат невидимите наметала че направо срам ме хвана :rolleyes:

дано следващия път да има някой да ни снима на клип, да се види к'во правим :ph34r:

 

мойто "най-добро" време е 01.02.844

Link to comment
Share on other sites

Много ма е яд, че не успях да дойда. просто се прибрах към 12 и 30. Добре е да станат редовни тези сътезание, поне докато времето го позволява, и ако не всяка седмица веднъж на две седмици. Иначе браво на на тоя с 54-те секунди. Това си е много добре време, показващо, че е имало и бързи :) и ако бях дошъл нямаше си карам сам напред :).

Link to comment
Share on other sites

какво видео , някой да не е снимал от горе , сега се сетих , че можеше да пусна апарата на клип докато карам , можеше да стане лудо :punk

 

я опитай тука да ги качиш видеото http://spread-it.com/

http://www.uploading.com/en/

незнам дали става само ги знам сайтовете

Link to comment
Share on other sites

Кой спечели бре :bgrin:

 

естественно аз спечелих :D :devil

 

 

забавно беше , биричката ми вървеше много и точно заради това сега главата ме боли но пък беше забавно само че другият път обявявам минимална граница на килограмите

 

човек под 70 няма да кара с нас :punk :devil

 

пп. това решение го взехме снощи единодушно :tongue

Link to comment
Share on other sites

56 secs...

Аз, че съм Иван... Иван съм. 2 мнения по въпроса няма... А transporterpld ти кой беше? От приятелите на Тошо ли?

@Видин(РаптоР) Ми ти поне да беше казал кой си?

 

Още един път ако ми кажеш Видин и ще те намерят удавен близо до Силистра

 

ВидЕн - писнало ми е цял живот да го обяснявам

 

Интересно защо си бях въобразил, че го пише в профила ми - моя грешка

 

55.6 от мен, 55.9 от Васил са времената за догонване. Децата дето ни накъсаха май въртяха на 53 хахахах

-----

 

1. Всички които имат снимков или видеоматериал да ми го пратят - icq 10061290

2. Иван за наказание първи да ми прати всичко хахах

3. Ще гледам до довечера да се види нещо от публиката.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...