Jump to content
BulForum.com

What is your story ?


ZGAN

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Moqt nick idva ot filma John Doe po kanal 1 detogo davaha po edno vreme.John Doe nakratko sa vsi4ki myje v America bez samoli4nost/ demek ne znaqt koi sa i ot kade sa i nikoi ne gi poznava/ A Jane Doe-vsi4ki jeni bez samoli4nost.A ,sy6to i Alicia Keys ima edna takava pesen//Jane Doe//ta ot tam i trygna :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Предполагам ,повечето от вас не са чели Силмарилион на Толкин.

Оттам идва ника ми-в превод от синдарин май беше-Окървавен.Прозвище на Турин Турамбар.

И се чете Агарваен,и няма връзка с водолази и тем подобни както мислеха някои хора,и това на аватара е човек с противогаз!!!Спрете да ме питате к'ъв е тоя водолаз с телефон!!!!  :angry1

 

 

Така,ника ми сега е GRIMJAUR - от френски към шведски - grimoire->grimjaur->книга с магии,мъдрости(обикновено - черни).

Link to comment
Share on other sites

ot nqkolko godini polzvam 2 nika:

 

1)HOLO -> tova e nai-starqt mi nick. Zamenql sam go ponqkoga, no vinagi se vra6tam na nego sled sedmica. Proizliza ot HOLOgraphic (or something like that). Mnogo me kefe6e(a i o6te e taka) ideqta za nqkoj, koito da moje da pravi hologrami. Bez razni nau4ni metodi i tehnika. Ne6to kato darba.

 

2) Demandred -> Edin ot 13-te Otstapnika. Sqnkata binagi me e kefila.

( stava duma za kultovoto fentazi na RJ "Koleloto na Vremeto" )

Link to comment
Share on other sites

ot 9-godishen sym s demoto na tozi nick..."Ciber God" beshe edno vreme shtoto neznaeh kak tochno se pishe, sled tova tyj kato se zanimavah izvestno vreme s hacking i phreaking stana na "cyber god", posle se Prevyrna na CyberGod, kogato zapochnah da kompoziram muzika, a sled tova, kogato zapochnah da puskam po trance parties stana DJ CyberGod... DJ_CyberGod doide ot mIRC zashtoto tam nali nqma prazno mqsto i taka... :P tova e my story!..

Link to comment
Share on other sites

Moqta istoriq e:

Predi 2 godinki nqkude gledah filma Scarface,i super mnogo me izkefi i do den dne6en tva mi e lubimiqt krimi-film i ot tozi film doide i moqt nick "Scarface"(v prevod belqzaniq)

Link to comment
Share on other sites

Mi moqt 'nik' e zaglavieto na edna pesen na METALLICA ot edin mrazen ot "istinskite" fenove na grupata album.Prosto mi haresa na4ina na ispisvane na dumata s trite X-a.

 

A ina4e FIXER(angl)-4ovek koito popravq razni ne6ta.

Link to comment
Share on other sites

Moqta istoriq e nooo ama noo glupava.Dqdo mi me nau4i da karam durtiq mu motor (32 godi6no ij planeta-3) I noo se bqh zarebil da bram4a iz selo ,ne 4e sq ne sum zariben da brum4a.I kak da se pi6a re6ih are ij_master.Ama sq sajalqvam ne ma kefi nicka.Ama ne mi se zanimava da go smenqm. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ми дойде от грешка,първо се пишех--> boggi,и ведъж се обърках и го написах boffi,и ми допадна но след това ми се стори малко "мъжко" и го смених на BoFFo ми...това е :D :P :huh:

Link to comment
Share on other sites

moqt go vzeh ot edin koncert na Marilyn Manson . Koncerta se kazva6e Antichrist superstar v amerika sled koito si4ki katolici v sa6t trygvat na protesti sre6tu Marilyn.Tva be6e predi 65-6 godini nqkade

Link to comment
Share on other sites

Историята на моя ник не е кой знае колко интересна....Първият ми ник, когато запичнах да взизам в мирката 90 и някоя си година беше SEXOFON...естествено за да привлека внимание :D

После много от приятелите ми от махалата започнаха да ми викат Ильо и така си смених ника на ilio_.

Това е ... и до ден днешен си е същият... :music :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ами понеже навсякъде където искаш да се регистрираш искат някакво име за ник ...........и от там connect - 1. свързвам (се), съединявам (се) Та така.........

Link to comment
Share on other sites

Хахха интересни истории ;>>

 

Моя ник, пък.. кво да Ви кажа.. имам един приятел, дето влиза в чата с nick

Pechenia, та от там реших да влезна с Pechenata, така и влизах по едно време в чата де, ама въпросния Pechen ми форбидна ника, и много ми беше залипсвал и си викам 'Еми като няма да е в чата, в уареза ще е'

и от там ;>

Link to comment
Share on other sites

моя прякор го измисли един габровец на едно от най-култовите ми морета досега-96.тогава си бръснех главата и съм му заприличал на ахим лаурицен от филма наследството на гулденбургови.после за по-кратко стана лаури и така досега.дори и някои от познатите ми не си спомнят вече истинското ми име.

Link to comment
Share on other sites

Моят възникна от един от тъпите въпорси в IRC-то, а и е бях в настроение:) Някъв льольо ме пита от къде съм и на мен това ни хрумна първо и т'ва(oTkopEMaHaMaMa) казах. То пък взе, че ми хареса и така... :D

Link to comment
Share on other sites

Хах, ако може да се нарече история де...:) ми преди време бях много

зарибен и си купуваь PC MANIA редовно и се чудех къв да ми е ника и така попаднах на една статия за Max Payne и там се разправяше за някаж наркотик valkyre и от там вече насякаде така се пиша.И в последствие разбрах че валкиириите били женски създания :blush: ама мене ме кефи и няма да си го сменям

Link to comment
Share on other sites

Като бяхме малки играехме футбол между блоковете и имаше един дето му викаха Нуфри... и после по едно време разбрах, че Унуфрий е някакъв светец и понеже ми звучеше много добре... така реших...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...