Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Има, ама трябва да си купиш или гейм карта или да си въведеш кредитната такава...става и с дебитна виза електрон от експресбанк или дск, вадят се лесно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има, ама трябва да си купиш или гейм карта или да си въведеш кредитната такава...става и с дебитна виза електрон от експресбанк или дск, вадят се лесно

 

Kakvo triabva da napravia da si izvadia?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

аз моя си го взех като влезнах в miRc #wowbg - там са хората които играят разбрахме се с човека и взех acc-to + всичко друго към играта за 50 лв отидох до Пулсар купих си карта 52 лв за два месеце и ся немогат да ме изкарат от WoW-a добре че тряя да се работи иначе ще ми изтекат очите :D

Айде успех дано си намериш акаунт.

 

The Maelstrom

Sepia - 36 lv Paladin

Edited by zrka
Link to comment
Share on other sites

Абе някой пробвал ли е RP-сървъри? изисква се малко по-добър английски, ама е голям купон... Там съм Niobe, засега друид на 12 ниво, ама го развивам само 2 седмици :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е не знам тогава. Преди ставаше  :)

 

Много ясно че няма да става с нули...що за bullshit? Просто трябва да се намери отнякъде номер на кредитна карта. Има много източници за това. Даже мисля че и в IRC имаше някъде канал. Няма нужда да е валидна картата. Това е като CD-key - само проверява дали са спазени определени неща в номера. По-нататък оабче трябва да намериш някой, който има такава карта и е навит да ти плаща.

 

WOW suxxx - LINEAGE 2 Chronicle3 - RULEZZZ

Link to comment
Share on other sites

WOW suxxx - LINEAGE 2 Chronicle3 - RULEZZZ

 

мега глупост ! просто защото и 10та хроника да пуснат и още повече прашки и бюстове - геймплея на Линеажа куца...

Edited by LifeFeel
Link to comment
Share on other sites

мега глупост ! просто защото и 10та хроника да пуснат и още по-вече прашки и бюстове - геймплея на Линеажа куца...

 

Мдам.....това нявярно го казваш на базата на богатия си опит в двете игри. Би ли го споделил с мен, защото аз съм още начинаещ и с удовлствие ще почерпя опит от извора...

Link to comment
Share on other sites

значи и двамата само (се пените) изказвате нещо без грам довод - аз поне ви казах, че геймплея на едната игра е по-добър от другата...

 

има ли смисъл да казвам колко неща има във WoW които ги няма в Lineage 2 ?

 

или че Lineage си има подобрен от към геймплей вариант - ROSE Online, която пък малко в Пловдив са я играли повече от мен...

Link to comment
Share on other sites

continued:

 

... пък понеже аз наистина съм никой, ако не вярвате на мен - обиколете световните сайтове за mmorpg и вижте класациите...

 

www.mmorpg.com

 

http://www.gameogre.com/topmmorpgs.htm

 

 

OutSider, а и за другите - ето примерно един як спор (дано не съм объркал темата)

 

http://forums.rpgbg.net/viewtopic.php?t=3755

 

пък и съм се зарекъл неплатено mmorpg да не пипам вече през живота си - това ако не разбирате - сигурен съм, че някой ден ще го разберете...

 

едит:

ROSE поне го играехме на официален сървър - въпреки без грам съпорт - включително и аз го хакнах - няколко дена можех да дублирам всякакви предмети (преди да се сетят разгеле да пачнат - после не ми се занимаваше вече)

Edited by LifeFeel
Link to comment
Share on other sites

В сайта, който си дал пише следното:Graphics: 8.7 WOW

Graphics: 9.8 Lineage 2

Това го казвам по-повод на всички 12-13 годшни деца, които твърдят че графиката на..... сещате се.

Link to comment
Share on other sites

В сайта, който си дал пише следното:Graphics: 8.7 WOW

                                                        Graphics: 9.8 Lineage 2

Това го казвам по-повод на всички 12-13 годшни деца, които твърдят че графиката на..... сещате се.

 

оуу, много кофти ако ги играете тез игри заради графиката ...

 

едит: ако наистина е така - няма какво да обсъждаме повече...

Edited by LifeFeel
Link to comment
Share on other sites

но има и нещо друго - някои хора не обичат да мелят дълго и продължително - обичат повечеко екшън и повечко тръпка - тях ги разбирам напълно

 

не са типа хора да се разхождат в гората и да берат цветя или да копат

пък на мен примерно това ми харесва и ме въвлича по-дълбоко в света

 

игри има за всички - няма нужда да ги осъждаме тези, които не ни харесват...

 

трябва да опитваме от всичко и по-често - както винаги обяснявам на момичетата

 

и аз мислех, че sims е голяма тъпотия докато не се видях зарибен да играя sims2 (преди време)

 

(пък кво - на fallout лоша ли му е графиката, че за мен (и не само) е едно от най-великите rpg-та)

Edited by LifeFeel
Link to comment
Share on other sites

Ами на мене все пак ми харесва повече Lineage, и то не заради елфките, а заради цялостната визия на играта. Сега обаче имам 10 дневен Guest pass и ще видим като го поиграя в официален сървър какво ще стане. Донякъде съм съгласен с Lifefeel, че безплатното все е кофти, но не знам как стоят нещата в официалния сървър на Lineage, така че...

 

/off LifeFeel ако ми кажеш как да си подкарам Final Fantasy XI цена няма да имаш. Имам 3-те диска, но ми иска някакъв online viewer, който така и не разбрах откъде да намеря. Гледам че май си фен на FF, та ако можеш да ми дадеш линк за това нещо ще съм ти повече от благодарен /off

Link to comment
Share on other sites

/off LifeFeel ако ми кажеш как да си подкарам Final Fantasy XI цена няма да имаш. Имам 3-те диска, но ми иска някакъв online viewer, който така и не разбрах откъде да намеря. Гледам че май си фен на FF, та ако можеш да ми дадеш линк за това нещо ще съм ти повече от благодарен /off

 

за съжаление нямам никаква идея

Link to comment
Share on other sites

K'во ще кажеш за тея шопите хем за тъпи хем са упорити а тоя селяндур Redmoon 5 пъти го питах какво е завършил и неще да отговори щото е ного голям професор по игрите :D (да го е*а ф селската буца)

LifeFeel аре подкрепи малко там че сички са против wow-a супер палячовци как ме дразнат .....грррррр

Link to comment
Share on other sites

Interesuva me koi e nai-dobriia geroi v sveta na WoW.

 

A iu o6te ne6to imali niakva BG guildiia ili klan v koito da se prisuedinia.

 

EDIT:Hora svetnete me malko za geroite.Ima Warlock,Rogue,Priest -neznam kakvo ozna4avat.

 

Izbrah se Night elf-Droid.Nadiavam se da e hubavo tva.Nika mi e- Bgnightelf.Ako moge s niakoi da se sre6tna v WoW ,4e imam da pitam ne6ta otnosno igrata.

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Ами в кой сървър си? То и аз съм друид, имам и роуг... А да питаш дали има българска гилдия - ами аз знам една в Twilight's Hammer, казват, че в Warsong имало много българи...

Link to comment
Share on other sites

Ами в кой сървър си? То и аз съм друид, имам и роуг... А да питаш дали има българска гилдия - ами аз знам една в Twilight's Hammer, казват, че в Warsong имало много българи...

Ami az sega igraia v survara na Blizzard,6toto si kupih igrata i imam edin bezplaten mesec v neia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...