Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

На рейдващите хай-енд инстанси гилдий не им трябват други друиди освен ресторейшън, щото никой не му трябва в рейда безполезен демидж дилър, какъвто е ферал друида. Трябва им полезен хилър, какъвто е ресто друида. Трябва им най-добрия хийлинг овър тайм в играта, а не калпав демидж дилър. Има си хънтъри, мейджове, лоци и рагута за тая работа. Няма нужда да заемаш един спот в рейда, тъй като нито демидж ще правиш колкото демидж класовете, нито пък ще хийлваш като хийл класовете. Казвам го от личен опит. При паладините положението е същото. Въпреки че в момента ние правим повече демидж от друидите, пак в рейда трябва да сме холи спец, за да сме полезни и да се използват на 100% възможностите на класа ни за рейдване на хай-енд контент.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Даже пак зависи да ти кажа. Аз ако правя премейд за Арати или Алтерак, тоя ферал за чий чеп ми е ?? В маршалска PvP гилдия пак няма място и онея не са прости и те искат хийлинг. Се едно да взема шадоу прийст.

Link to comment
Share on other sites

Killer az iskah healing bot i tova i igraq v momenta dori i gold da mi davat nqma da mina feral.0/0/51 resto e varha za men.Vseki sam si izbira clasa az izbrah hybrid koito nai dobre razkriva vazmoznostite si v restoration.

6to se otnasq za paladinte i 6amanite az smqtam 4e te trqbva da badat kakvoto si iskat za6toto ima hora kato druidite i priestovete koito healvat i za dvata clasa:)

Link to comment
Share on other sites

Няма кой да замени паладините и шаманите в райда, като съпорт хилъри. Не могат да бъдат каквото си искат в една сериозно рейдваща гилдия. Загуба на едно място в рейда е пускането на ретрибюшън паладин в него. Ако има нужда от повече демидж в райда, по-добре на негово място да се вземе мейдж или хънтър или рагу. Правят повече демидж, не за друго. Ако ще трябва да хийлва, по-добре да се вземе холи паладин. Ще хийлва по-добре от ретрибюшън, не за друго. Ако вече няма кой, няма хора и т.н., тогава бих взел ретри пала за демидж. Но обикновенно има кой.

Link to comment
Share on other sites

Същото е и при Шамитaта,макар и да са по-търсени в някои отношения,ама това е само зареди тотемите...Моя шаман,макар и малък лвл да е (48) ... все още намира приложение!Аз съм на спец. - Еле.

Повече ми харесва да праскам голям крит със спеловете,имам си добър дмг на тотемите,имам си heal за мене си или main-healеr-a ,ако изпадне в беда да подпомогна с нещо,макар и минимално!

То дори и да искате уравновецяване,няма да има никога,за това са различните класове! :)

Някои предпочитат Warrior на Fury и Priest на Holy,вместо примерно две шамита (един на Ele/Enchancement и другия на Restoration ). Поне според мойте наблюдения е така...

А относно Друидите...друид според мен е по-добрия хийлър...но пък power word:shield е незаменим също...Не знам...дълго време още ще се спори,кой е с по-хубави качества на хийлър...то зависи и от предпочитанията все пак! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти ми говориш за 5-10man instance. 40-ка рейд в който липсва един клас е неприятно прецакан. Трябва да има от всеки клас играчи иначе се губи 100% пърформанса на рейда.

Link to comment
Share on other sites

Прийстът по принцип е правен за най-добър хийлър в играта. Докато ние сме наистина добри хийлъри, но все пак хибриди. Всъщност дори в описанието на сайта си ни го пише: Second best healer class in the game. От друга страна редовно ми се случва да съм хийлър в 5-мен инстанси и макар че съм full feral нямам особени проблеми (е, на финалния бос паладина помогна, но все пак :))

Чакайте пък да ви разкажа днес какво ми се случи: срещам някакъв хънтър 3-4 нива над мен и ми помага за едни куестове. Пита ме дали искам да влеза в гилдията му. Съгласявам се, казва ми ника на GM-a, влизам в гилдията. Кефя се на табарда (хубавичък, синичък...) и се заговаряме по-подробно с хънтера, енчантвам му няколко неща, той ми дава ненужни зелени за дисенчант, мотаем се заедно, накратко роулплейваме (играя в Defias Brotherhood) По едно време се сещам да го питам откъде е и се оказа че пичът всъщност е 19 годишна мацка от Пловдив :) Размазахме се от смях и двамата...

Link to comment
Share on other sites

Прийстът по принцип е правен за най-добър хийлър в играта. Докато ние сме наистина добри хийлъри, но все пак хибриди. Всъщност дори в описанието на сайта си ни го пише: Second best healer class in the game. От друга страна редовно ми се случва да съм хийлър в 5-мен инстанси и макар че съм full feral нямам особени проблеми (е, на финалния бос паладина помогна, но все пак :))

Чакайте пък да ви разкажа днес какво ми се случи: срещам някакъв хънтър 3-4 нива над мен и ми помага за едни куестове. Пита ме дали искам да влеза в гилдията му. Съгласявам се, казва ми ника на GM-a, влизам в гилдията. Кефя се на табарда (хубавичък, синичък...) и се заговаряме по-подробно с хънтера, енчантвам му няколко неща, той ми дава ненужни зелени за дисенчант, мотаем се заедно, накратко роулплейваме (играя в Defias Brotherhood) По едно време се сещам да го питам откъде е и се оказа че пичът всъщност е 19 годишна мацка от Пловдив :) Размазахме се от смях и двамата...

 

Ебахти калиткото си :) Ще си направя алт на Defias Brotherhood хехе. Внимавай, че от тия запознанства стават интересни работи понякога :) Иначе в 5 мен групи аз лично нямам проблем да държа групата жива. Само че с холи паладина, щото другия ще уайпне групата още на първите мобове :)

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея защо не мога да се свържа със сървъра? Пише за някакви проблеми отсрани, но не показва нищо за defias brotherhood. А и www.wow-europe.com не се отваря... Абстиненцияяя :cry

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Иначе в 5 мен групи аз лично нямам проблем да държа групата жива. Само че с холи паладина, щото другия ще уайпне групата още на първите мобове :)

 

Da Da .. sha wipe-nesh drug pat :) .. Az v shadow forma gi heal s vampiric embrace bez problem ^^ :)

5 man = piece of cake :)

Link to comment
Share on other sites

Другия няма мана бе човек. Малко е, имам предвид. 3-4 големи хийла и до там. Няма мана реген, няма много бонус хийлинг. Не става. Макар че с наядена група няма нужда от много хийл де. Зависи. Ако съм с някви синьо-зелени пичове, няма да ги удържа живи при по запекана ситуация или при някой нинджа пул. Пък те като са синьо-зелени вероятноста за такъв пул не е никак малка :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде мога да намеря историята на Warcraft и на различните раси преведени на български ?В гуугле намерих само от официалния сайт(на англ)и в Уикипедия,ама е много малко...Ако няма...ще се чете на английски :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде мога да намеря историята на Warcraft и на различните раси преведени на български ?В гуугле намерих само от официалния сайт(на англ)и в Уикипедия,ама е много малко...Ако няма...ще се чете на английски :)

 

 

Ходи чети в http://wowbg.org Очаквам каса бира вследствие на огромната услуга която ти оказах :D

Link to comment
Share on other sites

Не играя WoW, но понеже гледам се коментира новата част...

 

Днес бях в Трансфер Груп и беше пълно с копия на The Burning Crusade по бюрата, повечето за клиенти-зали, чак в Русе и Бургас имаше адреси.

 

Цената е 70лв. Не проверих, но мисля че имат и налични

 

За инфо - 624080 / вътр. 101

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...