Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

На моменти съм се чувствал направо неудобно. Толкова отзивчив и готов да помогне човек не съм вярвал, че съществува. Евала му правя, че ми изтърпява всичките олигофренски въпроси. Определено е една от основните причини още да съм на линукс на домашния си компютър...

Едно голямо и официално БЛАГОДАРЯ!

 

Редакция:

Един от най - стойностните потребители тук
Подкрепям с колкото ръце имам!
Link to comment
Share on other sites

Като го гледам е точен човек , нещо обаче не му се нравят постевете ми ... хубаво затапва иначе .

мн се е зарибил с тия вълци :ph34r:

Естествено , това си ми е мания от много време .

:)

Link to comment
Share on other sites

ее ти пък ме кефиш майна

пък мойто мнение че пишейки си във* форум поради липсата на тембър на гласа,изражение може да си извадиш грешни мнения :)

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбирай погрешно. Ти мое си най - големия пич. :) Просто във форума всеки е различен... Е - давам ти пример: BlackGuardian във форума никой не го мрази... Питай го на живо как е! :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Като го гледам е точен човек , нещо обаче не му се нравят постевете ми ... хубаво затапва иначе .

 

Естествено , това си ми е мания от много време .

:)

 

май е Ферарист, ако не бъркам никовете :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Заблуден човек, французите са майстори на свирките, италианците - на макароните, а немците в правенето на автомобили ! :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

BlackGuardian във форума никой не го мрази... Питай го на живо как е! :lol: :D

 

На живо ме обичат още повече :P Особенно иванчо :lol:

 

По темата, вече толкова пъти ми се случва да пиша след него, че идея си нямам вече какво да кажа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сашо e един от няколкото младежа от форума, които наблюдавам как от пубери стават хора. Позитивната градация е очевидна. Връщат вярата ми в младото поколение :]

Link to comment
Share on other sites

Един много готин съфорумец, едно време с него играехме Unreal, трябва пак направим една игра :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...