Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Имате ли идеи, защо като конекна към близардски сървар и играя 5-6 мин и после ме "дисконектва" ВИНАГИ!!Казван "дисконектва", защото всъщност като играя Latency-то ми е около 50, а като ме дисконекне си остава 50 и всъщност не ме изхвърля от играта а съм си вътре, но не мога да говоря с никои, няма чат, не мога да атакувам....

..искам да добавя, че играта никога не ми е вървяла на компютъра нормално...

тарифата ми е за 18лв на месец с GeForce 2 MX400 64MB, RAM 256 DDR, Athlon XP 1600+

Вярно е, че компютъра ми е зле, но хващам минималните изисквания, за да върви играта....

Можете ли да помогнете??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Офф.На мене тая игра в на4алото ми бе6е уж много интересна ама след около 3-4 дена и ми писна!Много е сложна бе пък и на световни ма6таби(не оби4ам такива "големи" игри).Има кам около 1500 куеста сигурно пък и докато разбера какво тряя да направя на всеки един!На мeне ли4но много много не ми хареса.Все пак пожелавам на тия дето и се кефят приятна игра. :P

Edited by dakela1
Link to comment
Share on other sites

Офф.На мене тая игра в на4алото ми бе6е уж много интересна ама след около 3-4 дена и ми писна!Много е сложна бе пък и на световни ма6таби(не оби4ам такива "големи" игри).Има кам около 1500 куеста сигурно пък и докато разбера какво тряя да направя на всеки един!На мне ли4но много много не ми хареса.Все пак пожелавам на тия дето и се кефят приятна игра. :P

Нормално. Доста хора в началото не я харесват, защото била по-сложна. Но след време започваш да я харесваш, зарибяваш се и става яко ;). Особено, когато има с кого да вървиш, да трепеш ...

Link to comment
Share on other sites

Нормално. Доста хора в началото не я харесват, защото била по-сложна. Но след време започваш да я харесваш, зарибяваш се и става яко ;). Особено, когато има с кого да вървиш, да трепеш ...

Да де ама то в тя игра за да намери6 подходя6тия 4овек тряя да бъхти6 едно 20 мин докато се сре6тнете!На мене тва е едното което не ми харесва.Другите работи няма да ги изброявам 4е 6те взема само да флудя форума(пъм може и "WARN" да си отнеса).До колкото до @d3maq не знам какъв може да е проблема.Съмнявам се 4е е от сървара.В някои сървари са толкова тъпи, 4е няма на каде.Споко проблема ти не е от компа. :)

 

:spam:

Edited by dakela1
Link to comment
Share on other sites

emi pi4 probelma ti e ot PCto...Az sam na sa6tata tarifa i mi varvi s 150 do 200 ping...Zapo4ni geroi v nqkoi ot po novite i prazni servari (warcraftrealms.com-viz tuka broikata na igra4ite v opredelen servar gledai v EU:P)

 

Az sam v Shadow moon edin ot dobrite i palni servari no i s nai mongo lag no pak pcto mi e 2 pati po dobro ot tvoito....vlez v po prazen i nov GL HF

Link to comment
Share on other sites

Нормално. Доста хора в началото не я харесват, защото била по-сложна. Но след време започваш да я харесваш, зарибяваш се и става яко ;). Особено, когато има с кого да вървиш, да трепеш ...

Абе ти четеш ли изобщо или е така си праскаш мненията за броика ? Той ти казва , че в началото му е харесвала , а в последствие му е писнала , а ти му отговаряш

Нормално. Доста хора в началото не я харесват, защото била по-сложна. Но след време започваш да я харесваш
. :angry: :angry: Чети малко :angry1
Link to comment
Share on other sites

Абе ти четеш ли изобщо или е така си праскаш мненията за броика ? Той ти казва , че в началото му е харесвала , а в последствие му е писнала , а ти му отговаряш  .  :angry:  :angry: Чети малко  :angry1

Според мен начало значи поне 1 седмица, за да имаш време да разбереш играта, да се зарибиш, да говориш с някого за опит ... а не 3 дена ;).

 

Поне мойте мнения за бройка (щото много от твойте не са :lol: :lol: :lol: ) са горе-долу по темата :lol:

Спирам да пиша, защото темата е за wow-a ... :excl:

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

как да мина от 1.7.1 в 1.7.0,само не ми казваите че трябва да инсталвам играта пак наново

Точно това трябва да направиш... сори!

Link to comment
Share on other sites

Тъйкато играта я имам оригинална и я играя в оригиналния сървър,но искам с един приятел да поиграем в нефелина,след като сваля реалм листа пак ли да си го копирам в директорията на WoW,ама тогава ма пита да ли да го заменя,ама не искам да ми стане нещо с оригиналния реалм лист и тогава приеминувам фалшивия реалм лист.Така става ли???Извинете за глупавото обяснение, ама не можах по друг начин. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тъйкато играта я имам оригинална и я играя в оригиналния сървър,но искам с един приятел да поиграем в нефелина,след като сваля реалм листа пак ли да си го копирам в директорията на WoW,ама тогава ма пита да ли да го заменя,ама не искам да ми стане нещо с оригиналния реалм лист и тогава приеминувам фалшивия реалм лист.Така става ли???Извинете за глупавото обяснение, ама не можах по друг начин. :lol: :lol: :lol:

Еми защо не си копираш реалм листа на оригиналния сървър на друго място и после пак да си го замениш :confused трябва да стане ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

значи от неска почнах играта играя в сървара на Нефелин и имам вапроси значи почнах орк защото незнам какво да почна и ако някой може да ме светне сайт в който да пише как мога да развивам героя си или инфо за куестовете сащо така в града на орките от каде мога да си купа оражие :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

значи от неска почнах играта играя в сървара на Нефелин и имам вапроси значи почнах орк защото незнам какво да почна и ако някой може да ме светне сайт в който да пише как мога да развивам героя си или инфо за куестовете сащо така в града на орките от каде мога да си купа оражие :rolleyes:

Да бе, ако искаш и walktrough да ти дадем :lol: Идеята в случая е да питаш някой ингейм, да си намериш пич(ка), която например също играе орк и е в началото, да ходите заедно, да си помагате... Няма такова нещо като определена последователност на куестовете, аз например обикновено като почвам нов герой елф (друид) играя до 16то ниво в началната зона и повече в Аубердин и околностите, след което си взимам куеста за водната форма и отивам в Стормуинд (или пеша (което дразни), или моля някой мейдж наблизо да ме хвърли до там :)) Там си връзвам "душевния камък" и ако ми трябва да се връщам до вкъщи, си ползвам вградения телепорт до мунглейд, а след това хипогрифите... иначе се въртя в човешкия свят.

 

Всъщност чак сега се усетих, че не съм ти помогнал никак :) Ето сайт - www.allakhazam.com (сам ще трябва да си намериш раздела за УоУ, не ми се търси точен линк сега) Има инфо за голяма част от предметите (да не кажа всички), както и за всички куестове правени досега (все още съществува възможноста да има неоткрити такива, това също е готино :)) Както и форуми, където можеш да намериш идеи за развитието.

Link to comment
Share on other sites

Sa6to i thottbot.com e dobar sait za si4ko!

 

6to se otnasq do orc mi za orazie ne ti trqbva da is izma6 prosto iz4akai da ti padne ne si izmai ni6to!!!!!!!sabirai si parite ! Za questovete vinagi pravi zaltiq..ili zelenite....tva e:P gl hf

 

BTW ORC-a super qka rasa men hunteri mi e orc mnogo sam dovolen.....sa6to taka orc e dobar shaman a i nai krasiviq rogue....i best warrior....tai4e ne znam orc FTW!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...