Jump to content
BulForum.com

НетГруп ООД


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Станаха за резил вече. Тая седмица, че дори месец ако поне през ден няма някакви аномалии аз сватбя щях да вдигна. Проблема ми явно не е при тях, не е и при мен :).

Link to comment
Share on other sites

Ти куцо магаре да оре карал ли си? Аз защото не съм успял :д То това са редица различни проблеми от толкова време. За период от 2 месеца се натрупаха толкова проблеми и часове без нет колкото за двете (или колкот са там) години преди това, които съм бил на тях.

Ако Ентри пуснат статично ИП или ИТД докарат в Тракия - 90% се местя. Не мога да си обясня как пинга ми до сайтове е нормален, а брауза ми е стотици пъти по-бавен. И ей така си става, след 5мин или 10 часа се оправя и никъде не е проблема.

Те като дойдат само бършат праха от кутията, колко пъти са идвали и един проблем така и не го оправиха. И сега съм сигурен, че не е оправен, нищо, че не се е проявявал скоро. Просто я карат на късмет тук. Колкото ги хвалех докато бяха наред, сега са толкова зле. Все едно друга фирма.

 

ед: 63 секунди докато ми зареди inbox-а на форума :д

Link to comment
Share on other sites

Аз също доста години съм на Нетгруп и засега да чукна на дърво нямам проблеми.От моята камбанария това е по-доброто интернет решение за 20лв от някой други алтернативи.За справка живея в Кичука.

 

ПС.Последният път когато имах проблем в събота в 5 следобяд ми вдигнаха и отстраниха проблема.

 

 

Хаха последните 2 съботи и недели ми го върнаха тъпкано и на мен :D

Link to comment
Share on other sites

До вчера (близо 6 години) бях на ЕКК. От снощи съм на Нетгруп

 

608909704.png

 

На 20 лева съм.. би трябвало да е 30/30 мбита

 

Ъплоуда е на 6. Макар и да не сийдвам с толкова което мисля че е проблем защото връзката ми минава през др компютър. Но даунлоуда ? Някой друг да е така? В кършиака съм..

Link to comment
Share on other sites

До вчера (близо 6 години) бях на ЕКК. От снощи съм на Нетгруп

 

608909704.png

 

На 20 лева съм.. би трябвало да е 30/30 мбита

 

Ъплоуда е на 6. Макар и да не сийдвам с толкова което мисля че е проблем защото връзката ми минава през др компютър. Но даунлоуда ? Някой друг да е така? В кършиака съм..

 

 

Аз съм на Angelsoft и speedtest-a ми показва към 20мб/с даун и към 30 ъп, но от торенти дауна е близо 4Мб/с така че теста не е обективен.

Link to comment
Share on other sites

Не е много добра скоростта. И аз съм на 20 лева.

610110869.png

Иначе на някой нета да му прекъсва. Имам предвид 1 минута работи и след това спира за 10-тина секунди. През останалото време и скоростта и пинга са нормални.

Link to comment
Share on other sites

Не е много добра скоростта. И аз съм на 20 лева.

610110869.png

Иначе на някой нета да му прекъсва. Имам предвид 1 минута работи и след това спира за 10-тина секунди. През останалото време и скоростта и пинга са нормални.

 

Много съм разочарован от тях.Прибирам се след 18:00 часа и нета прекъсва всичко мига и едвам отварям някоя страница,след 18:00 часа никой не вдига служебният тел за връзка с доставчика.Писна ми,утре ги сменям след 18 часа сме на произвола на съдбата.Няма да им търпя проблемите всяка зима.

Link to comment
Share on other sites

613775445.png

 

то бива бива да са толкова зле с външния ама чак пък толкова не съм очаквал...смешници утре като стана ще ги насоля..

Link to comment
Share on other sites

Слабо е като че ли... поне в едната посока. При мен е това:

 

613809516.png

 

Верно не съм точно към Нетгруп но не би трябвало да има драстична разлика

Link to comment
Share on other sites

Слабо е като че ли... поне в едната посока. При мен е това:

 

613809516.png

 

Верно не съм точно към Нетгруп но не би трябвало да има драстична разлика

 

Защо трябва да има разлика ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ставаше въпрос за онзи ден. От 3-4 места пуснах да пробвам и нищо не се сваляше, но после се оправи. Явно е било нещо моментно.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Просто не мога да не опиша какво доживях да ми се случи. :laughing:

 

Значи вчера се прибирам към 18.00 и забелязвам че нямам нет. Не само нямам нет ами ми дава че кабел не е включен. Поглеждам отзад - ланката дори не свети, няма напрежение по кабела. Викам тука ще да става весело. Дадох им време, защото обикновено си оправят нещата, но не даде резултат. На съпорт на тия да звъня вечер разбира се беше тотална безсмислица. Реших че някъде е имало токов удар, нещо е изгоряло и сутринта ще го оправят - дудук! Звъня сутринта - за моя изненада вдигнаха веднага. Един младеж обеща веднага да предаде на техниците. Междувременно аз се качих на покрива, огледах кабела - читав. Реших да ги оставя да си погледнат суича и трасето. Никой обаче не се появи при мене. След около 2 часа от моето обаждане звъни една дама и ме пита откога нямам нет. Обясних от вчера следобед. Горе долу вика кога, между 17.30 и 18.30 ли? Казвам да. Внимание - "Ами той колегата вчера по това време беше на изключване и изглежда погрешно е изключил вас". Паднах от стола. В целия разговор така и не чух думата "извинете" или каквото и да е от сорта. След минути нета тръгна, защото явно ме включи момъка с бистрия мозък. Бая си мислех да вдигна сериозен скандал, но днес не съм в настроение за това... Инак като нищо щях да им подпаля анусите.

Link to comment
Share on other sites

При Нетгруп превъзбудата е излишна. Палиш, не палиш - няма кой да дигне. Слава богу аз нямам грижи с тях, но много хора по други райони имат.

 

Вече съм им научил системата - при голям проблем линиите дават заето или никой не вдига. Така ги разбирам, че имат технически грижи и веднага знам, че до час-два са оправени. От разговор смисъл няма - или лъжат или те занимават с глупости.

 

При локален проблем вече разговора е наложителен и както видях днес - явно обръщат внимание.

 

Иначе допуснатата грешка, тъпотията на "техника", липсата на поне едно "извинете" - без коментар. Аз отдавна съм казал, че съпорта име боза на тия. Трябваше да вдигна пара и спомена някакви загуби от Форекс. :laughing:

 

ЕДИТ: Докато не съм забравил - обадиха ми се от 0895729099 - тормозете ги и на тоя номер хахахахах :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Дейба чупения интернет, всяка вечер към 2-3ч ей така забива за 15мин и ми бърка цялата работа. Трябва чак до пролет да карам с тая бъгня. Толко ме е яд, че не е истина. Никой да не си пуска интернет от НетГруп или Лангейм или каквато и да е простотия е от същия род. Все нещо не им е наред. Като има повреда никой не вдига, като има интернет прекъсва.

Link to comment
Share on other sites

Просто не мога да не опиша какво доживях да ми се случи. :laughing:

 

Значи вчера се прибирам към 18.00 и забелязвам че нямам нет. Не само нямам нет ами ми дава че кабел не е включен. Поглеждам отзад - ланката дори не свети, няма напрежение по кабела. Викам тука ще да става весело. Дадох им време, защото обикновено си оправят нещата, но не даде резултат. На съпорт на тия да звъня вечер разбира се беше тотална безсмислица. Реших че някъде е имало токов удар, нещо е изгоряло и сутринта ще го оправят - дудук! Звъня сутринта - за моя изненада вдигнаха веднага. Един младеж обеща веднага да предаде на техниците. Междувременно аз се качих на покрива, огледах кабела - читав. Реших да ги оставя да си погледнат суича и трасето. Никой обаче не се появи при мене. След около 2 часа от моето обаждане звъни една дама и ме пита откога нямам нет. Обясних от вчера следобед. Горе долу вика кога, между 17.30 и 18.30 ли? Казвам да. Внимание - "Ами той колегата вчера по това време беше на изключване и изглежда погрешно е изключил вас". Паднах от стола. В целия разговор така и не чух думата "извинете" или каквото и да е от сорта. След минути нета тръгна, защото явно ме включи момъка с бистрия мозък. Бая си мислех да вдигна сериозен скандал, но днес не съм в настроение за това... Инак като нищо щях да им подпаля анусите.

 

Раптър това което ти се е случило на мен ми се случи миналата зима към "EVN",2 дена без ток и не само че няма извинявай ами и ме заплашваше една дърта че нямало да го пуснат.

Много яка държава си имаме.Смея се на онези от сървайвър що им е трябвало да го снимат чак във Филипините че то у нас си е по-трудно.

А миналата нова година трябваше да преживея и спиране на нета по погрешка.Като всеки малоумник ценящ времето си реших да платя за два месеца за да не се разкарвам след време ,и изведнъж се оказа че от 1 или 2-ри януари трябваше да доказвам че съм платил за два месеца.И търси бележки бягай от работа и т.н...

Май ще си ги търпя още. Дано никой да няма моя "късмет".

Link to comment
Share on other sites

Дейба чупения интернет, всяка вечер към 2-3ч ей така забива за 15мин и ми бърка цялата работа. Трябва чак до пролет да карам с тая бъгня. Толко ме е яд, че не е истина. Никой да не си пуска интернет от НетГруп или Лангейм или каквато и да е простотия е от същия род. Все нещо не им е наред. Като има повреда никой не вдига, като има интернет прекъсва.

 

 

Лангейм, или Angelsoft, са нещо различно от НетГруп.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...