Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

визио лъжат-съпорта им не знае,че в сайта им пише,че скоростите са гарантирани,което явно не е вярно

лан гейм привличат клиенти с по високи от обявените скорсти,но според мен скоро ще си ги намалят до официалните

евроком-едно птиче ми каза,че сигурно щяли да вдигнат малко скорстите лятото

извод-добър доставчик за малко пари в пловдив няма :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз съм на обратното мнение от теб за лангейм просто има прекалено много народ които ползват нет-а само за филми,а сега като няма локали ако няма добри скорости нали разбираш,че разочарованието на доста народ е голямо но поне с приличните скорости може да се сваля нормално от торентите :) и от международния сайтове

Link to comment
Share on other sites

лично аз не бих дал и 1 лв. за инсталационна такса. затова в настоящия момент варианти като langame и visio автоматично отпадат. това за мен си е чиста застраховка, в случай че потребителят им биеш шута на следващия месец, недоволен от качеството на услугата.

Link to comment
Share on other sites

като бях на Евроком ми прекъсваше интернета рядко,но за цяла седмица,на гигабит ми прекусваше всяка седмица по за един два дена и на визиото ми се оплакват приятели сега,въпрос на избор :)

Link to comment
Share on other sites

ШШШ, никой ли не остана на Евроком бе хора :) Чистия Евроком.

Като понамялаха абонатите на ЕК, нета се подобри ;)

 

Вече от 2-3 месеца не ми е спирал нета, скоростите са постоянни, аз съм с Д+, верно плащам 30 кинта, но пък имам постоянно нет и скоростта ми не пада под 150к.

Външния също е добре, под 100-110к не е падал, когато и да съм се опитал да свалям нещо.

При положение, че всеки се оплаква от чести спирания на нета и резки амплитуди в трафика, за мен ЕК си е супер в момента.

Link to comment
Share on other sites

извод-добър доставчик за малко пари в пловдив няма :unsure:

В Пловдив единственият приличен избор е златната тарифа на визио разделена между няколко човека

Link to comment
Share on other sites

много ми хареса един аватар на един от юзерите тука"1,2,3,4,5-това бяха 5 секунди без нет,представете си 5 дена,имате ги,с Евроком нет" :woot

Link to comment
Share on other sites

единственото нещо,което е кофти на ек е ниския ъплоуд...ако теглиш на макс пада още повече

прекъсвания не помня от кога не е имало.от всички торент сайтове тегля на макс при достатъчно сийдъри и ъплоудвам към тях на макс

Link to comment
Share on other sites

хубавото и евтиното са в различни магазини ;)

мда, също както да се обвържеш за 2 г. или да имаш правото да прекъснеш договора си още след първия месец :P

Link to comment
Share on other sites

мда, също както да се обвържеш за 2 г. или да имаш правото да прекъснеш договора си още след първия месец :P

е то има и договори за 6 месеца, никой не е казал, че задължително трябва да са 2 години :)

Link to comment
Share on other sites

много ми хареса един аватар на един от юзерите тука"1,2,3,4,5-това бяха 5 секунди без нет,представете си 5 дена,имате ги,с Евроком нет"

 

За 3 години като абонат на ЕК това никога го е нямало. Прекъсванията са ми били изключително редки и за малко. До началото на тази година бях доволен от ЕК, в предвид другите алтернативи в Пловдив. Проблема е, че от тогава не са увеличавани скоростите, за разлика от тези на ГигаБит.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

Два са доставчиците на ИНТЕРНЕТ!

 

Евроком

 

БТК

 

 

Който не го е разбрал да си отваря очите и ошите.

 

И докато БТК имат договори за години, за да има полза от тях, Евроком от както биха шута на пловдивските мекерата и поддръжката се пое от София връзката, качеството и uptime-а са ненадминати. Най-хубавите 4 месеца интернет въобще. От януари до сега имам 2,3 прекъсвания за 1 мин!

 

Verdict: Евроком най-доброто решение за интернет!

Link to comment
Share on other sites

Пич мога ти кажа вервай си...от месец и нещо съм запознат от първо лице с интернет-а на лангейм тарифата за 20лв и мога да кажа,че прекъсванията са рядкост а скоростите са доста високи 200-500кб/с бг и международен тук преди това свалих и едно клипче от сайта на lineage2 пак с 350кб/с+ свалял съм и драйвери разни от сайта на ати и други и скоростите пак бяха такива това го разаснявам да не помислят хората,че е само от 1 сайт

Edited by OutSider
Link to comment
Share on other sites

Два са доставчиците на ИНТЕРНЕТ!

 

Евроком

 

БТК

Който не го е разбрал да си отваря очите и ошите.

 

И докато БТК имат договори за години, за да има полза от тях, Евроком от както биха шута на пловдивските мекерата и поддръжката се пое от София връзката, качеството и uptime-а са ненадминати. Най-хубавите 4 месеца интернет въобще. От януари до сега имам 2,3 прекъсвания за 1 мин!

 

Verdict: Евроком най-доброто решение за интернет!

 

Направо иди запали една свещ.

Link to comment
Share on other sites

Пич мога ти кажа вервай си...от месец и нещо съм запознат от първо лице с интернет-а на лангейм тарифата за 20лв и мога да кажа,че прекъсванията са рядкост а скоростите са доста високи 200-500кб/с бг и международен тук преди това свалих и едно клипче от сайта на lineage2 пак с 350кб/с+ свалял съм и драйвери разни от сайта на ати и други и скоростите пак бяха такива това го разаснявам да не помислят хората,че е само от 1 сайт

Познавам Гароф и всичките му мръсни номера и ти казвам, че е въпрос на време преди да избягаш от въпросния псевдо-провайдер и съжаляваш, че въобще някога си се доверил на него.

 

ПС. аз наблягам на думата ИНТЕРНЕТ, а не ТОРЕНТНЕТ. Снимката, която си сложил нищо не ми говори. Как да знаем примерно, че няма сийд от твоя събнет или мрежа?

 

Направо иди запали една свещ.

Съжалявам, Veno, че не си им удобен повече на новите шефове, но истината си е истина, а аз намя да си крива душата.

Link to comment
Share on other sites

Два са доставчиците на ИНТЕРНЕТ!

 

Евроком

 

БТК

Който не го е разбрал да си отваря очите и ошите.

Евроком никога не са били добър доставчик ,в момента не са ,и няма и да бъдат !!!

За Бтк съм съгласен ,но да се хвали еврокома е меко казано смешно

Link to comment
Share on other sites

Евроком никога не са били добър доставчик ,в момента не са ,и няма и да бъдат !!!

За Бтк съм съгласен ,но да се хвали еврокома е меко казано смешно

Кое конкретно не ти харесва на Евроком?

Link to comment
Share on other sites

Евроком никога не са били добър доставчик ,в момента не са ,и няма и да бъдат !!!

За Бтк съм съгласен ,но да се хвали еврокома е меко казано смешно

ек бяха добра фирма и неведнъж съм писал, че съм много доволен от тях. но откакто ги взеха новите собственици се тръгна по едни мъки, прекъсвания, сутринта като стана 1 час не можеше да си вземе ип, абе ужас. да не споменавам факта откога не са увеличавани скоростите и че няма почти никакво развитие в тая фирмичка. следователно след 3.5г се махнах от ек и от няколко месеца, в които съм на бтк, все едно съм се преродил :D

Link to comment
Share on other sites

@peja, при мен от началото на откомври до края някъде на февруари нета доствен ми от екмб беше много зле. в момента не мога да се оплача.

така че ти май си един от малкото доволни клиенти, щом при теб не се е усетило такова нещо през въпросния период.

 

@Stenli, какво си се преродил с тоя adsl, след като скоростта ти е същата (ако си на 1mbps), а споменаваш увеличаване на download-a

 

общо взето евроком и бтк се конкурират с приблизителни скорости, цени и срочни договори.

 

... а да, и още нещо. явно и двете компании не се вълнуват за нещото наречено bg peering и свързаните с него торент тракери, "директни връзки" и т.нат.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, Veno, че не си им удобен повече на новите шефове, но истината си е истина, а аз намя да си крива душата.

Какво значи не съм им удобен повече ? Напуснах фирмата по собствено желание, въпреки че бях назначен в новата фирма като главен системен администратор за Пловдив, дори с по-висока заплата. Мъка ми беше да гледам как се сриват нещата, които сме градили с толкова труд през последните 7 години. Радвам се, че последно време явно нещата в ЕК Пловдив вървят към по-добро и искрено се надявам занапаред да продължи така. За мен Евроком ще остане един значим момент от моя живот, но трябва да гледаме напред.

Link to comment
Share on other sites

Бе не разбрахте ли, че в Пловдив вече не се гледа връзката, а скоростта. Връзката при всички доставчици в Пловдив вече е стабилна. Бил съм на ЕК, сега съм на ггбит (ЕК-лан) и до сега не съм имал някакви сериозни прекъсвания от година насам и то доста рядко, за да бъде отбелязано. Имам приятели и на визио, ДСС и лангейм и те също не се оплакват от връзката.

Де да знам, вий си знаете най-добре. Ама бая сте се вманиячили на тема връзка, като че ли всеки ден няма да има нет по 20 часа. :)

 

П.П. Между другото, това аватарче с петте дни без нет, го има същото и за визио. Нищо чудно да го има и за другите доставчици, така че не им вервайте много, ами си подбирайте подходящата за вас тарифа с подходящите скорости (както аз), вместо да слушате на кой му прекъснал за 3 дена, кой 5.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...