Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

не го познавам лично, но като четя постовете му си мисля че имаме почти еднакъв начин на мислене ;) пък и съм останал с впечатлнието, че е голям веселяк ...

Ааа и свири на синтезатор или както му е името там ... и ГОЛЯМ манЯк на тез игрички в подписа му.

 

Едит: Нищо против пуцалките приятелю :P предполагам даже че са много готини. А правилно ли съм писал че на синтезатор свириш ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply
Да си имаме уважението, това не са игрички, това е втора религия и майчин език! :P

Иман някак си леко перверзен ник и доколкото разбрах (от една друга тема) му викат "Куре" демек ша е някой веселяк :D

 

Шама(р)н кинг + рап култура :blink: интересно.

Шамана е от една мания по анимета преди време, а рап културата започва от баскетбола( едно от нещата които правя с удоволствие) и свършва до там :)

Link to comment
Share on other sites

:) Толкова е...странен! :) Сигурно не познавам по.....странен човек от него :) Не в лош смисъл....просто в странен смисъл :) :D
Link to comment
Share on other sites

Аватара й е едно око, може би е едноока? :lol: (Голям съм идиот) Това беше първото, което ми дойде на акъл, но все пак това е темата :D

Link to comment
Share on other sites

Аватара й е едно око, може би е едноока? :lol: (Голям съм идиот) Това беше първото, което ми дойде на акъл, но все пак това е темата :D

Аватара му е кламер може би е кламер?! :blink: :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Е определено не е Йо Асакура.. :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че цъка баскетче,начи е от наще. :lol: Постовете му кефат.

Link to comment
Share on other sites

Готин човек !!! Чудя се какво стана с приятелката му. Дано е добре :love

Link to comment
Share on other sites

Много разбрано и готино момиче.Приятелката ми вече прави опити да ходи.

Link to comment
Share on other sites

ABC-то е готин, тая година завършва, не знам дали ще става студент.

Link to comment
Share on other sites

Доста добри постове има (без спамърските постове) и харесва Опелчета което е похвално :)

Link to comment
Share on other sites

Ммммм....няма ка де не спомена че е фен на рено :D А на сичкото отгоре ме кефи супер много :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...