Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

2. Кога възнамерявате да изпълните обявените тарифи? Защото на хартия имам 3 мегабита, а реално от 3-те за мен остава най-дългия, ако ме разбирате.... Този въпрос се задава на няколко пъти и отговор не се дава от никого. Задавам го за последен път.

Е...разгеле...значи няма да ги питаш повече. :D

От 3-те мегабита до тебе идва колкото може - 3 в идеалните условия, а най-често колкото остане, но не би трябвало да е по-малко от 2 и половина...а и те са си го написали с големи букви "НЕГАРАНТИРАН". ;)

А иначе ако може да им се вярва от таблицата:

Кабелна Телевизия + Минима (1024 kbps) - 37,60

Кабелна Телевизия + Минима + (2048 kbps) - 42,40

 

Едит: Току що по инфо канала мернах тройния пакет - кабелна + минима + телефон - 35.90 - нищо не разбирам :confused

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Е...разгеле...значи няма да ги питаш повече. :D

От 3-те мегабита до тебе идва колкото може - 3 в идеалните условия, а най-често колкото остане, но не би трябвало да е по-малко от 2 и половина...а и те са си го написали с големи букви "НЕГАРАНТИРАН". ;)

А иначе ако може да им се вярва от таблицата:

 

 

Едит: Току що по инфо канала мернах тройния пакет - кабелна + минима + телефон - 35.90 - нищо не разбирам :confused

Да се разберем. Преди 01.09 когато бях на Достъпна+ и Оптима си получавах 160к и 128к респективно без никакви проблеми. Гарантиран, негарантиран си ги имах без проблеми по всяко време на денонощието от бг и международни точки. След 09.01, обаче 3-те мегабита се видяха през първите 2,3 дена след това се усети сериозен спад с около 1 и половина мегабита. Днес скоростта на сваляне варира между 180 и 220к. Нямам загуба на пакети, нямам влошаване на пинга, връзката е стабилна, но трасетата са слаби и натоварени. Това е мое наблюдение. kkk дори спомена за ъпгрейд на трасетата и хардуера, но не каза в какви рамки ще стане това. Питам за последно, защото съм взел мерки и ако не се даде разумно обяснение съм взел мерки и до края на мсеца ще премина на друг доставчик за смяна на обстановката. Ако пък реша отново да ползвам Евроком, ще мина на най-ниската им тарифа, защото 3-те мегабита по мое мнение на този етап не могат да се захранят.

Link to comment
Share on other sites

:angry1 Гърмът ми бушоните вече, вада 2,6Mbit d и 250кбит U , ккк земи са появи и обясни лекичко и тихичко кво става, още ли не сте оправили аварията за която ми разправят от съпорта по телефона...

Мани ги тия 3мбита, ми поне да си получа истинсия Ъп от 60к

пуша, пуша...ех да знаете само да имах алтернатива на доставчик, даже нямаше и да се включвам преди 6-8месеца, ама на...сложно е положението

 

 

30лв на боклука

И като ида тоя месец мога ли да платя 30% от таксата. Просто защото получавах нет през 30% от времето през изминалия месец...ох забравих ЕК не ги е грижа за клиента... найстина ми гърмят бушоните :angry1

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

пуша, пуша...ех да знаете само да имах алтернатива на доставчик, даже нямаше и да се включвам преди 6-8месеца, ама на...сложно е положението

 

И как така да нямаш алтернатива? ADSL има навсякъде - не ми казвай че в кооперацията където живееш никой няма прекаран градски телефон! Айде други LAN доставчици може и да няма ама БТК са буквално навсякъде...

 

И като ида тоя месец мога ли да платя 30% от таксата. Просто защото получавах нет през 30% от времето през изминалия месец...ох забравих ЕК не ги е грижа за клиента... найстина ми гърмят бушоните :angry1

 

Пробвай да поспориш. Току виж пък ди дадат целия + следващия месец безплатно... Аз бях с ЕК от 98ма година някъде, смених ги преди месец за Langame и съм доволен до момента общо взето...

Link to comment
Share on other sites

:angry1 Гърмът ми бушоните вече, вада 2,6Mbit d и 250кбит U , ккк земи са появи и обясни лекичко и тихичко кво става, още ли не сте оправили аварията за която ми разправят от съпорта по телефона...

Мани ги тия 3мбита, ми поне да си получа истинсия Ъп от 60к

пуша, пуша...ех да знаете само да имах алтернатива на доставчик, даже нямаше и да се включвам преди 6-8месеца, ама на...сложно е положението

30лв на боклука

И като ида тоя месец мога ли да платя 30% от таксата. Просто защото получавах нет през 30% от времето през изминалия месец...ох забравих ЕК не ги е грижа за клиента... найстина ми гърмят бушоните :angry1

 

това го цитирам за да остане за поколенията! кефи ме поста!

Link to comment
Share on other sites

И как така да нямаш алтернатива? ADSL има навсякъде - не ми казвай че в кооперацията където живееш никой няма прекаран градски телефон! Айде други LAN доставчици може и да няма ама БТК са буквално навсякъде...

Не в тоя смисъл, ами ремонта на апартамента завърши, външно и вътрешно и квот били с кабели било...няма вече - ни влиза ни излиза...устройва ме само безжичен, а такъв в моя квартал има но антената е една и нямала обхват към мен, така ми разправяха easy-lan. Иначе отдавна да съм на Лан или там някой друг доставчик...

 

Иначе горния поуст си е За поколенията, ама на работещите в ЕК :lol: :angry1

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

Не в тоя смисъл, ами ремонта на апартамента завърши, външно и вътрешно и квот били с кабели било...няма вече - ни влиза ни излиза...устройва ме само безжичен, а такъв в моя квартал има но антената е една и нямала обхват към мен, така ми разправяха easy-lan. Иначе отдавна да съм на Лан или там някой друг доставчик...

 

Иначе горния поуст си е За поколенията, ама на работещите в ЕК :lol: :angry1

 

Демек изскубнал си кабелите за градския телефон???

Link to comment
Share on other sites

Не в тоя смисъл, ами ремонта на апартамента завърши, външно и вътрешно и квот били с кабели било...няма вече - ни влиза ни излиза...устройва ме само безжичен, а такъв в моя квартал има но антената е една и нямала обхват към мен, така ми разправяха easy-lan. Иначе отдавна да съм на Лан или там някой друг доставчик...

 

Иначе горния поуст си е За поколенията, ама на работещите в ЕК :lol: :angry1

 

Еми.... нямаш мн избор пич.Тва неможе,онова неможе... :) плащаи на комшийте,вържи един безжичен рутър и мятай :)

Link to comment
Share on other sites

При мен е добре само в късните часове, през деня е по зле от както си беше преди, неговоря за доунлоуд, най прост брауз, и ме влудява

 

Ти не се обаждай келеш :)

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Какво стана с тоя нет бе, хора? Повече от 250-300 не може да качи? Това само локално ли е или нещо издишат ? При вас има ли такива неща? На 1 МБ съм.

И аз забелязвам бавене на външния нет....в BG е по-добре. ;)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Какво стана с тоя нет бе, хора? Повече от 250-300 не може да качи? Това само локално ли е или нещо издишат ? При вас има ли такива неща? На 1 МБ съм.

И при мен е така от известно време!!! :confused :huh: Скоро ми предстои да се местя в нов апартамент и ако така продължават от Евроком можеда са сигурни,че няма да си подновя договора!! ;) 187985161.pngето я минима?!!! :blink: И това е може би най-доброто от 3 дни насам!!!

Edited by terry1963
Link to comment
Share on other sites

Отвратително поддръжка от ЕйнджълСофт-НетГруп!

Три линка, които определено може да предпазят много от вас да се ядосвате. Нямам повече търпение да пиша едно и също за най-бъгавия доставчик на интернет досега. Върнаха ме отпреди времето когато триех с монета картите за Dial-Up модема ми.

Не избирайте ЕйнджълСофт-НетГруп 1

Не избирайте ЕйнджълСофт-НетГруп 2

Не избирайте ЕйнджълСофт-НетГруп 3

къде точно в каршиака? щото аз мислех да предложа на леля ми да мине на тях .... или на евроком. общо взето на нея й трябва стабилен нет, а не толкова скорости.

 

btw форума на angelsoft се отваря само от регистрирани потребители,

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Ок. Сега ми беше разяснено лично от Ангел Гаров - поднасям пълните си извинения към него за всички глупости, които съм писал досега!!!

 

Съвсем скоро ще се подмени всичко и би трябвало да няма никакви проблеми. Оптиката е на път, явно само търпение още малко трябва. Последни сме включени и явно има още какво да се дооправя.

Наистина евала правя на човека А.Гаров за това, което направи лично за мен, макар да съзнавам, че съм един от многото.

Едно голямо благодаря на него и на Пламен Ангелов - НетГруп!!!

Edited by dimgo
Link to comment
Share on other sites

Първо - това е темата за Евроком.нет. За Гаров си има друга.

Второ - по-хубав нет от Лангейм в Пловдив няма. Това ще го каже всеки безпристрастен. По-добре 4MB от лан, отколкото 40kB от кабел...

Трето - с оглед, че това са ти двата първи поста - прегледай пак първите две точки, ако нещо не ти е ясно погледни :rulez:

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Първо - това е темата за Евроком.нет. За Гаров си има друга.

Второ - по-хубав нет от Лангейм в Пловдив няма. Това ще го каже всеки безпристрастен. По-добре 4MB от лан, отколкото 40kB от кабел...

Трето - с оглед, че това са ти двата първи поста - прегледай пак първите две точки, ако нещо не ти е ясно погледни :rulez:

 

за по-хубав нет съм съгласен, но за по-хубав интернет не :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено като работиш за друг доставчик,спри да си правиш анти-реклама в другите теми thx <3.

 

ако става въпрос за мен, никъде несъм споменал за кой работя или нещо от рода на: "Там е по добре от тук." Просто изказвам мнение, нали затова е форума?А и мисля, че е смешно понятието интернет да се бърка с етърнет!!!

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

ако става въпрос за мен, никъде несъм споменал за кой работя или нещо от рода на: "Там е по добре от тук." Просто изказвам мнение, нали затова е форума?"

Това като го написа харабия ли си повярва или просто реши че във форума всички са будали и няма да загреят?

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Това като го написа харабия ли си повярва или просто реши че във форума всички са будали и няма да загреят?

 

еми че има будали де, ама не сме ние, ахахаххаа!

Link to comment
Share on other sites

Днеска си подадох молба да се пускам на Оптима и дано не съм сбъркал.Бях на Достъпна + ама да давам 30 лв за уж 3 пъти по-бавен нет е малко тъпо при положение че оптимата е 28(поне толкова ми взеха днес с кабелната общо 43).Надявам се да нямам проблеми с уплоада и поне да стигна даунлоад 2к а не като сега с вазелин 1к.

 

Иначе днес бая навалица имаше в нашия офис и дори се местиха хора от Гигабит и записваха включвания чак за Ноември месец.С тея новите промоции май бая клиенти зарибиха тея от ЕК.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...