Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

аз мога само да кажа всеки който е на Masterlan по-добре да минава на бтк този район няма да се оправи скоро

данеговорим че поддръжката започва сутрин от хапи джо с кафета после пауза за жегите а тва че нямате нет по 1-2 часа

 

 

Absolutno saglasen sum za Trakia - Masterlan. Dodo e 6emet :) A novia pi4, koito " nasledi " tozi raion 6te ima da go opravia 5 meseca, do kato go opravi i stabilizira sled nekadurnite izpalnenia na Dodo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply
Absolutno saglasen sum za Trakia - Masterlan. Dodo e 6emet :) A novia pi4, koito " nasledi " tozi raion 6te ima da go opravia 5 meseca, do kato go opravi i stabilizira sled nekadurnite izpalnenia na Dodo.

 

за това казвам само този район другите са от стабилни по стабилни но бтк настъпва здраво а аз от 4 месеца сам на тях и трипати вдигнаха скоростите данеговорим че с тоците проблеми няма тама и скоро сам сигурен че ще ви минат с скоростите

 

 

п.с. след додо минаха още много хора и пак никво подобрение а аз просто си отидох в пощата сех си модема прибрах се обадих се на съпорта обясниха ми сичко нета доиде дойдоха хора до нас да подпиша договора и от тогава сам много доволен

Link to comment
Share on other sites

А ве ти сигурен ли си че все пак не миеш тоалетните? :lol:

 

Няма нито един човек, който да се е съгласил с теб. Кво са пънеш. Не са опитвай да ма прецениш, защото ти липсва достатъчно IQ. Иначе много ни радваш с лирическите отклонения, но си смешен и ти го казаха поне 5 души. Моят коментар свърша тук, със следния лаф за ТЕБ и Доставчика ти:

" За тия ли момчета стаа въпрос............. " :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

" visiobul

Site Admin

Регистриран на: 23 Ное 2003

Мнения: 56

 

Пуснато на: Пет Май 18, 2007 2:36 AM Заглавие:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

sLoW_DaNcE написа:

ей ги на къде отиват месечните такси

Хехе, разбира се че да

100% от годишната печалба на фирмата се изразходва за моторни спортове, а именно:

0,1 % от пловдивските юзери и 99,9% от софийските

 

Т.е. парите идат от София, а в Пловдив от време оно продаваме интернет за спорта

 

Btw, към днешна дата 1 мегабит международен струва 70 евро, а един мегабит BG 35 евро. Цените са без ДДС. А кажи сега как да ти дам 10 мегабита за 22 евро Но се стремя в 95% от времето да го правя

А това може да го направи само състезател

Ама кво да се прави... Нали си обичам юзерчаата... Затова си ги глезя Съвсем скоро ще има мега-приятни изненади за всички . "

 

Така като гледам и твоят шеф го тресе параноята като теб :)

 

Хем разправя,че 1мбит е 70 евро и няма как да даде,хем после се бие в гърдите как ги дава за 20лв :)

 

Някак си не се връзват нещата.

 

Мега-приятни изненади като спиране на нета,намаляване на тарифите или ? :D

 

И като цяло това изказване.... "юзерчетата"..."глезя си ги".Това да не са домашни любимци,че да им говори така :)

 

На голяма част от хората им е ясно,че тези цитирани мегабити никога не са реални и НИКОГА не са гарантирани като скорости.

Затова е посочено и в договора динамични - точно защото НИКОГА един доставчик няма да си сложи главата в торбата с такова обещание за 8мбит какъвто и да е интернет гарантиран през цялото време ;)

А това какво са ти казали на теб го остави - то е ясно,че те въртят на малкият си пръст,след като си там цели 6 години ;)

 

 

Той blame те закопа достатъчно по всички параграфи :) Няма нужда от повече.

Но не мога просто....CS user...завършил основното си образование в миналият век,тепърва започващ висшето....малеееейййй,ти ще да си от ентелегенцията на цс играчите....малейййй....

 

Дано тези скорости на Визиото станат реални - това значи,че в скоро време ще се опитат да настигнат останалите доставчици в града и конкуренцията между фирмите отново ще доведе до покачване на скоростите.

Няма нищо по-добро от конкуренцията - всеки ще е доволен на покачване,независимо дали е на ЕК&Co,Langame,Visio,BTK.

 

И като идваш в ролята на рекламатор и "support" я кажи,защо в район южен човек с линукс не може да си подкара нета ? Т.е. защо режете портовете,използвани от linux-ите? Че трябва всичко да се сваля под 1024.

 

Поклон пред такива титани на мисълта :punk

Link to comment
Share on other sites

аз знам, че от визиото ти слагат рутер ли е кво е в апартамента и ти си му плащаш тока...и ако тва не е мизерия :bgrin:

да не говорим, че имат точно 3 техника за целия град :lol:

Link to comment
Share on other sites

аз знам, че от визиото ти слагат рутер ли е кво е в апартамента и ти си му плащаш тока...и ако тва не е мизерия :bgrin:

да не говорим, че имат точно 3 техника за целия град :lol:

това са централни захранвания и травчета с централното захранват до 5 switcha а с травчето само това което е на блока ти и ако някои си го изключи познаите кво следва :)

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се оплача, понеже гледам че ги "хвалят" визио :)

От скоро и аз съм на тях (20-тина дни), но за това време имах интернет не повече от 7 ... През половината време имали проблем със рутера им в района ... през другата половина когато се обаждах на поддръжката за района ми, той отговаряше ще го погледнем ... и така аз му се обаждах всеки ден - най-много през ден ... бахти аз толкова не си говоря с гаджето или който и да е било друг?! :)

 

Колкото до скоростите много ми е интересно как така пише 4 мегабита при положение, че едва-едва хващам 1 мегабит и то не във натоварено време ....

Докато в същото време един познат в друг район на 6 мегабитовата тарифа си лови 6-те, че и повече от време на време.

 

Яко разпределение а? Че и районите си поддържат добре хората ... да не говорим че ги чаках още 20 дена преди да ми прекарат интернет.

 

А кабела как е криптнат .... пффффффффффффф аз преди години в даскало със чук и отверка криптнах по-добре кабел...

 

 

Та това е за сега ... излях си душата по сагата със Визио, да видим до кога ще ми е толкова "бърз" и "постоянен" интернета. :)

Link to comment
Share on other sites

А кабела как е криптнат .... пффффффффффффф аз преди години в даскало със чук и отверка криптнах по-добре кабел...

Та това е за сега ... излях си душата по сагата със Визио, да видим до кога ще ми е толкова "бърз" и "постоянен" интернета. :)

 

нали казах по горе загубите идват от суича които е зад кауфланд на стълба от онова кримпване имаш най-малко 20% загуби

Link to comment
Share on other sites

Е аз не съм във Тракия, малко ме съмнява да ползват чак от там. Нали уж всичко им било оптика само до нас клиентите било ЮТП-та пуснати по "най-подходящия" начин?

Link to comment
Share on other sites

в тракия не е така положението почти цялата е на фтп оптика има много малко в мастерлан е само на 2 места

е и кво ме топли че има опитка ...

така или иначе нета им е слаб тия 3мб дето са обявени за 20лв ги прави мн рядко , а външния е поне 5 пати по малко през цялото време ама тва никъде не го пише !

 

иначе като спре тока и нета ми идва на др. ден :wacko:

само кабелчето ми е мн добре прекарано и супер добре кримпнато дори и с черно тиксо ми го увиха :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не успях да прочета всички мнения но забелязах някои неща, които не се знаят.

1. 1mbit (megabit) = 128кб. Който не разбира как се смята да пита Wikipedia

2. Не съм видял (чул) Visio да имат оптика. Ако след първата светкавица някой абонат има Internet или е с оптика или ще има internet до следващия гръм.

3. 10mbit net (план) не означава, че ще получаваш net двойно по-бърз от 4mbit(plan). Просто в тези 10мбит ти влиза връзката между потребители на виизио. Ако някой реши да си пуска нет да не се лъже. 4mbit net на визио винаги е бил най-бърз. (личен опит)

4. Много е важно!!!!!!!!!!!!!!!!!! в кой район си и къде точно ти се намира блока/къщата. Ако си последен в клона на някой switch (не ключов) забрави за интернет - ако спре ти го оправят след ден, два. Случвало ми се е и по седмица. Също така интернета не идва от едни и същи машини. Има нови и стари сървъри. Там те си знаят, но аз бях към един стар сървър и нет-а летеше. Това последното малко хора ще го разберат, така че не пишете глупости за това.

5. Добрият интернет зависи от това кой ти е техника на района. ( Поздрави на Десимир- нямах проблеми с теб братле. Поздрави от Казанлък! )

6. Перфектният Internet: Visio по изградената мрежа на GigaBit в Кичука :)

Link to comment
Share on other sites

i pri men oshte go nqma :(

4udq se dali ako se aboniram za po-visoki skorosti , shte imam po-golqm prioritet pri razpredelqneto na trafika

Отговорът на тоя въпрос и на мене ми е интересен. Аз съм на 6М и доста съм се чудел.

Link to comment
Share on other sites

Мисля да се връзвам сега на Визио. Апартамента се намира зад линията на 6-ти септември, в блоковете до Денонощното. Някой от района с преки впечатления за интернета?

 

Също така, коя тарифа бихте ми препоръчали?

С колко се сваля от БГ торентите?

Link to comment
Share on other sites

Мисля да се връзвам сега на Визио. Апартамента се намира зад линията на 6-ти септември, в блоковете до Денонощното. Някой от района с преки впечатления за интернета?

 

Също така, коя тарифа бихте ми препоръчали?

С колко се сваля от БГ торентите?

Брат ми, Marvin, е в тоя район и казва, че почти няма прекъсвания. Скоростта на торентите варира много, в зависимост от това дали има пиъри от същата мрежа. В повечето случаи от Арена свалям с 2-3МВ, но съм стигал и до 7. Иначе от сървъри в България се сваля с 0.5МВ стабилно. На тарифа 6М съм.

Link to comment
Share on other sites

Аз се пуснах на 4Мб тарифа, сега чакам да дойдат да ми я прекарат. Щели да се забавят, защото след гръмотевичните бури и произтеклите от тях проблеми, доста монтажи се отложили. Дотук добре, ама следващата реплика на момичето ме смая. Ако не дойдел човека за монтажа до понеделник вторник да съм му звънял?! И ми записа GSM-a на гърба на договора. Странна работа... Не само че ще ме бавят, ами да се набутвам и разговори, за да ги ръчкам... Не почваме много добре ама да видим, аз и без това нямах избор към кого да се вържа. Надявам се поне да се сваля добре от БГ торентите. Все пак някой на тарифа 4Мб може ли да сподели впечатления...?

Link to comment
Share on other sites

Аз си умрях от смях и като видях "майсторите", които влязоха вкъщи. Ученици в лятна ваканция. А как работят, не е за разправяне, ако ме нямаше там да ги дебна, не зна...

Най-големия ужас- закрепваха кабела с такер!!! Само като извика момчето "Опаа!" и другите изтръпнаха. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой на 4mbit плана ако има, може ли да сподели с колко сваля от rapidshare и други известни международни сайтове и тракери?

Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Аз ли се бъркам нещо, или ако на сайта им пише 3 дни за инсталация, а те бавят повече от 10 и те лъжат постоянно и те връзват да си седиш у вас и да ги чакаш, може да ги съдиш за умишлена заблуда на клиента и пропуснати ползи...? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...