Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

V momenta igraia v Earten Ring(RP).Night elf-Droid.Imeto na geroia mi e Bgnightelf.Moge li da mi kagete koi sa dvete nai-dobri profesii i kak stava da Whispera.

Ааааа, и аз съм в него!!! И тъкмо в гилдията отчаяно се нуждаем от мембъри... та искаш ли да се включиш? Аз съм Niobe, също съм Друид, така че ако се засечем в игра, може да ти обясня каквото каза, че искаш да ти бъде обяснено...

За друид ти препоръчвам кожарство или алхимия/хербализъм. Обаче има нещо важно, за което може да те накажат - в RP сървърите такива имена като твоето не са разрешени, трябва да измислиш нещо което (цитирам официалния сайт) "да звучи средновековно" Тоест - да си звучи като име. Моето пълно е Niobe Aeris :) айде, като влеза и ще ти прошепна :) Ти кога си он?

Link to comment
Share on other sites

Ааааа, и аз съм в него!!! И тъкмо в гилдията отчаяно се нуждаем от мембъри... та искаш ли да се включиш? Аз съм Niobe, също съм Друид, така че ако се засечем в игра, може да ти обясня каквото каза, че искаш да ти бъде обяснено...

За друид ти препоръчвам кожарство или алхимия/хербализъм. Обаче има нещо важно, за което може да те накажат - в RP сървърите такива имена като твоето не са разрешени, трябва да измислиш нещо което (цитирам официалния сайт) "да звучи средновековно" Тоест - да си звучи като име. Моето пълно е Niobe Aeris :) айде, като влеза и ще ти прошепна :) Ти кога си он?

 

Iskam da se vklu4a v gildiiata.Po princip sum online sutrin,na obed i ve4er kum 10 4asa.Kum 5-6 4asa izlizam.Kak moga da si smenia imeto i kak mogat da me nakagat.Ako iska6 dneska ve4erta kum 23:30,6toto edna priiatelka ima rogdenden dneska i 6te izleznem niakude i 6te se pribera kum 23:30,ako iska6 me potursi togava ili ako ne utre sutrinta. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз те сложих във френдс лист, така че ще те видя ако влезеш! Тая вечер ще имаме в 9 часа среща на гилдията, а после ще трябва да излизам... утре :) Иначе да си смениш името не можеш, трябва нов герой да правиш... кое ниво си вече? В смисъл, ако си под 7мо например, не е голяма трагедия... Не знам как биха могли да те накажат, не знам дори дали биха могли, просто в официалния сайт пишеше, че било забранено... Не знам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ооох, ами влизаш в data.bg, кликаш на "Търсене", пишеш WoW patch 1.60 и теглиш това, което излезе (1.5.1 -> 1.6 например е ако си на 1.5.1 :) Ако не си сигурен коя версия имаш, пускаш играта и на логин-екрана долу вляво си пише, ако си на 1.5 а искаш 1.6., ще се наложи да качиш 1.5 - 1.5.1 И 1.5.1 - 1.6) После го пускяш тва сваленото и чакаш. И после играеш.

Link to comment
Share on other sites

@Всички от пиратките : днес имах възможността да цъкам wow в близардските сървъри... много хора ми казваха че можело да бъде и по-хубаво направена играта и близърд се били усрали - нищо такова няма, просто играта е невероятно зарибителна (цял ден цъкам с един орк 23 левъл в warsong gulch или квото е там) и немога да се откъсна от PC-то! Съветвам тези които имат възможност да си я купят и имат свободно време да я играят да не се чудят: Невероятна е :)

Link to comment
Share on other sites

@Всички от пиратките :  днес имах възможността да цъкам wow в близардските сървъри... много хора ми казваха че можело да бъде и по-хубаво направена играта и близърд се били усрали - нищо такова няма, просто играта е невероятно зарибителна (цял ден цъкам с един орк 23 левъл в warsong gulch или квото е там) и немога да се откъсна от PC-то! Съветвам тези които имат възможност да си я купят и имат свободно време да я играят да не се чудят: Невероятна е :)

Ъхъ ще си говорим като направиш 1-2 героя 60 левел и дойде великото циклене...

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ ще си говорим като направиш 1-2 героя 60 левел и дойде великото циклене...

Е какво искаш да кажеш с това ? :)

Аз имам 1 герой 60 левел и стига да имам prepayd card неставам от пц-то :D :P

Link to comment
Share on other sites

Е какво искаш да кажеш с това ? :)

Аз имам 1 герой 60 левел и стига да имам prepayd card неставам от пц-то  :D  :P

Искам да кажа, че high-level content-а е супер скалъпен и писва бързо. На мен не ми е интересно да цикля 2-3 инстанса постоянно и да лашкам в тъпите battlegrounds.Айде, първите две седмици е интересно, ама след това - изобщо. Така и така са изкрали хубавите елементи от всички предишни ММОРПГта, да бяха взели повече от УО...Искам да кажа, че играта е повърхностна, което на мен не ми харесва. Одавна я продадох- сега чакам Dark and Light, там нещата изглеждат в пъти по-добре.

Edited by stefan
Link to comment
Share on other sites

Тъй като скоро ще ми свърши безплатния месец,а нямам пари в момента да си взема карта,ако може да ми кажете най-добрия фрий сървар и какво да направя за да започна да играя във фрий сървар,спомням си ,че в темата пишеше,но не го намерих,а и не ми се търси много(все пак 70 страници),така че ще съм много благодарен на някой ,ако ми каже.Бях чул за някакйв фрий сървар,май се казваше Нефелин или нещо такова.

 

Нямя ли да ме похвали те ,вече се опитвам да пиша на български. :lol:

 

сървар ли се пише или сървър.Май сървър,но не съм много сигурен.

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

С повече от 200 души в оригиналния.

Еми доколкото знам в нашия са около 6500 играчи в момента може и повече да са станали :)

Mда който иска да играе ВоВ да не се залъгва с пиратки.Аз играя вече от 6 месеца направих 2 героя по 60 лв (играем 2ма в акаунта).Играта е зарибена в началото,после малко става циклене към 50 лв ама на 60 се почват dungeon-ите и става доста интересно.В battle ground също е голям смях има бой има и стратегия има и тапанари :D.Поне според мен не си заслужава да се играе в пиртаски сървари вярно че парите не са малко за нас ама ако ще се играе понеда се играе както трябва.Аз бях пуснал тема че търся акаунт преди време,е намерих даже с един приятел двамата играем когато аз съм на работа той играе за сега си цъкаме и двамата нямаме проблеми а и 13 лв на месец не са много.Едно предложение може някой да отвори тема та който иска да плаща а 26 лв са му много,да се събират по двама,защото на мен ми беше много трудно да си намера акаунт (90 лв нов) и да плащам по 26 на месец.

И в Blizzard-ските realm-ове има бъгове ама там ги фиксват доста бързо.

А има и доста БГ гилдий някои от които напреднаха доста.

Айде успех на WoWаджийте. (не сам рекламен агент на Blizzard :punk

Edited by zrka
Link to comment
Share on other sites

Аз 2 месеца се мъчех да играя в пиратка ама то не бяха мъки то не бяха Error-и от сорта на "Еrror 132" и някви други кадето ги няма в документацията "FFE4354DR2313" и други комбинаций.Дава ти грешка,влизаш пак ама героя ти още е вътре - чакаш още 2 мин,пак влизаш играеш 5 мин убиваш спецалната мечка която ти дава цял сет от 8 Error-i.Или зимаш questa който неможе да се изпълни точно в този сървар. Общо взето зле направо не ми се говори като се сета как съм искал да разпора монитора от шутове.Сега пак има напредак в пиратките ама пак са си кенеф.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...