Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply
да сумарен е капацитета но от тези 3 има около 2 бг ....

в крайна сметка е добре да се уточнява, че съотношението международен/бг е 1/3, за да си направят хората сметката. все пак не всеки тегли като луд торенти от bg peering-a,

също така едно е да теглиш нещо от arenabg.com, zamunda.net и примерно ако си падаш по waf release-ите като мен от тук или тук

ако достигнеш 100 kb/s с който и да е торент от тракера там, ела се обади и ще взема и аз да мина на визио :D

Link to comment
Share on other sites

убиждаш

Преди да споменаваш закони , републики съд и така нататък ,не е зле първо да отвориш учебника за 3ти клас?

п.с. сори за оффтопика ма не се сдържах :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Преди да споменаваш закони , републики съд и така нататък ,не е зле първо да отвориш учебника за 3ти клас?

п.с. сори за оффтопика ма не се сдържах :bgrin:

Нека това да ми е проблема . Благодаря за поправката . Не го бях забелязал. Просто бях ядосан. :)

Link to comment
Share on other sites

абе погледни си в http://netvisio.net и ми кажи не е ли 3 мегабита ???

Еми аз като се врзъвах ми казаха 1МБ. Още в началото казах "ако не са ги променили е 1 мегабит".

А и тия нови скорости дойдоха при мен само преди 2-3 дни, а уж пише че е от гергьовден.

Link to comment
Share on other sites

Като дългогодишен клиент на EVROCOM NET мога да кажа , че бях доволен: 1 онлайн игра, малко филми, музика, чат(пат) :D ... общо взето стабилна връзка. Сега съм клиент и на VISIO и най-простичкото сравнение между двата доставчика, е че VISIO предлага по-високи скорости а EVROCOM предлага по-голяма сигурност.

В работата ми се ползват услугите на БТК. Хубаво прочетете целия блог на този чичо ;)

Link to comment
Share on other sites

ААа започва да ме дразни тва визио. Всеки ден им се обаждам че нямам нет. в последните 2 седмици съм имал 2-3 дни в които не е спирал. Завали малко дъжд и айдее кабелите се късат. 'бати захаросаните кабели :angry1

Link to comment
Share on other sites

ми кат не си доволен сменяй доставчика ...

да бе, аз всеки месец с доставчици ша се разправям. Просто казвам на хората, които искат да сменят на визио какво да очакват. Разбира се не на всякаде е така.

А за скоростите съм доволен, ся тегля 1 торрент от мининова с 200к...

Link to comment
Share on other sites

ААа започва да ме дразни тва визио. Всеки ден им се обаждам че нямам нет. в последните 2 седмици съм имал 2-3 дни в които не е спирал. Завали малко дъжд и айдее кабелите се късат. 'бати захаросаните кабели :angry1

И аз последните една -две седмици си тровя нервите,проблема е само при мен в нашия блок и съм сигурен,че е в кутията нещо със суичера,понеже като го пипна ,поразбарам и понягога се оправя...

Визио за си много добри,Аз цяла година на Евроком ми писна да тегля по 5 часа един 700мб.филм(да не говорим за някоя ВАФличка)

235994speedtest1.jpg Кво да говорим за скоростта...

129853978.png -ПЛОВДИВ(в момента)

129850584.png- СОФИЯ (български трафик)

129851000.png-МОСКВА (в момента) иначе съм свалял с от 40к-120к...често е около80-100к

129851220.png-ЛОНДОН

А на мрънкалниците,като ония на предните постове ,комплексари,да си ползват смотания евроком и да лапнат нещо,да им е пълна устата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Така искам първо да уточня,че съм на Евроком!От арена и замунта(торентите) свалям постоянно с 300kb/s!Но това е само на торентите!През другото време нета бавно зарежда страниците,разговора по скайп ми се разпада.. :wacko:

Та сега видях сайта на ВИЗИО и видях тарифата за 20лв.Която е 3 Mbit/s.

Първо искам да попитам с колко ще свалям от арена,замунта(торентите) и дата.бг?

Второ искам да попитам скоростите гарантирани ли са?

И трето при валежи(както през последните дни) и бури нета спира ли?

А и замалко да забравя ще мога ли с този нет за 20лв. да играя FIFA в мултиплеър?(което е може,би най-важното за мен!)Като имам впредвид да играя искам да кажа БЕЗ ЛАГ!?

Общо взето е това!

Намирам се в кв.ИЗГРЕВ(преспите) ще има ли някакви затруднения прекарването на нета?И има ли обхват в специялно този район?

Питам за да знам на VISIO ли да минавам или на ЕАSY-LAN!При easy-lan ще свалям с 100кб/с,но няма лаг на фифа(заразлика от сега като съм на Евроком :angry1 ).И за това питам дали ще има лаг на фифа ако съм на VISIO ако съм на тарифа от 20лв.?

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

А на мрънкалниците,като ония на предните постове ,комплексари,да си ползват смотания евроком и да лапнат нещо,да им е пълна устата :lol:

Много хубаво батка ама забравяш какво е покритието на визио и по колко време се чака за инсталация.... преди две години ги чаках два :excl: месеца и накрая се отказах, сега едно комшийче ги чака от месец и ни вест ни кост

Link to comment
Share on other sites

Визио искат юркане и всичко става... но за колегата от по-предния пост...

бил съм и на визио и на ггбит - на визио нета не е лош наистина, но като спре ти се еб@ва м@м@т@ да го чакаш да дойде. и не говоря за преди 2 3 4 години, а за преди месец и малко.

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво батка ама забравяш какво е покритието на визио и по колко време се чака за инсталация.... преди две години ги чаках два :excl: месеца и накрая се отказах, сега едно комшийче ги чака от месец и ни вест ни кост

При мен дойдоха за 2 дни и не съм чул някой да е чакал повече от 3 дни. Ама ти както казваш това е било преди 2 години, сега не е така.

 

Визио искат юркане и всичко става... но за колегата от по-предния пост...

бил съм и на визио и на ггбит - на визио нета не е лош наистина, но като спре ти се еб@ва м@м@т@ да го чакаш да дойде. и не говоря за преди 2 3 4 години, а за преди месец и малко.

На мен както казах ми спираше често (само да кажа че от както го написах този пост с оплакването и не е спирал :)), но само за по 2-3 часа, ако може да се нарече САМО :)

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера, щот форума на визио не е достъпен за "външни лица" ... к'во толкова крият? аз ся примерно като трябва да избера между тях и някое друго isp, как да направя сравнение. тук в този форум се пише, но там са предимно абонати на визио и ми е интересно тяхното мнение за предлаганата услуга.

 

и това тук:

Техническа поддръжка:

* SUPPORT: 24-часов, 7 дни в седмицата, 365 дни в годината

 

отговаря ли на реалността?

Link to comment
Share on other sites

Форума и да го отваряш и да не го отваряш все тая няма нищо интересно.

Ако питаш дали има смисъл да минаваш на Визио ,има

Аз бях 3-4 г на Евроком и ся от 3 мес. съм на Визио и се родих дет се вика :lol:

Другия доставчик заслужаваш внимание е БТК

Link to comment
Share on other sites

......

Техническа поддръжка:

* SUPPORT: 24-часов, 7 дни в седмицата, 365 дни в годината

 

отговаря ли на реалността?......

 

От събота вечерта (25.05.2007) съм свързан с Visio. Времето е малко за обобщения, но ми се наложи

да се обадя на поддръжката в 22.00 часа, защото автоматичното първоначално разпознаване на MAC

адреса на LAN картата не се получи и DNS сървъра не ме допускаше до интернет. Вдигнаха ми

веднага, и 10 минути след това бях свързан. Напуснах Евроком именно защото от 1 месец не искат да

си поправят дефекното трасе до в къщи - писал съм в друга тема за проблемите. Момчетата, които

дойдоха в 7 часа вечерта да ме свържат, през целия ден бяха помагали на колегите си от други райони

на града за да поправят по бързо щетите от бурята предишната нощ - в нашия те били минимални.

Link to comment
Share on other sites

Това ме кара да се замисля,пари за лангейм нямам а easy-lan нещо се излагат и "24ри часовия" съпорт меко казано е мит при тях,а и качеството доста се влоши сравнение с първия месец,когато се включих

Link to comment
Share on other sites

аз от гледна точка на това, че съм на евроком, видял съм как е и ggbit, мисля че може да пробвам още едно isp ... а и нета не е точно за мен. въпроса обаче наистина е да е стабилен т.е. да не ми се налага да се занимавам с поддръжката, щото човека който ще го ползва, нищо не разбира от тея щуротии.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...