Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

аз съм в Смирненски

6 дни нямах нет б*х му мамата

за скорости да не говоря 20-30кб/с от чужди сайтове къде са тези 20мб трафик :lol:

кое му е хубавото на Визио в Смирненски :blink:

от съпорта казват че това е най-проблемния квартал

даже свястен техник не могат да намерят :angry:

Зависи къде си в Смирненски. Аз знам точно обратното т.е. имам един приятел, който се занимава с торенти и много сериозен. Никога не се е оплаквал от спийда.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Какво става със шибаните скорости? Само на мен ли свързването ми е 10.0mbps :blink:

Link to comment
Share on other sites

Какво става със шибаните скорости? Само на мен ли свързването ми е 10.0mbps :blink:

Аз плащам за 32, но получавам 20 от доста време. Чудех се колко ще получавам за 20лв и ти ми отговори май. :)

Link to comment
Share on other sites

Какво става със шибаните скорости? Само на мен ли свързването ми е 10.0mbps :blink:

 

 

Аз плащам за 32, но получавам 20 от доста време. Чудех се колко ще получавам за 20лв и ти ми отговори май. :)

И за други съм чувал, че са го имали този проблем, но по принцип не е така. Аз си получавам 100. Обади се на повреди...

Link to comment
Share on other sites

Какво става със шибаните скорости? Само на мен ли свързването ми е 10.0mbps :blink:

Много ми е интересно когато се обади на Visio какво казаха.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно когато се обади на Visio какво казаха.

проблема не е в нас,а във вашия компютър. Да не би да сте си пуснали файър уол :lol:

Какво друго да кажат,те са толкова компетентни,че нямам думи

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Именно. А проблемът се оправи след кратка визита до главния офис и малко по-груб тон.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Снощи напуснах Визио с гордо вдигната глава ;-)

Вече имат конкуренция при мен и не се чувствам длъжен да оставам техен абонат. Пичовете от Енджълсофт за сега се справят добре, без инсталационна такса и ми дават един месец безплатен интернет - ако ми хареса, оставам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тея Визио кво се филмираха толкова, за 42лв ми раздават 50мегабита международен. Няма ли някой да го осъди или да им направи нещо. Че само има хора, които се лъжат на тези простотии. Дано да им нарежат кабелите през 2метра.

Link to comment
Share on other sites

Тея Визио кво се филмираха толкова, за 42лв ми раздават 50мегабита международен. Няма ли някой да го осъди или да им направи нещо. Че само има хора, които се лъжат на тези простотии. Дано да им нарежат кабелите през 2метра.

 

ГАРАНТИРАН? Има ли я някъде тази думичка? В противен случай е ДО тази цифра... евентуално... 50мбита международен евентуално с 4:30 сутринта може и да имаш, никой не ти е давал гаранции че ще го имаш винаги и до всяка точка на света... настрана че повечето фирми в щатите имат една или две T1 линии което е около 1-2мбита така че ти даже и да имаш не всеки сървър ще може да ти пусне такава скорост...

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си расъл в консерва...Естествено,че не ги стигат.Няма доставчик,който да си стига обявените скорости (или ако ги стигне през нощта,то определено в по-голямата част от деня няма да е такава).

Аз се надявам да се мине от практиката "до" на практиката "от",т.е минимална скорост,поне да знаеш кога можеш да се оплачеш.Иначе, сега ако се обадиш да се оплачеш,че не била 100мб,а 50мб , ще ти се изсмеят в лицето сигурно.Занижени скорости за тях е под 5мб.... всичко друго е в рамките.

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си расъл в консерва...Естествено,че не ги стигат.Няма доставчик,който да си стига обявените скорости (или ако ги стигне през нощта,то определено в по-голямата част от деня няма да е такава).

Аз се надявам да се мине от практиката "до" на практиката "от",т.е минимална скорост,поне да знаеш кога можеш да се оплачеш.Иначе, сега ако се обадиш да се оплачеш,че не била 100мб,а 50мб , ще ти се изсмеят в лицето сигурно.Занижени скорости за тях е под 5мб.... всичко друго е в рамките.

Тук си в грешка. Гаров точно това прави. На сайта са обявени скорости, които са в пъти но-ниски от реалните. Обявени са минималните, под които интернетът няма да ти падне.

Обявени са ми 2048 Kbit/s, а съм стигал 44 Мbit/s. До 2Мbit/s за сега не съм падал.

Link to comment
Share on other sites

Тук си в грешка. Гаров точно това прави. На сайта са обявени скорости, които са в пъти но-ниски от реалните. Обявени са минималните, под които интернетът няма да ти падне.

Обявени са ми 2048 Kbit/s, а съм стигал 44 Мbit/s. До 2Мbit/s за сега не съм падал.

Само че ти е убягнала причината за това.А именно,че не са си ъпдейтвали сайта от години,а не че са обявени минимумите. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За повече информация виж тук http://www.filibe.net/services.php

 

Следвайки вече устаноивената Ни практика обявените скорсти представляват минимално допустимите ни скорости.

Коментар от админ-а на форума на filibe.net и вземи се събуди вече и престани да ръсиш простотии

Link to comment
Share on other sites

И какво става ако паднеш под тези скорости? ;)

Май нищо, а ;)

Звъниш на техника и повредата се отстранява ;)

Примерно...

Link to comment
Share on other sites

как е визиото в района до прелеза на гребната от страната на центъра .. тоест, където се пресичат 6-ти септември и прелезът?

 

Ами аз бях на тях преди да мина на Ейнджълсофт и какво да ти кажа... Интернета беше "тука има - тука нема"... Повечето време немаше...

Link to comment
Share on other sites

как е визиото в района до прелеза на гребната от страната на центъра .. тоест, където се пресичат 6-ти септември и прелезът?

 

Точно където се пресичат (т.е. будката на тези дето вдигат и свалят бариерите) ме съмнява но околните кооперации са доста големи и ако някой от доставчиците (освен cooolbox) няма покритие там ще се изненадам доста силно!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...