Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

jay-d.net - това му е адреса. Но малко хора влизат там . Не се поддържа от самото Визио, а от един от потребителите.Но доколкото ми е известно , няма друго пуснато . Абе в общи линий - не минавай на Визио (ако все още не си се прецакал де) .

А каде в Пловдив за 20лв не е прецакня?

Иначе аз съм на визио и от скоростите съм доволен но напоследък доста често се случва да нямам нет за по 3-4 часа. като им се обаждах неска ми казаха че имало одрязан кабал :blink: . Иначе на приятел, който живее на 100 метра от нас не му е спирал 3 месеца. Всичко си е до....... късмет при тях сигурно :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

И кой ти е казал че аз съм на 20 лева такса ? :blink: Нета им е боклук откакто закриха локала си . Хванах и двата периода. Ако само за торенти си ползваш нета - става. За друго -не. Дори и за игра в мрежа не става като си седнат вечер хората пред мониторите. Боклук и половина. Не се лъжете с тия скорости, те са както е любимата дума на ЕК шефовете в софия - "негарантирани" . Визио да ви светна ....също вече е със софийски собственик. бат ви Жоро визиото ........вече не трябва да е Жоро визиото. Софийски боклуци. Ша стане като ЕК и Гигабита. Мислете от сега за алтернатива. Аз се махам до месец.

Link to comment
Share on other sites

И кой ти е казал че аз съм на 20 лева такса ? :blink: Нета им е боклук откакто закриха локала си . Хванах и двата периода. Ако само за торенти си ползваш нета - става. За друго -не. Дори и за игра в мрежа не става като си седнат вечер хората пред мониторите. Боклук и половина. Не се лъжете с тия скорости, те са както е любимата дума на ЕК шефовете в софия - "негарантирани" . Визио да ви светна ....също вече е със софийски собственик. бат ви Жоро визиото ........вече не трябва да е Жоро визиото. Софийски боклуци. Ша стане като ЕК и Гигабита. Мислете от сега за алтернатива. Аз се махам до месец.

Щом си ползваш нета за локали и игри в мрежа си ми ясен. Не съм в твойта категория просто, за нито едно от двете не приритвам. Докато има БГ торенти от който да тегля с 300-400к ще съм доволен, само да не ми спират нета :D.

А тва ти на ква тарифа си не ме интересува, аз питам за нет не повече от 20лв щото аз толкова мога да отделям на месец. За тия пари мисля че визио са ми най-изгодни.... ОСВЕН АКО НЕ МИ СПИРАТ НЕТА (пак да кажа :)). Иначе за повече пари мисля че БТК ще са супер :)

Link to comment
Share on other sites

Щом си ползваш нета за локали и игри в мрежа си ми ясен. Не съм в твойта категория просто......

 

wtf ? :blink: Aз ли не те разбрах или и ти сам не се разбираш ? По същата логика мога да кажа ,че ти само с нет за торенти си ми пределно под нивото на каквото и да било ,особенно щом смяташ че визиото за едните торенти ти е чудесно... :blink: Интернета ми трябва за работа, това на първо място. Локалите особенно ако са с онлайн филми са чудесни ,колкото и да ти е висока скоростта на download - няма да ги откажеш ако ти ги пуснат (особенно като се СЕТИШ , че ако ти пуснат локала ще имаш по-бърз ИНТЕРНЕТ заради малкото заявки извън мрежата на доставчика), игрите в мрежа са си моя работа - с тях се забавлявам понякога .И за трите неща за които ми трябва основно нета (без да броя апачето и мейл сървъра ) - нета на визио куца. Дори и на висока тарифа. Ти с твоите торенти няма и да го забележиш . Който иска да има интернет , а не торент нет - не визио е избора.

Link to comment
Share on other sites

wtf ? :blink: Aз ли не те разбрах или и ти сам не се разбираш ? По същата логика мога да кажа ,че ти само с нет за торенти си ми пределно под нивото на каквото и да било ,особенно щом смяташ че визиото за едните торенти ти е чудесно... :blink: Интернета ми трябва за работа, това на първо място. Локалите особенно ако са с онлайн филми са чудесни ,колкото и да ти е висока скоростта на download - няма да ги откажеш ако ти ги пуснат (особенно като се СЕТИШ , че ако ти пуснат локала ще имаш по-бърз ИНТЕРНЕТ заради малкото заявки извън мрежата на доставчика), игрите в мрежа са си моя работа - с тях се забавлявам понякога .И за трите неща за които ми трябва основно нета (без да броя апачето и мейл сървъра ) - нета на визио куца. Дори и на висока тарифа. Ти с твоите торенти няма и да го забележиш . Който иска да има интернет , а не торент нет - не визио е избора.

Като искаш интернет за работа, минавай на БТК и не се занимавай с Визио.Ти си нищо повече от един мрънкалник."Не съм доволен от Визио, но съм техен абонат", хммм т'ва звучи някак си странно.midas ти пише че е доволен от нета си, а ти се опитваш да го убедиш, че не е доволен от нета :wacko: Все пак да не забравяме, че Визио е "LaN" ( :D ) интернет...

Link to comment
Share on other sites

Като искаш интернет за работа, минавай на БТК и не се занимавай с Визио.Ти си нищо повече от един мрънкалник."Не съм доволен от Визио, но съм техен абонат", хммм т'ва звучи някак си странно.midas ти пише че е доволен от нета си, а ти се опитваш да го убедиш, че не е доволен от нета :wacko: Все пак да не забравяме, че Визио е "LaN" ( :D ) интернет...

 

Само по "умните" изрази мога да позная че си доста отдавна регнат във форума на Визио :lol: Само там мога да прочета писаниците на подобни глупаци и да се смея от сърце :laughing: :laughing: :laughing: Може да е заразно това вашето , незнам :laughing: Техен абонат съм от 2 месеца :) , но няма да станат 3 поради изброените причини в по-горният ми пост :) midas

си казва за какво му е нета - да си дърпа торентите :) , и аз съм съгласен както можеш да видиш от поста ми : интернета на визио само за торенти става ,за нищо друго, не съм казал че не съм съгласен с това :) Но явно не можеш да четеш добре и го даваш през редовете, нещо нормално за израснал в форума на визио юзер :lol: Ако ти кажа че си прекалено глупав, сигурно ще ми сложат warn , затова ще си спестя забележката :laughing: И просто за информация - нета на визио си е боза , и то много разредена , но от няколко дена пробвам нета на AngelSoft - става за всичко ;) Не е само БТК :laughing:

Link to comment
Share on other sites

wtf ? :blink: Aз ли не те разбрах или и ти сам не се разбираш ? По същата логика мога да кажа ,че ти само с нет за торенти си ми пределно под нивото на каквото и да било ,особенно щом смяташ че визиото за едните торенти ти е чудесно...

Не съм казал че си ми под нивото :). исках да кажа че за различни неща ползваме нета. Може аз да не съм се изразил правилно...

А иначе бях на евроком 18лв и стабилно си държах 45к, ама по едно време почнаха да ми са насабират по 10-15 торента. После и кабелната вдиганаха и за това се отказах от тях. Минах на цифрова ТВ и Визио. За почти същите пари сега гледам цифрова+диема екстра и тегля бързо БГ торенти.

Link to comment
Share on other sites

Абе леопарде земи млъкни стига само рева разбрахме, че не ти харесва визио...кат не ти харесва не го ползвай.. то пък ти бахта в мрънкалото кат толкоз искаш мести се на Angelsoft(поне тук съм съгласен с теб - angelsoft е по-добре от БТК). И не ми минавай с тия : "израснал си с визио форума"... Кат е толкоз лош нета се местиш и толкоз то па бива ама 2/3 от мненията ти съдържат следните думи : "Визио е торент нет... боза е нета... не ми харесва... ша го сменям и т.н." Ае дано сънуваш как минаваш на angelsoft и най - накрая да спреш да мрънкаш и бтв няма смисъл да се опитваш да убедиш хора, които са доволни от нета си в обратното.....

 

 

 

Еdit: Нищо лично към теб нямам да не земеш се обидиш :laughing: :laughing: ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе леопарде земи млъкни стига само рева разбрахме, че не ти харесва визио...кат не ти харесва не го ползвай.. то пък ти бахта в мрънкалото кат толкоз искаш мести се на Angelsoft(поне тук съм съгласен с теб - angelsoft е по-добре от БТК). И не ми минавай с тия : "израснал си с визио форума"... Кат е толкоз лош нета се местиш и толкоз то па бива ама 2/3 от мненията ти съдържат следните думи : "Визио е торент нет... боза е нета... не ми харесва... ша го сменям и т.н." Ае дано сънуваш как минаваш на angelsoft и най - накрая да спреш да мрънкаш и бтв няма смисъл да се опитваш да убедиш хора, които са доволни от нета си в обратното.....

 

 

:lol: :lol: :lol: again stupid visio user :lol: :lol: :lol: земи са подстрижи че ти влиза коса в очите бе :lol: Прост си като кратунка :) И ти си от визио форума :laughing: :laughing: Много сте ми смешни , де да знам защо :lol: За нета прав си : ще се местя, вашата простотия на визиото може да е заразна , не искам да стана като тебе :lol:

 

едит: абе ти сам ли са къдриш или ходиш на фризьор ? :blink: Мноо коса си насъбрал бе , в това лято........ сигурно ще ползваш по 10 опаковки дезедорант против изпотяване на ден :blink: :laughing:

 

Сега сериозно : поста ти прелива от простотия. Аз поне съм казал защо не ми харесва нета , не дрънкам напразно като тебе. С кухи лейки обикновенно не общувам , ти си изключение заради тъпата ти физиомутра дето толкоз ме разсмя :lol: Не се включвайте на Визио момчета и момичета, искате ли интернет - не това е мястото. Постове като този горният - само пара идиотчета от форума на визио могат да ви напишат (предполагам някой модерато може да им види ИП-тата и да потвърди подозренията ми ;) ) .Не се набутвайте, като качество е под това което сте свикнали да имате (визирам нета на Гигабит преди Декември миналата година).

Link to comment
Share on other sites

Ей, подскачащият, я се стегни малко! Като не ти харесва- казваш защо, ако искаш препоръчваш нещо друго, и готово! Не е нужно да убиждаш участниците във форума, защото колкото ти си тук, толкова и всеки останал. Ако си имаш проблем ( с гаджето,... ) не сме ти виновни! Не убеждавай хората, че нет-а не им харесва - просто е глупаво. Нищо лично, но малко се поуля, независимо от това, че имаш 1334 поста и знаеш до къде да спреш (може би).

Link to comment
Share on other sites

1. Почти всички от форума на Визио са супер точни.

2. ДА вярно е, че изразяваш мнение и казваш защо не ти харесва нета, но трябваше ли тва мнение да го споделяш толкова пъти ? На мен (а предполагам и на другите) ми писна да чета всеки път едно и също нещо кат вида тая тичаща котка за аватар.

3. Преди да наричаш мен или, който и да било друг (независимо дали е от този форум или от на визио) тъпак(глупак,недъгав и т.н.) земи се виж себе си, че си... (айде няма да давам определения, за да не те обиждам излишно и за да не наруша някое правило)

4. Tи като си недоволен от нета си тва не значи, че другите също са недоволни... А пък ако кажеш, че GigaBit ся са по-добре от визио начи не си много наред и имаш много изкривени представи за добър нет. Кат са толкова яки Гигабит-ът и Евроком-ът закво се изнесоха повечето им абонати (включително и ти) ?

Link to comment
Share on other sites

PuHLio и vasilb : я ми кажете - как познах че сте от форума на визио , при условие че не съм модератор или администратор тук и нямам право да виждам ИП-тата ? :P Познах по простотитята която се лее от вас на талази :laughing: Всеки който има достъп до форума им може да се смее на воля с писаниците там :) Значи разбирам че имате желание да хванете повече народ на визио , но не аз ще съм причината скоро време да има масов отлив от там :lol:

Кат са толкова яки Гигабит-ът и Евроком-ът закво се изнесоха повечето им абонати (включително и ти) ?
Гигабит като качество на интернета до преди Декември миналата година беше далече пред Визио да ти кажа. Включително и Евроком. От Декември насам почнаха да се осират и се махнах. ДО тогава вашето визио само праха им можеше да диша. Сега и тъпото визио почва да се усира - ще последва нова вълна , само че на отлив :lol: И пак ще се обаждат по телефона : аман занам , ни са махайте ша са упрайм :lol: Никого не съм убеждавал че нета му е кофти , те хората дето ползват нещо повече от торенти сами си виждат :lol: А това че сте кухи градински лейки......... отдалече се познавате къде сте расли :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ей, "сладур", администраторите могат да потвърдят , че съм на евроком от 2005 година - не ставаш за пророк. Друго - нямам желание да се разправям с теб, иначе бял ден няма да видиш. Просто сега имам изпити и съм зает. Нямаш право да обиждаш никого никъде, защото всеки, който се чувства засегнат, може да те съди или най-простото да те вкара в болница за половин година ( мисля толкова се лежеше за счупен таз във вана с медицинска пяна ). Отправям молба към отговорните лица за този форум : моля да бъдат санкционирани всички такива потребители като LaN , които нарушават много правила на форума и законите на Р. България. Моля отговорните лица ( администратори, модератори и др. ) да вземат бързи мерки по този въпрос. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

искаш ли да ме съдиш или да се пробваш как беше ? -

или най-простото да те вкара в болница за половин година ( мисля толкова се лежеше за счупен таз във вана с медицинска пяна ).
:lol: само да не го изпиташ на собствен гръб :laughing: :laughing:
Друго - нямам желание да се разправям с теб, иначе бял ден няма да видиш
Давай, щом можеш ...... :blink: при желание от твоя страна и професията си ще ти кажа , и как да ме намериш , ако желаеш да ме съдиш - ще ти пратя адреса и на двамата адвокати които се грижат за фирмата. Само да не опиташ сам "ваната с пяна " ако те разбера кой си ;)
Link to comment
Share on other sites

Някой модератор сериозно трябва да контролира тази тема не спирате да се обиждате,вместо да споделяте за личните си впечатления от нет-а на този доставчик в разлини квартали и да споделяте за тях,така че по този начин да помогнете на други хора,които имат дилема на кой доставчик да минат...

Link to comment
Share on other sites

Хора, нека оставим всички разглезени пораснали деца да си пишат каквото искат, а ние да продължим да обменяме информация и мнения по темите, без да им обръщаме внимание. Дано някой администратор вземе отношение. Извинявам се ако съм обидил някого. :)

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер нет-а на визио е просто неам думи... преди малко напраих спийдтест и излиза, че иам 1500кб/с сумарен капацитет при заявени 8 мб/с за моята тарифа :blink: ;)

 

едит: Тва ако не е динамична връзка та на :blink:

Link to comment
Share on other sites

Защо да са се объркали ?

 

EDIT: кат за 36 лв бих казал доволно...

Защото тези скорости са високи за 20лв. Освен ако не са ги вдигнали. до преди 1-2 дни бяха до 40к.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...