Jump to content
BulForum.com

НетГруп ООД


Recommended Posts

Не е от доставчика. И от друг доставчик пробвах днес, тръгва да зарежда, и седи на Waiting, чат пат стига да зареди само до индекса и дотам.

Вероятно проблем с хостинга, или се прави нещо по сайта. Сега е Ок.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

За форума ОК ама снощи при мен нищо не се отваряше. За едно абв или дир или гугъл трябваше да чакам по 3-4 мин.

Link to comment
Share on other sites

абонат съм на бтк но в последните месеци почти секи ден съм на телефона че прекъсва нета.....

когато го има нета мах е така:

575218007.png

 

да питам как е Нетгруп в кършиака? щото звънях и разговора беше:

-подразделение на Енджълсофт ли сте или нета ви е от там,

ТЯ: Нее, отделна фирма сме си! незнам за такова нещо от 2 дена съм!!!! :laughing:

-колко е скоростта?

ТЯ: за 20лв е 12,

АЗ: какво 12?

ТЯ: М-П-Б-С!

АЗ: ААА мегабити ли? Тя: Ъ-хъ!

АЗ: Междънароден или?

Тя: ми.........просто е 12 ....@№$%!

 

 

....нещо ми падна интереса от такъв съпорт! ама да ви питам?

Link to comment
Share on other sites

абонат съм на бтк но в последните месеци почти секи ден съм на телефона че прекъсва нета.....

когато го има нета мах е така:

575218007.png

 

да питам как е Нетгруп в кършиака? щото звънях и разговора беше:

-подразделение на Енджълсофт ли сте или нета ви е от там,

ТЯ: Нее, отделна фирма сме си! незнам за такова нещо от 2 дена съм!!!! :laughing:

-колко е скоростта?

ТЯ: за 20лв е 12,

АЗ: какво 12?

ТЯ: М-П-Б-С!

АЗ: ААА мегабити ли? Тя: Ъ-хъ!

АЗ: Междънароден или?

Тя: ми.........просто е 12 ....@№$%!

 

 

....нещо ми падна интереса от такъв съпорт! ама да ви питам?

Aко съпорта ти е важен избери N3. 20 лв при тях кaто скорост са г/д равни на 20 лв на Нетгруп. Има и 2 каси в квартала. Става дума за лан интернета им де.

Иначе Нетгруп - перфектна скорост предоставена от Енджълсофт, нескопосано изградена мрежа, въпреки това рядко се случва да прекъсне, но съпорта може да се бави и няколко дни, докато оправи нещата.

Link to comment
Share on other sites

Aко съпорта ти е важен избери N3. 20 лв при тях кaто скорост са г/д равни на 20 лв на Нетгруп. Има и 2 каси в квартала. Става дума за лан интернета им де.

Иначе Нетгруп - перфектна скорост предоставена от Енджълсофт, нескопосано изградена мрежа, въпреки това рядко се случва да прекъсне, но съпорта може да се бави и няколко дни, докато оправи нещата.

 

не ми е важен съпорта...то ако не спира нета няма да им звъня :laughing: важното е ДА НЕ СПИРА! предложете нещо?

чух че на нетгруп кабелите висят по дърветата?!?!? то тогава ще прекъсва като за световно?

 

то е ясно че кулбокс няма да има ама кво да прявя? писна ми от бтк....звъня им през ден по 3 пъти! Трябва да реша защото мога да се откажа до няколко дена поради сменени общи условия на Виваком после тряя да чакам април!

Link to comment
Share on other sites

не ми е важен съпорта...то ако не спира нета няма да им звъня :laughing: важното е ДА НЕ СПИРА! предложете нещо?

чух че на нетгруп кабелите висят по дърветата?!?!? то тогава ще прекъсва като за световно?

 

то е ясно че кулбокс няма да има ама кво да прявя? писна ми от бтк....звъня им през ден по 3 пъти! Трябва да реша защото мога да се откажа до няколко дена поради сменени общи условия на Виваком после тряя да чакам април!

 

Не са по дърветата, и не прекъсва често,но е субективно защото в някои квартали е по-добре изградена мрежата от други.

Link to comment
Share on other sites

Не са по дърветата, и не прекъсва често,но е субективно защото в някои квартали е по-добре изградена мрежата от други.

Не са по дърветата ли? За някоя друга фирма май става въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

Vetim ти каза - щом си в Каршиака бегай при N3 и няма да имаш грижи. Аз лично съм доволен, изобщо не може да става въпрос за сравнение с БТК, или Евроком. Все пак са нови и за да се наложат на пазара трябва да се работи професионално.

Link to comment
Share on other sites

Vetim ти каза - щом си в Каршиака бегай при N3 и няма да имаш грижи. Аз лично съм доволен, изобщо не може да става въпрос за сравнение с БТК, или Евроком. Все пак са нови и за да се наложат на пазара трябва да се работи професионално.

 

 

значи препоръчване Н3 пред нетгруп! мерси сега ще им звънна за инфо!

Link to comment
Share on other sites

значи препоръчване Н3 пред нетгруп! мерси сега ще им звънна за инфо!

Ами да, ако в Кършака е истина това, което казват :) . Съпорта на Нетгруп винаги е бил на това ниво. Добре че рядко ми се налага да го търся.

Относно няколкото дни, необходими за вдигане на нета, последната година и половина поне не се е случвало около мен, но преди се случи 1-2 пъти. Подобни неща се случват на всички ЛАН мрежи. Може би N3 като по-нови, може да няма още такива случаи, освен ако и те са с малко персонал, особено за след някоя сериозна буря.

Ако има N3 при теб, давай на нея :) .

Link to comment
Share on other sites

по принцип знам, писах им във форума шефа там вика, че нямало проблем :) сиурно халюцинирам, обаче ако и утре сутринта нямам минавам на Н3 поне да е барабар с кабелната

Link to comment
Share on other sites

Aко съпорта ти е важен избери N3. 20 лв при тях кaто скорост са г/д равни на 20 лв на Нетгруп. Има и 2 каси в квартала. Става дума за лан интернета им де.

Иначе Нетгруп - перфектна скорост предоставена от Енджълсофт, нескопосано изградена мрежа, въпреки това рядко се случва да прекъсне, но съпорта може да се бави и няколко дни, докато оправи нещата.

 

do kolkoto zna n3 nqmat support vse o6te :)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление след като бях на НетГруп почти 2 години ... и от 2 месеца, никой не желае да ми каже къде е проблема, та за 35 лв. имам някви мизерни скорости, ще ги сменям. Адски съжалявам, за тези които съм ги агитирал да минават на НетГруп :(

Link to comment
Share on other sites

Не си виновен ти просто и мен много почнаха ме разочароват. Преди няколко дена се наложи да се обадя за да сменят мак-а 1час неможе се оправим за такава простотия немога да виня и жената в офиса де от една страна клиенти идват си плащат от друга страна се обаждат за технически проблеми и направо незнам как може такова нещо един телефон за няколко района явно шефа е почнал да цепи стотинката...

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че аз все още нямам проблеми с нета, да си кажа за МАК-а. Преди няколко месеца исках едни проби да направя и вместо на ПЦИ-ската ланка, исках на вградената да пусна нета. Тогава след няколко обаждания на съпорта, и аз НЕ успях да ми сменят МАК-а. Пробвахме различни неща, не били го виждали новия, та не били. Не знам тогава какъв беше проблема, но това ме притесни тогава. Както и да е, силно се надявам да не ми се налага да сменям MAC. Откакто съм с рутер, и това притеснение поне изчезна.

Нетгруп иначе чувам отзиви, че по- на зле отивали. При мен е чудно как още се държат при това положение. Макар че и при RaptoR се държат, но.. и от други познати подочувам за малко повечко проблеми.

Да вметнем само, че Нетгруп са си отделна фирма, и няма много общо с Лангейм и Гаров, освен че едните взимат нет от другите. А за качеството на мрежата, трябва да се вини Нетгруп.

Link to comment
Share on other sites

Незнам надявам се да се стегнат и да оправят нещата но определено не ми допада факта да има само един телефон на който да се обаждам при технически проблем.

Link to comment
Share on other sites

Аз също доста години съм на Нетгруп и засега да чукна на дърво нямам проблеми.От моята камбанария това е по-доброто интернет решение за 20лв от някой други алтернативи.За справка живея в Кичука.

 

ПС.Последният път когато имах проблем в събота в 5 следобяд ми вдигнаха и отстраниха проблема.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Да попитам има ли някой друг проблем с международния?

Иеп :) И аз това забелязах само БГ страници отварям и нищо чуждо :) Бтв аз съм от Каршиака

 

edit: При мене се оправи :)

Link to comment
Share on other sites

Същата работа..... :pirate

И както събота и неделя никой нищо не прави, няма да се учудя ако остане така до понеделник....

 

Едит:

Връщам си думите назад! ! ! Не мога да повярвам, че всичко се оправи без да се звъни по телефони и да се чака с дни. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...