Jump to content
BulForum.com

НетГруп ООД


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

На НетГруп съм и за нищо не стават, не искам високи скорости, искам да няма спадове в нета, предимно късно вечер, а точно това се получава. Почти спира нета.

Link to comment
Share on other sites

Не е лошо да споменеш поне в кой квартал си хората да знаят.Иначе аз нямам проблеми с нет-а нито вечер нито сутрин и е възможно проблема да е някъде по трасето около вас

Link to comment
Share on other sites

То да седиш и да плюеш във форума едва ли ще се оправи. Или се обаждаш, или пишеш във форума на филибето да ти пуснат следене на трафика, с който да се хване проблема. Щото в 2-3 часа през нощта ти се появил някакъв проблем и вече за нищо не ставали и т.н. Аз пък от сумати месеци имам само 1 спиране на външния късно вечерта и то било за всички поради рестарт на суича.

Пък и ако се пробваш да се свържеш със Зимбабве примерно, нали се сещаш, че връзката може изобщо да не зависи от някой в Бг...

Link to comment
Share on other sites

То да седиш и да плюеш във форума едва ли ще се оправи. Или се обаждаш, или пишеш във форума на филибето да ти пуснат следене на трафика, с който да се хване проблема. Щото в 2-3 часа през нощта ти се появил някакъв проблем и вече за нищо не ставали и т.н. Аз пък от сумати месеци имам само 1 спиране на външния късно вечерта и то било за всички поради рестарт на суича.

Казвам ти, че е всяка вечер късно през нощта и спира до такава степен, че не мога да си върша работата. Бърка ми всичко.

Link to comment
Share on other sites

Казвам ти, че е всяка вечер късно през нощта и спира до такава степен, че не мога да си върша работата. Бърка ми всичко.

Затова се обади или пиши във форума им да ти проследят трафика. Може нещо да дава фира, заради студа и понеже е през нощта няма как да го хванат.

Link to comment
Share on other sites

От 2-3 дни имам мн странен проблем: Отваряне на страници - перфектно, ъплоуд - 30+ мегабита, и ДАУНЛОУДА е жив та*ак - не мога да свалям с повече от 500 и това е от 2-3 дни. От каршака съм някой друг с подобен проблем ?

 

-нямам загуба на пакети

Link to comment
Share on other sites

От 2-3 дни имам мн странен проблем: Отваряне на страници - перфектно, ъплоуд - 30+ мегабита, и ДАУНЛОУДА е жив та*ак - не мога да свалям с повече от 500 и това е от 2-3 дни. От каршака съм някой друг с подобен проблем ?

 

-нямам загуба на пакети

Ако си сигурен, че има проблем им звъни утре, че пак ще запразнят... Ти май беше близо до мен, нямам такъв проблем. Даже сега стигнах максимума си - 7,9МБ (за 20 лв)

Link to comment
Share on other sites

Затова се обади или пиши във форума им да ти проследят трафика. Може нещо да дава фира, заради студа и понеже е през нощта няма как да го хванат.

В кой форум да пиша?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае дали имат покритие към "Скобелева Майка" ?Че сайта им леко издиша.Не може да се зареди картата с покритието :(

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае дали имат покритие към "Скобелева Майка" ?Че сайта им леко издиша.Не може да се зареди картата с покритието :(

 

az sam v 277 i e ekstra

Link to comment
Share on other sites

Не съм ги хвалил до небесата, преди година може и повече бях доволен от услугата която получавах, сега не съм. Не искам 100Мбит скорости с LA, искам постоянство и не мога да го получа. Почти всеки ден има периоди през, които интернета спира за по 15-20мин, понякога дори за повече и през този период google ми го отваря за 3-4минути. Ето това ме ядосва постоянно

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От една седмица съм вече абонат на Нетгруп,на 20-левовата тарифа и не мога да кажа че съм очарован от качеството на връзката.Освен това ми се струва(или може и да е така),че ъплоуда е ограничен до 900 кб/с.

Link to comment
Share on other sites

На хората, които имат проблеми с нет-а (на който и да е доставчик) мога само да кажа да звънят и да съобщават за това. Ако не им се казва или пък звънят 1-2 души когато спре нета на цял блок няма да обърнат много внимание. А проблема може да е един бъгав суич или захранване и след подммяната му всичко да е ОК. Обикновено проблемите са точно такива. Аз съм в Крумово и проблеми имах само в един период, прекъсваше отвреме навреме. Явно си взеха бележка, оправено е и от месеци не съм забелязал никакъв проблем. Така,че като си траете не правите услуга нито на вас, нито на тях, нито на съседите си. N.B. Който ползва рутер (особено за "10лв") е добре първо него да рестартира.

Ъплоуда го пробвах сега на speedtest.net и подминава Mbps до Париж и Ню Йорк,а съм далеч от wireless рутера. 20лв тарифа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...