Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

Чистача е гадина на Onslaught, мисля, че ти беше дето караше и разпъваше оная гадна артилерийска машина, която после започва да сипва мини от въздуха. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Пристрастен Oblivion маниак. Само дано не е на фаза, да не става от компа по 24 часа за да цъка :):)

Обаче има някои възгледи, за които не съм съгласен с него.

Link to comment
Share on other sites

май от край време си е Сърдитко...

Иначе непосредствено горния е уникален образ. Голям кон с капаци на някои теми, но определено интересен фактор ;P ...макар и доста често да го ям (особено за наредените срещи) ме кефи и ще му звънна ;]

Link to comment
Share on other sites

podpisa mu mi napomnq kak na logoto na batman i su6tevremenno kak sno6ti se preebax i dadox celi 3lv za da go gledam , dobre 4e na kasata prodavaxa bira i mojex da si izlizam postoqnno ot projekciqta za da pu6a i da piivam po 1 barz tuborg :D

Link to comment
Share on other sites

Злобил, Зглобил, Зглупил, не знам.

 

Живее яко човека, сега му се е паднало :D

Курандо мио! Доста свестен тип , изглежда иска жена RPG-маниачка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Томахокс-а някой ден ще види светлината и ще остави WoW :D

 

А за жената с рпг-тата, сакън, не искам да се боря за достъп до компютъра или някой да ми пипа котката на Облив. :laughing:

 

[Edit] Джабур, пак ме цакаш! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Куре , не се притеснявай , мен WoW манията ми е на моменти , играя малко , спирам, казвам си "ебати тъпата игра" , после ми се доиграва и така... иначе жена геймър.. опазил господ , да не ми е в къщата.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Прекалено голямо внимание отделя на жените или може би на една жена :lol: Иначе от това което е писал във форума ми изглежда точен човек :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Специално съм го търсил - намерих цяла колекция такива сиви, грозни и странно изглеждащи аватарчета :).

На твоя ми харесва допълнителния надпис.

Link to comment
Share on other sites

Предишният му ник беше по-готин. :D Голям бираджия е иначе, доколкото съм запознат :punk

Виждал съм го само 2-3 пъти, за съжаление.

 

Едит: Искам да кажа, че малко са били събиранията на които сме присъствали заедно.

Link to comment
Share on other sites

Точен е , помня ,че преди ми беше обяснявал как се прави като стария му аватар , при всеки рефреш различна картинка :)

Link to comment
Share on other sites

Точен е , помня ,че преди ми беше обяснявал как се прави като стария му аватар , при всеки рефреш различна картинка :)

Ника му ми прилича на ракетите Томахоук :bgrin: (пък може и от там да е)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...